Як створити емулятор диска. Як запустити віртуальний диск

  1. Як зробити віртуальний диск через провідник
  2. Поліпшення інтеграції хост-гостьової системи
  3. Як зробити віртуальний диск через DAEMON Tools Lite
  4. Про віртуальних жорстких дисках
  5. Створення віртуальних жорстких дисків
  6. Щоб створити віртуальний жорсткий диск

Добрий день друзі, сьогодні ми поговоримо про те, як зробити віртуальний диск . Всі користувачі ПК знають що таке оптичний диск і як ним користуватися. А що таке віртуальний диск, знають не всі. Оптичний - дуже зручна річ. Ще якихось 10 років тому користувачі комп'ютерів зберігали отриману інформацію на дискетах. Ємність таких носіїв невелика - близько 1.4 Мб. На даний момент частина людей толком не мають поняття, що це, тому що сучасні комп'ютери випускають без так званого «флопіка» - дисковода для дискет.

Успіху і удачі в установці. У вас також буде можливість створити динамічно виділений або фіксований диск. Хоча диски з фіксованим розміром забезпечують невелику перевагу в продуктивності, у них є один вирішальний недолік, який полягає в тому, що вони відразу займають весь простір. Динамічно розподілені диски починаються як порожні файли, які ростуть при установці операційної системи і інших файлів і додатків всередині них.

Потім вам потрібно встановити розмір віртуального диска, якого, звичайно, повинно бути достатньо для установки системи і програм, які ви хочете. Створення прихованого диска із захистом паролем. Що кажуть інші? Ви можете використовувати це для різних цілей.

Зараз користувачі зберігають інформацію на оптичних дисках. На жаль, в ряді випадків це незручно або не зовсім доречно, в порівнянні з віртуальним диском. Оптичні диски дряпаються, ламаються і взагалі забирають вільний простір в ящиках вашого комп'ютерного столу. До того ж диски часто губляться, а їх пошук займає багато вільного часу. Якщо ж диск втрачено або став непридатним - це призводить до втрати вашої інформації, що неприпустимо. Більшість з нас додає новий більш ємний жорсткий диск для збільшення інформації.

Для тих, хто не звик до віртуалізації, віртуальна машина - це середовище, яке імітує комп'ютер з власною операційною системою, але яку ви можете запустити всередині вашої поточної системи. Основна операційна система машини називається хостом. Операційні системи, використовувані в віртуальних машинах в хост-системі, називаються гостьовими системами.

Цей метод став здійсненним в не настільки віддаленому минулому, коли апаратне забезпечення досягло високого рівня ефективності, навіть сьогодні з технологією, яка робить віртуалізацію майже такою ж ефективною, як традиційна система. Віртуалізація приносить кілька переваг. Головне - створити такі сумнозвісні хмарні обчислення. Розробники або навіть домашні користувачі, такі як я, можуть мати на своєму особистому ноутбуку кілька серверів з різними технологіями, які не започатковано тільки на вимогу.

Це хороший варіант, хоча інформація може бути втрачена і звідти. Можна зберігати інформацію на Blu-Ray дисках. Це теж не поганий варіант, хоча вони можуть також загубитися або зламатися, як і оптичні диски.

Але згадаємо на хвилину, ви запускаєте улюблену гру або, а вона геть відмовляється працювати без наявності в дисководі оригінального диска. Це відбувається у зв'язку з тим, що творці оптичних або Blu-Ray дисків навмисно вбудовують дану функцію в диски, для збільшення продажів свого продукту.

Існують також сайти, що надають середовища з декількома технологіями, готовими для використання адміністраторами на серверах. Завантажуючи зображення з відносно невеликих віртуальних дисків , У вас є система, готова до використання і тільки з тим, що необхідно для запуску обраної технології. У будь-якому випадку, ви можете мати готовий сервер на віртуальній машині всього за кілька хвилин.

Обидва є хорошими продуктами, зрілими і постійно розвиваються. Але з трохи відрізняються специфічними функціями, плюс переваги і недоліки. Це залежить від того, як ми їх використовуємо. уже початківець домашній користувач буде дуже добре працювати з будь-якою безкоштовною версією.

