Як виходити в інтернет через проксі-сервер анонімно

 1. Самий простий, швидкий і зручний спосіб виходу в інтернет через проксі - це вихід за допомогою браузера...
 2. В результаті наших дій шлях до Об'єкту в ярлику Google Chrome повинен виглядати так:
 3. Читайте також:

Треба відзначити, що подібним чином можна налаштувати браузер Google Chrome (Opera) для щодо анонімних прогулянок в інтернеті через будь-який доступний проксі-сервер будь-якої країни, будь-то США чи Німеччина (Канада або Франція)

Треба відзначити, що подібним чином можна налаштувати браузер Google Chrome (Opera) для щодо анонімних прогулянок в інтернеті через будь-який доступний проксі-сервер будь-якої країни, будь-то США чи Німеччина (Канада або Франція). Досить мати «під рукою» список публічних проксі-серверів даної країни.

Для чого може знадобитися виходити в інтернет через проксі (проксі-сервер, proxy)?

 • Наприклад, для того, щоб завантажити безкоштовну версію антивіруса Kaspersky Free Білорусі з офіційного сайту Лабораторії Касперського;
 • Щоб приховати своє місце розташування від деяких інтернет-сервісів;
 • забезпечити певний рівень анонімності в мережі Інтернет.

Самий простий, швидкий і зручний спосіб виходу в інтернет через проксі - це вихід за допомогою браузера Google Chrome, налаштованого спеціальним чином.

Інструкція по налаштуванню дуже проста

 1. Створюємо ще один ярлик для улюбленого браузера Google Chrome на робочому столі;
 2. Кількома по створеному ярлику правою клавішею миші, а в контекстному меню вибираємо Властивості;
 3. У закладці Ярлик знаходимо віконце Об'єкт. Він повинен (іноді там вже дописані деякі параметри запуску) виглядати так: «C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe». Сюди ж необхідно вписати конфігурацію запуску браузера з використанням проксі-сервера. Для цього знадобляться робочі проксі-сервера - списки діючих проксі можна знайти в інтернеті. Нижче пропонуємо один з них.

  Наприклад: той же, який ми рекомендували використовувати при активації Касперського для Білорусі - 79.120.72.222 Порт: 3128.

  Таким чином, для того, щоб використовувати проксі дописуємо в рядку "C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe" таке вміст:
  --proxy-server = 79.120.72.222: 3128.

В результаті наших дій шлях до Об'єкту в ярлику Google Chrome повинен виглядати так:

"C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe" --proxy-server = 79.120.72.222: 3128

Тепер, при запуску такого ярлика для Google Chrome, браузер буде виходити в мережу Інтернет через Росію, а точніше сервер, який має IP-адресу 79.120.72.222 та порт для роботи 3128.

До наших дій для зміни IP адреси: До наших дій для зміни IP адреси:

після: після:

Даний анонімний спосіб виходу в інтернет буде поширюватися лише на вхід в інтернет через копію браузера, запущеного через даний ярлик.
У той же час Ваш старий ярлик для Google Chrome буде забезпечувати інтернет-серфінг зі старими параметрами. Для перемикання на інший проксі-сервер знадобитися лише закривати вже запущений браузер (зі старими параметрами) і запускати з новими параметрами під конкретну задачу.

Вийшло щось подібне на всесвітньо відомий проект https://www.torproject.org . Різниця в тому, TOR використовує відкритий код, «дає поради» з безпеки, має на борту клієнт швидких повідомлень, працює набагато повільніше і підключається до проксі автоматично, що робить його більш просунутим засобом в плані збереження приватності (тобто заборона на збір , зберігання, використання та поширення інформації про приватне життя особи без його згоди), але наш спосіб швидкий і зручний, хоч і програє TOR в збереженні анонімності.

Таким чином можна виходити в мережу через проксі-сервера інших країн. При цьому можна мати велику кількість ярликів Google Chrome, налаштованих на різні проксі - Росія, Німеччина, Франція, Конго), швидко перемикатися між країнами і відчувати перевагу від того, що форумні движки (наприклад форум білоруського TUT.BY) будуть розпізнавати Вас як людину , що знаходиться далеко за межами Батьківщини.

Читайте також:

 • Кращі інтернет-провайдери Білорусі

  Короткий аналіз якості послуг найбільших інтернет-провайдерів Білорусі. Кращі інтернет-провайдери - визначення-нонсенс інтернет-операторів Білорусі з вагомою часткою сарказму. ...

 • Як активувати Kaspersky Free для Білорусі

  Лабораторія Касперського пропонує безкоштовну версію свого знаменитого антивіруса - Kaspersky Free. Офіційно ця пропозиція поширюється тільки на Росію ...

Для чого може знадобитися виходити в інтернет через проксі (проксі-сервер, proxy)?
IRC (Internet Relay Chat)