Як прив'язати інстаграм до контакту?

  1. Як відв'язати інстаграм від контакту
  2. Після того як ви прив'язали інстаграм до контакту
  3. Спосіб як прив'язати інстаграм до контакту на Android
  4. прив'язати інстаграм

Хочете перейти на розширений рівень соціального спілкування і прив'язати інстаграм до контакту, давайте розглянемо на прикладі, як відбувається ініціювання двох, найпопулярніших, соціальних медіаплощадок в Росії. У цьому матеріалі, ми підкажемо як прив'язати інстаграм до контакту, а також постараємося детально розібрати, як це робиться на різних операційних системах, зокрема, ios і android.

Технологічні поліпшення, а, точніше, інтеграція з інстаграм в інші соціальні мережі створена давно, раніше в них були включені Twitter, Facebook, Flickr і Tumblr, а в недалекому 2013 році інстаграм оновилося до версії 4.1, в якій з'явилася можливість прив'язати instagram до контакту. Цей факт дуже чітко підтверджує популярність, обчислюється в мільйонному коефіцієнті завантажень, instagram на російському ринку, але давайте з історичних метафор, повернемося до питання про те, як прив'язати інстаграм до контакту.Для початку, вам буде потрібно авторизуватися в своєму профілі інстаграм, потім переходимо на сторінку вашого аккаунта і знаходимо мініатюру шестерінки, у верхньому правому куті екрану, вашого мобільного пристрою. Після чого, дотиком по ній, здійснюємо перехід на сторінку [Параметри].

Потім, перегорнемо сторінку, до напису [Налаштування], він знаходиться між абзацами [Аккаунт] і [Підтримка], і містить вкладки пов'язані акаунти, настройки push-повідомлень, зберегти первоначаль ..., попередня завантаження відео. Нас цікавить активне поле [Пов'язані акаунти], робимо по ній сенсорний клік, як показано на зображенні нижче.


Нас цікавить активне поле [Пов'язані акаунти], робимо по ній сенсорний клік, як показано на зображенні нижче

Тепер ви в двох кроках, від того як прив'язати інстаграм до вашого аккаунту в контакті. Після переходу по вкладці [Пов'язані акаунти], ми потрапляємо на сторінку [Налаштування публикации] і як видно на знімку нижче, перше активне поле і є прив'язка вашого профілю інстаграм в контакті, знову справах сенсорний клік, по активній кладці [ВКонтакте] і нас перенаправляє на сторінку з аналогічною назвою.

Останній крок - це введення ваших даних, для авторизації в соціальній мережі в контакті з подальшою інтеграцій в неї. Давайте подивимося, що відбувається після авторизації в контакті, а потім заглянемо і в профіль ВК.Після того як ви авторизувалися, за допомогою своїх даних для входу в ВК, вас перенаправить назад на сторінку [Налаштування публикации], тільки тепер там буде вказано ваше ім'я користувача, соціальної медіамайданчики, в контакті.

Як відв'язати інстаграм від контакту

Для того щоб відв'язати ВКонтакте, від вашого профілю в інстаграм, вам потрібно всього лише, знову перейти на сторінку [Налаштування публикации] і перейти по активній вкладці ВК, з вашим ім'ям профілю. Після чого на сторінці, додатки, [Вконтакте], здійснити сенсорний клік по напису [Скасувати зв'язок].Аналогічні дії можна виконати і з іншими, популярними соціальними площадками, так наприклад ви можете бачити на зображенні вище, підтримувані системою соц. мережі, як розумієте, більшість з них вам відомі.

Після того як ви прив'язали інстаграм до контакту

Коли ви прив'язали інстаграм до свого облікового запису в соціальній мережі в контакті, вам стане доступна, функція поділиться, вашими знімками, в ВК. Давайте на прикладі подивимося, як це робиться і де з'явитися ваша публікація.

Ви зробили гарну фотографію, потім наклали фільтри і відредагували її, на останньому етапі додавання, вашого знімка, ви перебуваєте на сторінці [Опублікувати]. Тут ви можете, прописати хештеги, відзначити користувача, додати фото на карту і поділиться зображенням, на інших соціальних майданчиках. Для того щоб, ваша фотографія була опублікована не тільки в інстаграм, але і в контакті, вам потрібно зробити, дотиком, клік по активному полю [ВКонтакте], після чого напис і іконка, стануть синього кольору, як на правому зображенні. Тепер, звична команда поділиться, після цього, знімок з'явиться спочатку в інстаграм, а потім і на вашій стіні в контакті. Таким чином, можна публікувати, ваші фотографії як в інстаграм, так і в контакт.


Таким чином, можна публікувати, ваші фотографії як в інстаграм, так і в контакт

Примітка:

Якщо ви знімаєте відео, то, на жаль, їм, виконавши вищеописану операцію, поділиться не вийти, тому що замість відео, на вашій стіні з'явиться, лише кадр з нього, в форматі фотографії.

Спосіб як прив'язати інстаграм до контакту на Android

Точно таким же чином, як в способі з пристроями на операційній системі ios, ви можете прив'язати інстаграм до контакту. Єдиною відмінністю є трохи видозмінений інтерфейс програми. Так, зокрема, замість шестерінки, яка відповідає за параметри вашого профілю, на пристроях ios, на андроїд її аналогом є три вертикальних квадратика або гуртки.

Ви точно так же переходите на сторінку [Параметри], потім знаходите вкладку [Пов'язані акаунти] і на сторінці, проходите авторизацію в контакті. Розробники постаралися зробити, функції програми, максимально простими, так що у вас не повинно виникнути проблем з тим, як прив'язати інстаграм до контакту на Android.


Розробники постаралися зробити, функції програми, максимально простими, так що у вас не повинно виникнути проблем з тим, як прив'язати інстаграм до контакту на Android

прив'язати інстаграм

Можливість застосування instagram, а, точніше, прив'язка інстаграм до соціальних мережах, дуже зручна і актуальна функція, так як публікації в інші медіамайданчики, можуть значно збільшити популярність вашого облікового запису - це факт. Також варто відзначити, що для малого і середнього бізнесу - це, взагалі, золота, в плані зручності, функція, яка може відправляти пост з послугою або товаром, відразу в усі, підключені соціальні мережі.


Стань популярнішими в Instagram. Замов лайки і передплатників.
Оформити замовлення можна по засланні .


Оформити замовлення можна по   засланні

IRC (Internet Relay Chat)