Як видалити акаунт ВКонтакте

 1. Спосіб 1: видалення через налаштування
 2. Спосіб 2: тимчасова заморозка аккаунта
 3. Спосіб 3: призначені для користувача настройки
 4. Чи допомогла вам ця стаття?

Видалення персональної сторінки користувача соціальної мережі ВКонтакте - справа досить багатогранне

Видалення персональної сторінки користувача соціальної мережі ВКонтакте - справа досить багатогранне. З одного боку, зробити це можна без будь-яких зайвих проблем, скориставшись стандартним функціоналом, з іншого все залежить від самого господаря профілю і його особистих переваг.

На сьогоднішній день, якщо порівнювати ситуацію з тією, що була кілька років тому, адміністрація подбала про користувачів, які можливо захочуть деактивувати свою сторінку. За рахунок цього, в стандартному інтерфейсі налаштувань ВКонтакте присутній спеціалізований функціонал, що дає будь-якій людині можливість видалити профіль. Крім того, VK має своєрідними прихованими настройками, виконавши які, можна деактивувати свій аккаунт.

Перед тим, як зайнятися деактивацією власної сторінки ВКонтакте, вкрай важливо розібратися, чого саме ви хочете. Наприклад, можливо, ви хочете видалити профіль лише на час, або навпаки назавжди в найкоротші терміни.

У всіх випадках деактивації профілю VK вам буде потрібно терпіння, так як зробити моментальне видалення на сьогоднішній день неможливо, це необхідно з метою безпеки особистих даних користувачів.

Зверніть увагу, що кожен пропонований спосіб має на увазі використання стандартного інтерфейсу ВКонтакте, відображуваного через будь-який інтернет-браузер. У разі, якщо ви використовуєте мобільний пристрій або спеціальні додатки, методика видалення може бути просто недоступна для вас.

Спосіб 1: видалення через налаштування

Методика видалення облікового запису ВКонтакте через основні налаштування - це самий простий і доступний спосіб для всіх. Однак, якщо ви вирішите деактивувати свою сторінку таким чином, то зіткнетеся з деякими проблемними аспектами.

Головна особливість цього методу видалення полягає в тому, що ваша сторінка залишиться в базі даних соціальної мережі і може бути відновлена ​​протягом деякого часу. При цьому, прискорити процес видалення, на превеликий жаль, неможливо, так як адміністрація VK, в першу чергу, думає про безпеку даних користувачів і навмисно зробила фіксований термін видалення.

Звертатися безпосередньо в службу підтримки з проханням швидкого видалення, в переважній більшості випадків, марно.

Видаляючи сторінку через стандартні призначені для користувача настройки, вам слід знати, що прив'язаний номер телефону буде пов'язаний з нею аж до остаточної деактивації, протягом семи місяців з моменту ініціалізації видалення. Таким чином, видалення сторінки ВК для звільнення телефонного номера - затія невдала.

 1. Відкрийте інтернет-браузер і увійдіть ВКонтакте під своїм логіном і паролем.
 2. Відкрийте інтернет-браузер і увійдіть ВКонтакте під своїм логіном і паролем

 3. На верхній панелі управління в правій частині екрана натисніть на блоці з вашим ім'ям і аватаркой, для відкриття контекстного меню.
 4. На верхній панелі управління в правій частині екрана натисніть на блоці з вашим ім'ям і аватаркой, для відкриття контекстного меню

 5. У меню, виберіть пункт «Налаштування».
 6. У меню, виберіть пункт «Налаштування»

 7. Тут вам необхідно перегорнути сторінку налаштувань до самого низу, перебуваючи на вкладці «Загальне» в правому списку розділів.
 8. Тут вам необхідно перегорнути сторінку налаштувань до самого низу, перебуваючи на вкладці «Загальне» в правому списку розділів

 9. Пошукайте напис, сповіщає вас про можливість видалення власного облікового запису і натисніть на посилання "Видалити свою сторінку».
 10. Пошукайте напис, сповіщає вас про можливість видалення власного облікового запису і натисніть на посилання Видалити свою сторінку»

У діалоговому вікні від вас вимагається вказати причину деактивації. Крім того, тут ви можете зняти або залишити галочку «Розповісти друзям», щоб в їх стрічці, а також на вашій сторінці (в разі відновлення), відображався ваш коментар з приводу видалення профілю.

