Як запустити систему в безпечному режимі. Як запустити комп'ютер під керуванням Windows в безпечному режимі

  1. Як запустити систему в безпечному режимі. Як запустити комп'ютер під керуванням Windows в безпечному...
  2. Запуск Windows 7 в безпечному режимі
  3. Запуск Windows 8 в безпечному режимі
  4. спосіб №1
  5. спосіб №2

Як запустити систему в безпечному режимі. Як запустити комп'ютер під керуванням Windows в безпечному режимі

Перш за все, потрібно сказати кілька слів про те, що з себе представляє безпечний режим Віндовс і в чому його призначення - це режим був створений розробниками для діагностики та усунення можливих неполадок. Його варто задіяти, якщо Windows працює зі збоями або не починається взагалі. При його активації перед користувачем постануть всі стандартні настройки з мінімальним набором програм, драйверів і компонентів для забезпечення стабільної роботи операційної системи.

Вікно «Конфігурація системи» розділене на кілька вкладок. На першій вкладці переведіть «кульової перемикач» на «Діагностичний запуск». Потім перейдіть на вкладку і введіть «Безпечний запуск» тут. У безпечному режимі ви можете робити все, що вам потрібно. Якщо ви не повернетеся в початковий стан , Ваш комп'ютер все одно почне працювати в аварійному режимі!

Безпечний режим завантажується тільки абсолютно необхідні драйвери і файли. Часто буває корисно для вирішення проблем, пов'язаних з інфекцією шкідливих програм , Останніх змін до апаратної або несправних оновлень. Це призвело до зупинки комп'ютера комп'ютер починає працювати нормально і включений додаткові параметри при завантаженні комп'ютера, де ви просто вибрати для завантаження в безпечному режимі. Безпечний режим як і раніше існує, але він був поміщений трохи глибше в передовому починається меню опцій.

Як запустити виндовс в безпечному режимі:

Здійснюючи вхід в систему в безпечному режимі, ви побачите оформлення, що відрізняється від традиційної оболонки Windows, оскільки тут встановлено значення роздільної здатності. У safe mode можна потрапити або при запуску системи, або при працюючій ОС. Якщо комп'ютер відключений, то потрібно його включити і, після декількох натискань на клавішу F8, дочекатися появи вікна завантажувача, з якого можна потрапити в безпечний режим Віндовс. Однак якщо система ніяк не реагує на вироблені дії, значить на вашій клавіатурі відключені функціональні клавіші. Щоб активізувати їх роботу, потрібно натиснути на клавішу Fn одночасно з F8. Якщо на комп'ютері стоїть кілька операційних систем, значить необхідно буде вибрати потрібні, здійснюючи пересування клавішами зі стрілками. Потім підтвердіть свій вибір кнопкою "Enter". Далі в Advanced Options Menu необхідно вибрати «Безпечний режим», натиснувши кнопку введення. Після завершення завантаження, коли на екрані з'явиться робочий стіл, по всіх кутках можна буде спостерігати фразу «Безпечний режим».

Якщо комп'ютер увімкнено, запустити безпечний режим Віндовс можна наступним чином: натискаєте «Пуск» і в пошукове поле вписуєте "msconfig" (без лапок). При необхідності введіть пароль адміністратора. Після цього має з'явитися вікно «System Configuration», де буде потрібно натиснути на вкладку «BOOT». У цьому розділі потрібно буде встановити прапорець навпроти поля «Safe boot», попередньо обравши мінімальне значення. Перед виходом не забудьте зберегти зміни, задавши команду «Застосувати», а потім «Ок». В результаті перед вами постане вікно із запитом системи, в якому потрібно натиснути на кнопку «Restart». Після всіх вироблених процесів, комп'ютер перезавантажиться, і буде виконаний вхід в безпечний режим.

Безпечний режим - запуск операційний системи Windows з обмеженим набором служб і драйверів. У безпечному режимі завантажується саме той мінімум, що потрібно для підтримання працездатності операційної системи: драйвера і служби пристроїв введення-виведення, файли самої операційки і, мабуть, все. Будь-яка стороння програма не зможе отримати доступ до обладнання без вашого відома. Через цю особливість даний режим активно використовують для діагностики «обчислювальної машини», а також усунення неполадок, пов'язаних з програмним кодом. Так як же запустити комп'ютер у безпечному режимі?

Запуск Windows 7 в безпечному режимі

Отже, якщо вам потрібно завантажити виндовс 7 в режимі з обмеженим автозапуском ПО, вам потрібно всього лише під час демонстрування логотипу фірми-виробника материнської плати натиснути і утримувати клавішу «F8», щоб відкрити меню додаткових варіантів завантаження, в якому необхідно вибрати один з трьох «спрощення» режимів.


Тут все просто! Однак з операційною системою «Windows 8» справи йдуть інакше.

Запуск Windows 8 в безпечному режимі

Як показала практика запустити комп'ютер під управлінням новітньої ОС в безпечному режимі далеко не завжди виходить. Але запустити його все-таки можна! У даній статті я розповім про два варіанти.

спосіб №1

Перший спосіб - запуск мінімального режиму через меню виключення - аналогічний тому, що розглядався вище. Вся проблема полягає у виведенні на екран особливого «меню виключення». Для цього потрібно перевести курсор миші в правий верхній або нижній кут, клацнути по значку «шестерінки», щоб відкрити віконце параметрів. В наступному кроці полягає вся хитрість. Натисніть на класичний значок завершення роботи, потім, затиснувши клавішу «Shift», клацнути лівою кнопкою миші по слову «Перезавантаження».

Після обробки запиту комп'ютер виведе на екран таке ось віконце:


До слова сказати, відкрити його можна також за допомогою важко запам'ятовується команди «shutdown / r / o / t 0». Отже, після того, як перед вами з'явиться вікно виключення, залишається тільки перейти по шляху: Діагностика - Додаткові параметри - Параметри завантаження.

Виконавши вищеописані маніпуляції перед вами відкриється інформаційне вікно з пропозицією перезавантажити комп'ютер. Після перезапуску ви зможете вибрати режим. Клавіші «F4», «F5» і «F6» дозволяють запустити ОС з мінімальним набором довантажувати ПО.

спосіб №2

Другий спосіб є зміна конфігурації ОС. Змінити конфігурацію можна за допомогою стандартної програми msconfig, відкрити яку можна двома способами.

  1. Знайти утиліту, використовуючи віконце «Пошук».
  2. Виконати команду «msconfig».

Перед вами відкриється вікно «Зміни системи». Для того щоб запустити виндовс з обмеженим набором завантажується програмного забезпечення , Вам потрібно перейти у вкладку «Завантаження», потім поставити галочку навпроти пунктів «Безпечний режим» і «Мінімальний».

Так як же запустити комп'ютер у безпечному режимі?
IRC (Internet Relay Chat)