Як встановити Wordpress на комп'ютер? Поради новачку

 1. Попередня підготовка та інсталяція пакету Denwer
 2. створюємо сайт

Основна проблема, з якою часто стикається початківець веб-майстер - питання про те, як поставити сайт на свій комп'ютер. Багато хто хоче на практиці випробувати різні системи управління сайтом (CMS), вивчити налаштування, використовувати різні шаблони і подивитися роботу плагінів. Для цих цілей використання комерційного хостингу занадто накладно. Можна швидко і просто «помацати» різні CMS і на локальному комп'ютері.

Розглянемо варіант установки сайту на комп'ютер, взявши за основу одну з найбільш популярних CMS - WordPress . Процес установки досить простий: необхідно лише з сайтів розробників завантажити і встановити потрібні компоненти. Пакет Denwer зібрав всі основні програмні інструменти в один пакет, який можна встановити в лічені хвилини.

Попередня підготовка та інсталяція пакету Denwer

Локальний сервер Denwer можна скачати безпосередньо з його. Установчий комплект являє собою «джентльменський набір» всіх засобів, що використовуються при розробці веб-сторінок на комп'ютерах, не підключених до Мережі. Денвер встановлюється в portable версії, що дозволяє працювати з ним з флешки. У ньому містяться дистрибутиви:

 1. Інсталяція Денвера. Установчий процес самий звичайний, йде в командному режимі. Просто слідуємо інструкціям установника.
 2. На необхідно завантажити найсвіжішу версію WordPress.
 3. Для запуску локального сервера (localhost) слід на диску С зайти в «WebServers \ etc» і там знайти програмний файл Run.exe.
 4. За адресою «C: \ WebServers \ home» створюємо вкладену папку, назва якої має збігатися з ім'ям сайту. Як приклад назвемо її «wptest.ru»

  Усередині створеної папки робимо ще одну, називаючи її «www». Бачимо приблизно таку картину:
 5. Повертаємося назад в «Webservers», де розпаковуємо весь вміст архіву WordPress.
 6. Наступний крок - створення відповідної бази даних. Безпосередньо в адресному рядку пишемо «http: // localhost / Tools / phpMyAdmin /», потім задаємо login (система запропонує «root») і password (спочатку порожній). З'являється нове вікно. Там в розділі «Створити нову БД» пишемо довільну назву, поруч в випадаючому списку відзначаємо «utf8_general_ci» і натискаємо «Створити».
 7. Починається процес інсталяції WordPress з його подальшим запуском. Відкриваємо браузер, в навігаційної рядку вводимо «http://wptest.ru». З'являється вікно, заповнюємо його:

створюємо сайт

 • . «Ім'я бази даних». У цьому полі пишемо вбрання раніше назву.
 • "Ім'я користувача". Тут вибираємо довільне ім'я або погоджуємося з варіантом, запропонованим системою.
 • «Пароль». Пишемо необхідні дані. Якщо пароль не було наведено заздалегідь - просто рухаємося далі, пропускаючи введення.
 • «Сервер бази даних». Тут нічого міняти не потрібно.
 • «Префікс таблиць». У цьому полі значення «wp_» слід залишити.

Заповнивши всі дані, натисканням на «Submit» переходимо далі, де вибираємо пункт «Запустити установку». Буде запропоновано ввести заголовок сайту і email, на який буде вислано пароль адміна. Уважно запам'ятавши введені дані, приступаємо до завершального етапу. Для цього вибираємо «Встановити WordPress».

Процес інсталяції закінчено. Тепер навіть працюючи в офлайні, можна без проблем відкрити сайт, який був недавно нами створено. Просто відкриваємо браузер, пишемо адресу «http://wptest.ru» і приступаємо до роботи над сайтом.

поділіться з друзями:

IRC (Internet Relay Chat)