Як роздрукувати календар. Як створити календар в Word

 1. Відгуки користувачів
 2. Крок 1. Завантажуємо софт на ПК
 3. Крок 5. Роздруковуємо календар
 4. Інструкція
 5. Скасування виправлень автозаміни
 6. коригування автозаміни

Нова програма "Дизайн Календарів" дозволяє створювати стильні календарі будь-якого формату і стилю. Розмір дистрибутива - 48 Mb. Програма працює під усіма версіями Windows , В тому числі Windows 7, XP, Vista, Windows 8 і 10. Покупка повної версії проводиться через найнадійніші інтернет-магазини з доставкою за 10 хвилин.

Відгуки користувачів

Я довгий час вибирала собі відповідну програму для створення календарів. Коли спробувала Дизайн Календарів, то відразу зрозуміла - це те, що мені потрібно. У програмі є все, що може стати в нагоді для виготовлення календарів будинку!

Олена Морозова, м.Москва


Дизайн Календарів - дуже якісна і продумана програма. Безперечно, найкраща на російському ринку. Мене особисто вона вразила різноманіттям календарів і фактично необмеженими можливостями дизайну.

В'ячеслав Титов, м Хабаровськ

Як створити календар своїми руками? Якщо ви ставите цим питанням вже не в перший раз, то саме час знайти на нього відповідь. Цьому посприяє дана стаття. Прочитавши її ви навчитеся виготовляти настінні, настільні, кишенькові, перекидні та інші види календарів прямо за своїм комп'ютером за допомогою зручної програми «Дизайн Календарів» -

Крок 1. Завантажуємо софт на ПК

Завантажуємо софт на ПК

Крок 5. Роздруковуємо календар

Тепер ви знаєте як створювати календар. Не до кінця готовий проект можна залишити для подальшої роботи на комп'ютері: для цього натисніть на кнопку «Зберегти» в меню вгорі. Там же його можна зберегти як зображення у форматі PDF, JPEG, CMYK і ін. Якщо календар готовий, то час його роздрукувати. Натисніть на опцію «Друк». У вікні виберіть принтер, формат і орієнтацію паперу, задайте маркери для обрізки, поля і кількість календарів і натисніть «Друк».

У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити календар у Word на 2014 рік і можете скачати готові шаблони ().

Сучасному офісному працівнику не проблема отримати гарний і функціональний календар. Часто їх приносять і дарують на Новий рік клінетов, замовники або вдячні відвідувачі. До того ж, не проблема купити календар на 2014 рік в найближчому кіоску.

Що ж робити тим, хто не встиг отримати календар або йому не дісталося красивого. Треба просто звернутися до комп'ютера. Практично на кожному комп'ютері в Росії варто текстовий редактор Microsoft Office, а значить можна прямо в Ворді зробити календар.

Запустіть програму, виберіть меню Файл | Створити ....

Справа з'явилася бічна панель створення документа.

У розділі «Створення документа за допомогою шаблону» клацніть по пункту «Загальні шаблони ...».

У діалозі «Шаблони» відкрийте вкладку «Інші документи» і виберіть пункт «Майстер календарів» У діалозі «Шаблони» відкрийте вкладку «Інші документи» і виберіть пункт «Майстер календарів». Натисніть OK для продовження. Якщо компонент календаря ще не встановлений, то програма сама його встановить.

На першій сторінці Майстра календарів клацніть «Далі» На першій сторінці Майстра календарів клацніть «Далі».

Виберіть стиль оформлення календаря: «Строгий», «Стандартний» або «Вишуканий» Виберіть стиль оформлення календаря: «Строгий», «Стандартний» або «Вишуканий». За зовнішнім виглядом можна здогадатися, як календар буде виглядати.

Виберіть орієнтацію календаря і наявність малюнка Виберіть орієнтацію календаря і наявність малюнка. З малюнком готовий документ буде виглядати трохи нарядней, особливо, якщо надрукувати його на кольоровому принтері.