В даному випадку доведеться диск максимально точно копіювати на болванку і вставляти таку болванку в дисковод. Хоча, до речі, не з кожного такого записаного диска програма або гра запустяться.

Як зробити віртуальний диск через провідник

На початку спробуємо зробити ВЖД, працюючи безпосередньо через систему комп'ютера. Робиться це досить просто.Клікнем правої кнопочкой по ярлику «Комп'ютер» і виберемо пунктик «Управління».

Але якщо ви виберете конкурента, вам не вдасться досягти такої ж мети. При використанні віртуальної машини є кілька цікавих функцій. Коли ви створюєте моментальний знімок, ви робите знімок системи в цей час. Потім ви можете «малювати і вишивати», виконувати тести, встановлювати програми або навіть віруси. Коли ви втомитеся від жарти, просто відновите моментальний знімок, і система повернеться в збережений стан, як ніби нічого не сталося.

Якщо в будь-який момент ви залишаєте віртуальну машину в повноекранному режимі або курсор миші захоплюється нею, щоб ви не могли вибратися, не впадайте у відчай. Це значення за замовчуванням, і ви можете його змінити. Цей спеціальний ключ називається ключем хоста, тобто він забезпечує доступ до команд в хост-системі.

У нас відкриється нове вікно. В даному віконці виберемо "Керування дисками".

Ще одна цікава особливість, хоча вона повинна бути використана з обережністю, - це режим безшовні. З його допомогою програми, відкриті в системі всередині віртуальної машини, «змішуються» з робочим столом хост-системи, створюючи враження, що існує тільки одна операційна система.

Однак, поки якийсь час назад ці можливості були відключені за замовчуванням. Це навіть запобігло віртуалізацію 64-розрядних гостьових операційних систем. Прочитайте керівництво для материнської плати і вашого процесора і переконайтеся, що у них є вбудована підтримка віртуалізації.

Вгорі головного меню натиснемо «Дія» та виберемо пунктик «Створити віртуальний жорсткий диск ».


У новому вікні вкажемо розташування ВЖД, натиснувши для даних цілей кнопочку «Обзор».


Відкрийте сторінку завантаження і завантажте версію, відповідну вашій операційній системі. Також завантажте розширення для гостьової системи. Загалом, вам не потрібно змінювати будь-які налаштування, тому просто переходите до кінця установки. Також підтвердіть установку всіх драйверів, які будуть використовуватися для інтеграції ваших пристроїв, таких як миша, клавіатура і мережу з віртуальною машиною.

Після того, як ви закінчите, також запустите інший файл, щоб встановити гостьові розширення. Прийміть угоду про завершення установки. Зверніть увагу, що інші поля будуть заповнюватися автоматично. Натисніть «Далі» і виберіть обсяг пам'яті для нового середовища.

Ми побачимо, що у нас вже обраний диск. У мене це D. Вашому випадку може бути інший. вводимо ім'я даного диска . На приклад, я введу Virtual HDD, тиснемо на збереження.


На цьому екрані ви можете створити новий віртуальний жорсткий диск. Якщо у вас немає інших планів, залиште можливість встановити новий диск . На наступному екрані ви можете вибрати формат файлу цього нового диска. На цьому екрані ви можете вибрати один з двох варіантів.

Динамічно виділяється: в цьому випадку файл віртуального диска збільшується тільки під час запису нових файлів. Фіксований розмір: в цьому випадку віртуальний диск 30 гігабайт буде займати весь цей розмір на вашу реальну диску. Диск буде рости в розмірі, так як він досягне межі в 30 гігабайт. . Оскільки збереження простору ніколи не буває занадто великим, давайте залишимо перший обраний варіант.

Знизу вікна управління ВЖД ми побачимо ще диск, не розподілений (Диск 1). Правою кнопочкой клікаєм по ньому і тиснемо «Ініціалізувати диск».


Правою кнопочкой клікаєм по ньому і тиснемо «Ініціалізувати диск»

У нас відкриється вікно, в якому ви залишимо все за замовчуванням і натиснемо ОК.

Тепер давайте підберемо ім'я файлу і розмір віртуального диска. Але для цього уроку давайте просто залишимо все як є, тому що шаблону досить. Тепер у вас є віртуальний комп'ютер ! З зображенням інсталяційного диска нашої нової операційної системи ми можемо запустити віртуальну машину і установку.

