Як вибрати колонки для комп'ютера?

Зараз важко уявити домашній комп'ютер без колонок

Зараз важко уявити домашній комп'ютер без колонок. На моєму першому комп'ютері колонок не було, але я був щаслива і без них. Тепер же - музика, фільми, різні ігри, в яких не буде сенсу без звуку.

Якщо вам не особливо важливо звучання вашого комп'ютера, можна взяти недорогі пластикові колонки і забути про це. Але якщо ви цінитель і любитель якісного звучання, тоді вам необхідно трохи дізнатися про те, як вибрати колонки для комп'ютера. Зрозуміло, що багатосмугові колонки будуть кращої якості звучання. Не варто нехтувати і матеріалом, з якого виготовлені колонки.

Колонки, виготовлені з дерева, роблять звучання якіснішим, ніж пластмасові, але в той же час пластикові колонки мають більшу різноманітність в дизайні і кольорі.

Варто звернути увагу на те, що регулювати звук найкраще на самих колонках. Це робиться регулятором гучності, так як регулювання звуку через додатки або операційну систему незручна і в більшості випадків є некоректною.

Зверніть увагу при покупці колонок і на такі характеристики, як потужність і чутливість. Це дві різні речі. Багато хто думає, що це одне і те ж, але це не так. Потужність - це показник того, на якій максимальній потужності проведеного сигналу система буде функціонувати без спотворень і пошкоджень динаміків.

У домашніх умовах потужність колонок вимірюється в межах 20-50 Ватт. І це ніяк не впливає на гучність, як багато хто думає.

А ось чутливість колонок якраз до гучності звучання має саме пряме відношення. Чим більше чутливість, тим голосніше колонки будуть звучати. Ну, і на завершення на питання, як вибрати колонки для комп'ютера, хочу сказати, що для відтворення многополосних колонок необхідно, щоб ваша звукова карта підтримувала цю можливість.

Вирішено з вибором колонок? Для любителів живої музики лайфхак, як зробити караоке на своєму комп'ютері .

Коментарі (0)

Вирішено з вибором колонок?
IRC (Internet Relay Chat)