Виберіть початковий і кінцевий місяць і рік Виберіть початковий і кінцевий місяць і рік. За умовчанням вибраний поточний місяць і рік 2013. Рекомендую відразу роздрукувати календар на рік - виберіть наступний 2014 рік.

Створення календаря завершено Створення календаря завершено! Натисніть кнопку «Готово», щоб побачити вийшов документ.

далі помічник  Microsoft Word  (В даному випадку Ськрепиш) запропонує свою допомогу далі помічник Microsoft Word (В даному випадку Ськрепиш) запропонує свою допомогу. Ви можете почитати довідку по зміні готового календаря - як додати, видалити або змінити малюнок або внести дані в календар.

Все, можете роздрукувати з Microsoft Word готовий календар на 2014 рік, а якщо не сподобається, то в будь-який момент можете створити новий Все, можете роздрукувати з Microsoft Word готовий календар на 2014 рік, а якщо не сподобається, то в будь-який момент можете створити новий. На жаль, в календарі не підсвічені вихід і святкові дні , Але ви самі можете це зробити, особливо, якщо у вас є кольоровий принтер.

Нижче ви можете завантажити готові шаблони календарів, щоб не витрачати час на їх створення.

Завантажити шаблони (6 штук, 1,1 Мб)

Microsoft Word є потужним інструментом для створення текстових документів . З його допомогою можна створити і невеликий зручний календар, який можна буде викликати за допомогою натискання на відповідну кнопку в панелі інструментів. Для цього необхідно буде скористатися інструментарієм Microsoft Visual Basic, який встановлюється разом з будь-яким пакетом Microsoft Office.

Інструкція

створіть документ Word і збережіть його як шаблон. Для цього скористайтеся відповідними пунктами меню «Файл» (для Office 2007 і вище - кнопка Microsoft Office в лівому верхньому кутку) - «Створити» - «Порожній документ», а потім «Зберегти як» - «Шаблон Word».

Відкрийте середу програмування Visual Basic за допомогою натискання комбінації клавіш Alt і F11. Відкриється вікно редактора, в якому натисніть клавішу «F7».

У верхній частині вікна виберіть пункт «Insert» - «User Form» ( «Вставка -« Призначена для користувача форма »). Виберіть меню «Tools» - «Additional Controls». Під сплив меню поставте галочку біля пункту «Елемент управління Календар» (або «Calendar Control). Натисніть «Ок».

Натисніть на що з'явилася іконці «Calendar» в панелі управління «Toolbox». Наведіть курсор миші на форму і намалюйте квадрат необхідного для календаря розміру.

Можна змінити параметри відображення календаря. Для цього в лівій частині вікна, в меню Properties, виберіть «Custom» і натисніть на кнопку з трьома крапками в правій частині рядка. Під сплив вікні виберіть необхідні настройки. У вкладці «Шрифт» і «Колір» можна вибрати параметри самої панелі календаря. Після здійснення всіх налаштувань натисніть «Ок».

Натисніть на заголовок форми, а в «Properties» (рядок «Caption») можете вказати назву «Календар». Тема зміниться.

Щоб організувати закриття календаря по клавіші «Esc». Для цього виберіть в ToolBox кнопку «CommandButton», намалюйте її. Значення в Cancel в «Properties» змініть на «True». Натисніть F7, введіть між двома точки «Private Sub ..» і «End Sub» рядок «Unload Me», після чого натисніть «Ок».

Для відображення поточної дати в календарі вставте код після пункту «Private Sub Calendar1_Click ()»: Private Sub UserForm_Initialize ()
Calendar1.Today
End Sub

Щоб календар відображався в будь-якому документі, створеному на шаблоні, виберіть команду «Insert» - «Module», і введіть: Sub OpenCalendar ()
UserForm1.Show
End Sub

Натисніть кнопку «Save» на панелі інструментів (або «File» - «Save»). Можете закрити редактор.

Для перевірки працездатності натисніть Alt і F8 в Word. Введіть «OpenCalendar», натисніть «Виконати». Відкриється календар. Збережіть створений шаблон.