Це пов'язано з тим, що він перевіряв, що віртуальний диск порожній. Ви можете вибрати свою рідну мову або залишити на англійській мові . Крім того, є опції для установки останніх оновлень і деяких сторонніх програм. Виберіть всі параметри і натисніть «Продовжити». Тепер є опції для форматування або розбиття диска перед установкою. Оскільки у нас є виділений віртуальний диск, просто виберіть перший варіант, щоб відформатувати його і зробити нове встановлення.

Оскільки у нас є виділений віртуальний диск, просто виберіть перший варіант, щоб відформатувати його і зробити нове встановлення


Ми побачимо «Майстер створення простого томи». Натискаємо далі,

Насправді установка ще не почалася. Це, мабуть, великий недолік дизайну. Наступний екран містить вибір вашої місцевості. Введіть назву своєї держави. На наступному екрані ви можете вибрати тип клавіатури. Перевірте його, щоб переконатися, що все в порядку, і натисніть «Продовжити» ще раз.

Нарешті, введіть свої дані користувача, включаючи пароль, і натисніть «Продовжити», щоб почати фактичну установку. Дочекайтеся завершення процесу установки. В кінці з'явиться діалогове вікно з повідомленням про те, що система повинна бути перезапущено. Примітка 1.


У нас відкриється віконце «Розмір тому», де нам потрібно також натиснути «Далі». Букву диска нам міняти не варто, натискаємо «Далі». Переходимо в форматування розділу, де ми залишимо все за замовчуванням. Тиснемо «Далі». Нам залишається завершити наше дію, натиснувши «Готово». Наш віртуальний диск створений!

Поліпшення інтеграції хост-гостьової системи

Готовий, система встановлена ​​і готова до використання. Вони спростять використання віртуальної машини різними способами, але частина установки в гостьовій системі відсутній. Відкрийте командний термінал, клацнувши першу кнопку зліва і виконавши пошук в поле пошуку для «терміналу».

Примітка. Таким чином, він буде знати останні версії всіх своїх компонентів і програм. Після введення команди система запросить пароль користувача і потім виконає дію. Він буде ефективно встановлювати всі оновлення системи. Команда попросить вас підтвердити установку.

Як зробити віртуальний диск через DAEMON Tools Lite

Зробити віртуальний диск з віртуальним дисководом можна і використовуючи сторонній софт. Найвідомішою з таких програм є Nero. це зручна програма по створенню віртуального диска. Але проблема в тому, що сучасний варіант Nero - платний.

Тому ми поговоримо про безкоштовне аналогу цієї програми, яка називається DAEMON Tools Lite. На мій погляд, ця програма нітрохи не гірше платній Nero допоможе вам зробити віртуальний диск. Ця програма теж буває платною, але ми зараз говоримо про безкоштовному варіанті зі словом Lite на кінці.

Тепер ми виконали всі передумови для установки гостьових доповнень. Отже, давайте перейдемо до самої установки. З'явиться повідомлення з підтвердженням. Пароль буде запитано знову. Введіть його і дочекайтеся закінчення установки. Нарешті, ми перезапустити систему, щоб активувати тільки що встановлений модуль.

На екрані, що натисніть кнопку зліва, щоб перезапустити. Віртуалізація - дуже важлива концепція в сучасному світі. розробники програмного забезпечення не повинні бути фахівцями з віртуалізації, але у них повинні бути хороші уявлення про те, як це працює, і вони повинні знати, як використовувати всі переваги в свою користь.

Запускаємо програму і починаємо створювати образ, вставляємо диск в дисковод. Тиснемо «Створити образ диска». Далі вказуємо привід дисковода, з якого ми будемо зберігати образ і вказуємо шлях, де ми будемо створювати даний образ.

Після цього переходимо до мотивування створюваного образу. Щоб це зробити, нам потрібно виділити обраний нами образ, що знаходиться в нижній частині вікна каталогу, там вибираємо віртуальний диск (програма створює автоматично), в який ми збираємося його монтувати. При необхідності можна створити додатковий привід, тиснемо на клавішу «Додати віртуальний привід DT ».