Якщо ви оберете один із заготовлених пунктів, то ваша аватарка до повного зникнення аккаунта матиме унікальний зовнішній вигляд, в залежності від обраного варіанту причини.

 1. Натисніть кнопку «Видалити» ще раз, щоб зробити її деактивацію.
 2. Натисніть кнопку «Видалити» ще раз, щоб зробити її деактивацію

 3. Після автоматичного перенаправлення, ви опинитеся на своїй видозміненій сторінці. Саме в такому вигляді ваш профіль буде видно всім користувачам, які були в списку ваших друзів. При цьому, однак, ваш аккаунт вже не буде відображатися в призначеному для користувача пошуку людей.
 4. При цьому, однак, ваш аккаунт вже не буде відображатися в призначеному для користувача пошуку людей

 5. Тут ви також можете використовувати посилання для відновлення своєї сторінки.
 6. Тут ви також можете використовувати посилання для відновлення своєї сторінки

 7. Повне видалення станеться по настанню зазначеної дати.
 8. Повне видалення станеться по настанню зазначеної дати

Така методика є рекомендованою для тих, кому потрібно лише тимчасово обмежити доступ до своєї сторінки від інших користувачів VK.com. Якщо ж ви дійсно хочете позбутися від свого профілю, то цей спосіб зажадає від вас багато терпіння.

Ви можете створити новий обліковий запис, вказавши номер телефону, прив'язаний до віддаленого профілем. Це ніяк не прискорить видалення, але все ж мінімізує шанс випадкової авторизації і подальшого відновлення.

Зверніть увагу, що якщо вам потрібно буде відновити сторінку на деякий час, то дата видалення оновиться відповідно до правил деактивації.

Спосіб 2: тимчасова заморозка аккаунта

Такий метод видалення сторінки не є засобом, що дозволяє деактивувати профіль ВКонтакте назавжди. Замороження аккаунта надає вам можливість приховування аккаунта від очей інших користувачів соціальної мережі. При цьому, доступ до всіх можливостей VK.com у вас зберігається в повній мірі.

На відміну від першого методу, заморозка зажадає видалення будь-яких призначених для користувача даних і файлів.

Єдиним плюсом даного способу є можливість зняття заморозки в будь-який зручний час, після чого можна продовжити користуватися сторінкою.

 1. Авторизуйтесь ВКонтакте за допомогою інтернет-оглядача і через розкривається меню у верхній правій частині сторінки перейдіть до розділу «Редагувати».
 2. Авторизуйтесь ВКонтакте за допомогою інтернет-оглядача і через розкривається меню у верхній правій частині сторінки перейдіть до розділу «Редагувати»

 3. Рекомендується перемкнути інформацію про день народження на «Не показувати дату народження».
 4. Рекомендується перемкнути інформацію про день народження на «Не показувати дату народження»

 5. Видаліть всю інформацію про себе, перемикаючись між вкладках в правій частині сторінки редагування.
 6. Видаліть всю інформацію про себе, перемикаючись між вкладках в правій частині сторінки редагування

  Стерти потрібно всю інформацію, яку ви коли-небудь вказували. В ідеалі повинні залишитися дані тільки про вашу статевої приналежності.

