Як створити продає рекламний креатив: 5 уроків - Блог BYYD

  1. Урок 1: Знай свій продукт
  2. Урок 2: Уявляй свою аудиторію
  3. Урок 3: Переконайтеся в тому, що ви оптимізуєте свій канал продажів
  4. Урок 4: Переконайтеся в тому, що ваш креатив приверне увагу
  5. Урок 5: Тестируйте

Розповідаємо про 5 пунктах, без яких у вас не вийде дійсно ефективної реклами.

Урок 1: Знай свій продукт

Щоб щось продати, вам потрібно розробити презентацію товару - що ви можете запропонувати своїм клієнтам. На цьому етапі багато маркетологів роблять помилку: сидять перед порожнім екраном монітора або листком паперу і шукають натхнення. А як надходять досвідчені маркетологи?

Незалежно від того, що ви продаєте, почніть з узагальнення всіх даних, які є про продукт. Як його створювали, які властивості, чим відрізняється від конкурентів, чи є якісь унікальні характеристики (УТП). Особливо важлива остання інформація - вона ляже в основу написання майбутніх хедерів реклами, що продають заголовків. Просто почніть з узагальнення всього, що ви знаєте про продукт, і ідеї скоро самі почнуть приходити в вашу голову.

Урок 2: Уявляй свою аудиторію

Ще один аспект створення успішного рекламного креативу - відповідність його бажанням, потребам, інтересам і мови людей, яким ви будете його продавати. Якщо ваша цільова аудиторія - підлітки чоловічої статі, які захоплюються скейтбордінгом і хіп-хопом, ви ж не станете пропонувати їм консервативні ділові костюми, актуальні для чоловіків середнього віку певного статусу і роду занять. Те, що добре працює для продажу в одній групі, потерпить повне фіаско в інший.

Досвідчені маркетологи говорять, що для занурення в образ життя вашого потенційного клієнта, вам доведеться витратити час. Будьте готові до цього. Наприклад, подивіться фільм, який міг би сподобатися потенційному клієнту. Перегляньте журнали, які є актуальними для вашої ЦА. Шукайте очима в натовпі ваших потенційних покупців і прислухайтеся, як вони кажуть, що замовляють в кафе і ресторанах і так далі. Звичайно, це все схоже на стеження, але немає. Вам просто доведеться бути уважним постійно, 24 години на добу і збирати інформацію по крихтах.

Вам просто доведеться бути уважним постійно, 24 години на добу і збирати інформацію по крихтах

Рекламна кампанія школи Лєтова. Дивитися кейс повністю. На цільову аудиторію ми виходили з допомогою соціально-демографічного третирування ( «батьківський» вік -32-42 року) і інтересів, які працювали в зв'язці - «батьківські» + «вдосконалення і освіта»

Можна організувати фокус-групу з людей, які могли б стати вашими покупцями, провести з ними зустріч, зробити анкети з питаннями питаннями і видати їм для заповнення.

В результаті ви отримаєте повну картину того, як виглядають ваші потенційні клієнти. Це дасть вам напрямок для розробки креативу, який точно приверне їхню увагу і змусить купити ваш товар.

Урок 3: Переконайтеся в тому, що ви оптимізуєте свій канал продажів

Реклама неможлива без посадкової сторінки з продають елементами, вони відповідають різним мети і мають різне значення для успіху вашої кампанії. Якщо ви пишете продає лист або розробляєте головну сторінку сайту, потрібен привабливий заголовок і текст, який буде презентувати ваш продукт, акцію і переконувати читача, що він - то, що так давно йому не вистачало.

Якщо ви продаєте онлайн, будьте готові дати гарантію безпеки користувача. А ще вам знадобиться сторінка оформлення замовлення, вона повинна бути простою і чіткою (для онлайн-магазинів точкою виходу часто є саме процес оформлення замовлення). Суть в тому, що кожен елемент вашого сайту або Лендінзі має свою вагу і сприяє фінальної мети реклами - продажу.

Урок 4: Переконайтеся в тому, що ваш креатив приверне увагу

Ніхто не буде читати те, що виглядає нецікаво. В інтернет-просторі дуже багато елементів, які можуть відвернути користувача від його кінцевої мети. Увага користувача поступово знижується, тому, якщо ви хочете його залучити, потрібно брати і утримувати інтерес досить довго, щоб ваше повідомлення дійсно дійшла до користувача.

Отже, що ви можете зробити, щоб ваша реклама дійсно відрізнялася і мала конкурентні перспективи в боротьбі за увагу користувача?

Наприклад, використовувати інтригуючі заголовки або зображення. Можна використовувати сучасні формати, наприклад, rich media рекламу з її інтерактивними банерами або відеоролики.

Можна використовувати сучасні формати, наприклад, rich media рекламу з її інтерактивними банерами або відеоролики

Подивитися кейс повністю

Урок 5: Тестируйте

Не зупиняйтеся на досягнутому, покращуйте навіть найвищі результати. Одне невелика зміна заголовка або кольору, який ви використовуєте, може перетворити невдалу кампанію в виграшну. Оцінюйте результати реклами та оптимізуйте їх.

Рекомендуємо прочитати ще статтю: Як зробити рекламний креатив з високою конверсією? Розробку рекламного креативу можна адресувати професіоналам. Наш відділ Production зробити круту і продає рекламу спеціально для вас. Пишіть на [email protected]

А як надходять досвідчені маркетологи?
Отже, що ви можете зробити, щоб ваша реклама дійсно відрізнялася і мала конкурентні перспективи в боротьбі за увагу користувача?
IRC (Internet Relay Chat)