Створення віртуальних машин не складно, просто створіть базу з цього питання і знаєте, як використовувати існуючі інструменти, які стають все більш інтуїтивними і потужними. Переваги створення віртуальних машин численні, починаючи з можливості насолоджуватися різними середовищами на одному комп'ютері.

Про віртуальних жорстких дисках

Ця документація була подана і не вдалося. Віртуальні жорсткі диски надають простір для зберігання віртуальної машини. Для віртуальної машини потрібно, принаймні, один віртуальний жорсткий диск, що дозволяє встановити операційну систему . При створенні віртуальної машини ви можете створити віртуальний жорсткий диск. Щоб надати більше місця для зберігання віртуальної машини, ви можете додати віртуальних жорстких дисків на віртуальну машину за умови, що віртуальна машина зупинена або відключена.

Я сподіваюся, ви тепер в курсі, "Як зробити віртуальний диск? Це насправді досить легко. Всього вам найкращого!

Черговий анекдотик:


Спеціальна програма Alcohol 120% може запускати файли в формате.mds .bwt .b5t .b6t .ccd .cdi .pdi .iso .isz .nrg .cue .Множество ігр та програм зараз поширюються в вигляді віртуальних дисків. Так для того щоб відкрити їх і встановити на свій комп'ютер потрібна певна програма . Наприклад у нас Alcohol 120%. Для того щоб розпакувати віртуальний диск і встановити то що на ньому було потрібно.
1) Завантажити сам файл в віртуальному диску.
Ось приклад як він буде виглядати.

На цій картинці зазначено два типи файлів. Формат.mdf .mds вони повинні бути разом і поширюватися теж разом. І приклад формата.iso він може бути один.
2) Після того як на вашому комп'ютері є такі файли то вам треба завантажити програму Alcohol 120%. Її можна легко завантажити і встановити безкоштовно. Але я вам не буду розповідати про її установку. Припустимо ви завантажили і встановили її. Заходьте в папку і запускаєте файл який на фото виділено жовтим кольором.
На цій картинці зазначено два типи файлів
3) Якщо у вас не створений віртуальний диска то створюємо його. У програмі тиснемо Віртуальний диск

Вискакує вікно. Там робимо все так як у мене на зображенні і тиснемо ОК. Якщо ви хочете більше віртуальних дисків то ставте більше там де у мене обведено червоним кольором.

Після чого у вас в моєму комп'ютері з'явиться нібито пристрій зі знімним носієм (дисковод)
4) Запускаємо наш віртуальний файлу і виробляємо установку.
У програму Alcohol 120% тиснемо Файл (file) потім Відкрити (open) у вікні вибираємо свій файл і тиснемо ОК

Після чого у вас в списку з'явиться цей файл. Тиснемо на його правою кнопкою миші. Потім змонтувати на пристрій і вибираємо ваш створений диск. Після чого у вас внизу повинно з'явитися то що у мене виділене червоним кольором. (Ім'я пристрій може бути не таке як у мене) після монтування у вас повинна одразу запуститися установка того що було на віртуальному диску (якщо там програма або гра і є установник)

Або ж заходимо в мій комп'ютер і там знаходимо дисковод під таким же назва куди ви змонтували образ, відкриваємо його як диск і все.

Створення віртуальних жорстких дисків

Кожна віртуальна машина може мати до 3 віртуальних жорстких дисків. Ви можете виконувати деякі завдання управління віртуальними жорсткими дисками . Вимоги до зберігання різні і відрізняються в залежності від типу віртуального жорсткого диска . Нижче наведено типи дисків і вимоги до зберігання.

Щоб створити віртуальний жорсткий диск

Використання існуючого віртуального жорсткого диска

Ви можете використовувати існуючий віртуальний жорсткий диск, підключивши його до віртуальної машини. Кроки розрізняються залежно від того, коли ви підключаєте віртуальний жорсткий диск, тобто коли він створюється при створенні віртуальної машини або коли віртуальна машина вже існує.

Що кажуть інші?
Я сподіваюся, ви тепер в курсі, "Як зробити віртуальний диск?
IRC (Internet Relay Chat)