 7. Зберігши нові дані, спливаючого верхнє меню перейдіть до пункту «Налаштування».
 8. Зберігши нові дані, спливаючого верхнє меню перейдіть до пункту «Налаштування»

 9. Тут вам потрібно переключитися з допомогою правого меню до підрозділу "Налаштування".
 10. Тут вам потрібно переключитися з допомогою правого меню до підрозділу Налаштування

 11. Прокрутіть сторінку вниз до блоку налаштувань «Зв'язок зі мною».
 12. Прокрутіть сторінку вниз до блоку налаштувань «Зв'язок зі мною»

 13. У кожному представленому пункті виставте значення «Ніхто».
 14. У кожному представленому пункті виставте значення «Ніхто»

 15. Додатково, в блоці «Інше» навпроти пункту «Кому в інтернет видна моя сторінка» виставте значення «Тільки користувачам ВКонтакте».
 16. Додатково, в блоці «Інше» навпроти пункту «Кому в інтернет видна моя сторінка» виставте значення «Тільки користувачам ВКонтакте»

 17. Поверніться на головну сторінку, очистіть свою стіну і видаліть будь-які призначені для користувача файли, включаючи фотографії та відеозаписи. Точно такі ж дії зробіть зі списком своїх друзів.
 18. Точно такі ж дії зробіть зі списком своїх друзів

Найкраще блокувати видаляються людей, щоб вони не залишалися в списку ваших передплатників. Самих же передплатників теж потрібно заблокувати за допомогою чорного списку.

Крім усього іншого, рекомендується також змінити ім'я користувача і підлогу, щоб запобігти цілеспрямовану можливість знаходження вашого профілю у внутрішньому пошуку. Також бажано поміняти адресу сторінки.

Після всіх виконаних дій вам потрібно лише залишити свій аккаунт.

Спосіб 3: призначені для користувача настройки

В даному випадку вам не потрібно напружуватися з ручним видаленням всіх друзів і призначених для користувача даних. Від вас буде потрібно зробити лише кілька речей, головними з яких є нові налаштування профілю.

Основний плюс методики полягає в кілька прискореному процесі видалення, але лише при строгому дотриманні всіх приписів.

Як і раніше, вам знадобиться виключно будь-який інтернет-браузер і повний доступ до видаляється сторінці.

 1. Увійдіть на сайт соц. мережі ВКонтакте під своїм логіном і паролем і через праве верхнє меню перейдіть в розділ «Налаштування».
 2. мережі ВКонтакте під своїм логіном і паролем і через праве верхнє меню перейдіть в розділ «Налаштування»

 3. Перейдіть до розділу "Налаштування", використовуючи навігаційне меню в правій частині екрана налаштувань.
 4. Перейдіть до розділу Налаштування, використовуючи навігаційне меню в правій частині екрана налаштувань

 5. У блоці «Моя сторінка» навпроти кожного пункту виставите значення «Тільки я».
 6. У блоці «Моя сторінка» навпроти кожного пункту виставите значення «Тільки я»

 7. Прокрутіть сторінку вниз до блоку «Зв'язок зі мною».
 8. Прокрутіть сторінку вниз до блоку «Зв'язок зі мною»

 9. Виставте всюди значення «Ніхто».
 10. Виставте всюди значення «Ніхто»

 11. Відразу ж вийдіть зі своєї сторінки і не заходите на неї в майбутньому.
 12. Відразу ж вийдіть зі своєї сторінки і не заходите на неї в майбутньому

Методика видалення працює завдяки тому, що адміністрація ВКонтакте сприймає такі настройки профілю, в якості добровільної відмови господаря від послуг соціальної мережі. Протягом найближчих декількох місяців (до 2.5) ваш аккаунт буде повністю знищений в автоматичному режимі, а прив'язані до нього електронна пошта і телефон звільняться.

Ви можете вибрати будь-який вищезгаданий спосіб видалення, в залежності від особистих уподобань і цілей. Але не забувайте, що виконати моментальне видалення в принципі неможливо, так як адміністрація не надає такої можливості.

Бажаємо вам удачі в досягненні своєї мети!

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?
IRC (Internet Relay Chat)