Як закрити сторінку яка не закривається

  1. Як закрити сторінку яка не закривається в Google Chrome спосіб №2

Якщо ви часто потрапите на сайти де не можете закрити сторінку, то рекомендую прочитати обов'язково цю статтю

Отже, бувають ситуації, коли сайти фішингові, які мають вигляд askfdoasd8.ru і дизайн від Вк.com, не зачиняються. Викидає віконце, аля «не покидайте сайт або боїнг 747 вріжеться в вікно" і іншу маячню, який приходить в голову шахраям. Так ось, цей сайт (чомусь поки що) не можна закрити. Ви клацаєте на хрестик, а повідомлення з'являється знову.
Отже, перше, що ви повинні знати, це легендарний диспетчер задач. Швидкий доступ alt + ctrl + del або ctrl + shift + esc
Якщо ви часто потрапите на сайти де не можете закрити сторінку, то рекомендую прочитати обов'язково цю статтю   Отже, бувають ситуації, коли сайти фішингові, які мають вигляд askfdoasd8 У ньому ви завжди можете завершити зависла програму або процес.
Відкриваєте і закриваєте ваш браузер. У вас він може бути Firefox або Opera у мене ж Google Chrome. Але таким способом ви закриєте весь Google Chrome.
Отже, тиснемо alt + ctrl + del - Диспетчер завдань - Деталі - Вибираємо зі списку Google Chrome або ваш браузер і натискаємо Завершити дерево процесів. Цей спосіб спрацьовує завжди.

Як закрити сторінку яка не закривається в Google Chrome спосіб №2

Другий спосіб вирішення завершити сам процес безпосередньо в Google Chrome. З огляду на, що Opera і Firefox вже використовують Chromium то тут все схоже і у цих браузерів. Завершити процес який не закривається треба натисканням клавіш shift + esc або перейдіть в Меню - Інструменти - Диспетчер завдань
Другий спосіб вирішення завершити сам процес безпосередньо в Google Chrome Знайдіть зі списку зависла вкладку або кілька клавішею shift і натисніть завершити процес.
Все непотрібні (фішингові сторінки які не можна закрити) закриті, і ми можемо спокійно працювати далі
Ось такі способи завершення процесу, який неможливо закрити. Тут так співпало, що це також як закрити сторінку шахраїв. Google Chrome активно бореться з фішинговими сайтами. Сказати чесно взагалі безпеку через прив'язку до номера телефону вийшла на новий рівень і піратам жити трохи складніше. Всім світ, нехай ваші сторінки які не можна закрити завжди будуть закриті і не заважали вам працювати!

Ви можете ознайомитися також з іншими статтями на тему "Вирішення проблем"

IRC (Internet Relay Chat)