Корисна порада

Щоб спростити висновок календаря, можна додати його на панель інструментів ( «Сервіс» - «Налаштування» - вкладка «Панель інструментів» - кнопка «Створити»).

Функція автозаміни «на льоту» виправляє в MS Word сотні звичайних помилок і слів з помилками. Доведеться стежити уважно, щоб побачити цю швидку заміну.

Наприклад, в Word ви не зможете ввести слово Нелзя (без м'якого знака). Це пов'язано з тим, що автозамена в Word миттєво відкоригує цю друкарську помилку після натискання вами пробілу.

Автозаміна також може конвертувати основні текстові комбінації в потрібні символи. Наприклад, спробуйте написати (C), або автозаміни перетворить його в один символ копірайту ©. Те ж саме стосується введення комбінації ™, перетворюється в ™. Введення символів -> перетворює їх в стрілочку, а символи 🙂 стає смайликом.

Крім орфографії автозамена виправляє основні пунктуаційні помилки в ваших словах. Ця функція автоматично робить першу літеру пропозиції прописаний, автоматично виправляє інвертовану фіксацію верхнього регістру, а також інші поширені помилки.

Скасування виправлень автозаміни

Можна скасувати зміни, що вносяться «на льоту» функцією автозаміни, але для цього буде потрібно швидкість. Секретний хід полягає в натисканні комбінації Ctrl + Z (команда Скасувати) відразу після того, як сталася автозамена. Натискання скасовує дію, внесену автозаміні.

Навіть якщо ви не використали оперативно команду Скасувати, ви все ще можете переглянути правки, внесені автозаміні. Вони позначені синім прямокутником, розташованим під першою літерою відкоригованого тексту, як показано на малюнку нижче. Для цього потрібно встановити курсор на цей прямокутник і клацнути на нього, щоб побачити різні варіанти автозаміни.

коригування автозаміни

Для приведення тексту у вихідний вид виберіть опцію «Змінити назад в ...», де «...» - вихідний текст.

Щоб запобігти автозаміни подібного роду виберіть опцію «Відключити автоматичну зміну ...». В такому випадку текст не буде піддаватися автозаміні, але буде визначатися як помилка або слово з помилкою.

Для того щоб проконтролювати поведінку автозаміни, а також відкоригувати і розширити список слів для заміни необхідно виконати наступні дії:

 1. Виберіть вкладку Файл в основному меню.
 2. Натисніть Параметри. З'явиться діалогове вікно Параметри Word.
 3. Клацніть на категорію Правопис в лівій частині вікна.
 4. Клацніть на кнопку Параметри автозаміни.

З'явиться діалогове вікно з активованою вкладкою Автозаміна. Ця вкладка містить перелік всіх замін, а також список коригувань звичайних помилок. Через цю вкладку ви також можете видалити всі варіанти автозаміни, які вам не підходять.
З'явиться діалогове вікно з активованою вкладкою Автозаміна

Для видалення запису в списку автозаміни знайдіть потрібний рядок, наприклад, 🙂 для смайлика. Виберіть рядок і натисніть кнопку Видалити.

Для додавання запису до списку автоматичної заміни використовуйте поля «замінити» і «на». Наприклад, введіть «силно» в поле «замінити», а в полі «на» вбийте «сильно», потім натисніть кнопку Додати. Після внесення всіх правок натисніть ОК і закрийте діалогове вікно Параметри Word.
Для додавання запису до списку автоматичної заміни використовуйте поля «замінити» і «на»

Автозаміна - це одна з багатьох функцій в редакторі Word. Сподіваюся після прочитання вам стало зрозуміло, як працює цей зручний метод виправлення помилок при роботі з документами.

Якщо я вам допоміг, то поділіться з іншими цим записом за допомогою соціальних кнопок . Вам не складно - мені приємно. А щоб завжди бути в курсі нових випусків - підписуйтесь на розсилку і вступайте в групи: Однокласники, вКонтакте.

IRC (Internet Relay Chat)