Як розважити хлопця

З вами ніколи не засумуєш, ви зможете придумати щось не ординарне, щоб розважити його З вами ніколи не засумуєш, ви зможете придумати щось не ординарне, щоб розважити його. Та тільки він не здогадується, скільки вам доводиться напружувати над цим голову! Юні люди обожнюють спортивні змагання або гри, де є дух змагання. Отже, для вашого дозвілля підходять прогулянки на свіжому повітрі - в зимовий час можна пограти в сніжки і покататися на санках, влітку покататися на своїх велосипедах і роликах.

Пейнтбол, напевно, сподобається вашому хлопцю - хлопчики люблять пограти в войнушку. Якщо погода не сприяє довгим прогулянкам, сходіть в басейн або боулінг-клуби . Частіше зустрічайтеся з вашими спільними друзями і знайомими, можна поєднати ці зустрічі і спорт, зробивши свою команду (волейбольну або іншу залежно від ваших інтересів). Якщо юнак любить природу, сходіть в похід, поїдьте на дачу, або на рибалку, або на безлюдний пляж. Якщо юнак захворів або він домосід, забавно розважитися можна і сидячи на дивані. Подивіться нові кінострічки, гумористичні телепередачі, пограйте удвох в його кохану комп'ютерну гру.

Бувають безпідставні напади нудьги, які трапляються у будь-якої людини, ваш коханий - не виняток. Спробуйте вийняти його з депресії. Дізнайтеся, які заходи, виставки, концерти та вистави проходять в цей час в містечку, придбайте квитки і ведіть хлопця веселитися! Навіть якщо зовсім нічого підходящого для вас не знайдеться, то завжди виручить спільний похід в сауну або лазню - візьміть ароматичні масла, березові віники і інше приладдя. Оберіть заклад, де можна поплавати в басейні і попаритися, замовити вечерю, запашний чай і відпочити перед телевізором.

Гарною розвагою для молодої людини буде сексуальний марафон на всі вихідні! Запасіться смачною їжею, романтичною музикою та гарним вином. Про одязі не заморачивайтесь - цей елемент стане зайвим у вашій програмі. Мабуть, таке проведення часу сподобається вашому коханому більше інших ваших задумів!

IRC (Internet Relay Chat)