Як зібрати комп'ютер для ігор. Як зібрати ПК самому.

Ламаєте голову, не знаєте як зібрати комп'ютер для ігор 2018, заходите, допоможемо зрозуміти - як зібрати ПК самому ігровий продуктивний, для роботи і не відчути себе лохом. Зібрати ігровий комп'ютер легко - хороший складніше, але і ми ж не ликом шиті, вірно?

Комп'ютери для ігор 2017-2018 і на порядку денному питання - як зібрати комп'ютер самому, хороший і не тільки для ігор? У даній статті ми поговоримо про необхідному упереджувальний дії покупця - виборі оптимальних комплектуючих. По ходу справи плавно перейдемо розуміння питання - як зібрати комп'ютер для ігор з максимально можливою продуктивністю. Новачкам це буде корисно подвійно, а бувалі і так знають те, що одного разу довіривши зібрати комп'ютер магазину, купили відверте «Г» і на цей раз, як я розумію, вирішили зібрати комп'ютер самостійно, не залишивши жодного шансу торгашам.

Отже, зряче вибираємо комп'ютери і комплектуючі, розглядаємо як правильно зібрати комп'ютер для гри, в рамках певного бюджету ....

Дізнайся, як зібрати комп'ютер 2017-2018. Як самому зібрати ПК і навіщо це потрібно.

Приємно бачити те, що армія покупців вирішили зібрати комп'ютер самостійно постійно зростає. З одного боку це цілком зрозуміла тенденція - для багатьох це не перша спроба і вдруге наступати на граблі ой як не хочеться. З іншого боку тішить те, що все більше новачків намагається не допускати помилок першопрохідців, запитують, вчаться, намериваясь зібрати хороший комп'ютер для іграшок, роботи і т.д. з першої спроби.

Для тих, хто читав з широко розкритими очима, поясню, звідки береться бажання зібрати комп'ютер самому і навіщо ускладнювати, здавалося б, просту річ - пішов та й купив готовий ПК в комп'ютерному магазині.

По-перше, комп'ютер не електрочайник і збирається з комплектуючих і в більшості своїй прямо в магазині. По-друге, комп'ютерний магазин береться зібрати комп'ютер 2018, явно не для того щоб дати вам максимальну продуктивність, а скоріше отримати макс. прибуток. По-третє, завжди є бажання зібрати комп'ютери з залежаних (застарілих) комплектуючих.

Можна звичайно продовжити, але думаю і трьох пунктів достатньо, щоб задуматися - як зібрати ПК самому і з чого збирати комп'ютер щоб не відчувати потім себе лохом. Пробігся по комп'ютерним магазинам і як завжди знайшов силу-силенну «цікавих» конфігурацій, наприклад - комп'ютер для ігор на базі Core 2 Quad Q9650 + GeForce GTX 260 присмачений RAID масивом з двох SSD через не скромні $ 2 109.

Застаріла платформа з процесором 2008 року з далеко не топової відеокартою - тести відеокарт 2017-2018 - розрахована на новачка, який не має ні найменшого уявлення про комп'ютери, і тема - як зібрати комп'ютер до сучасних ігор, для нього є, мислю позамежної і з області фантастики.

Далі дивимося на зв'язку процесора і відеокарти Core i5-2400 + GeForce GT 430, додаю тест процесорів для наочності. Навіть не маючи особливих знань, глянувши лише на тести і позиції випробовуваних, не важко зробити висновок і зрозуміти наскільки буде «хороший» комп'ютер для ігор. Думаю, на питання - купити такий комп'ютер для іграшок або подумати - як зібрати ПК самому, відповідь очевидна.

Таких прикладів сила-силенна, комп'ютерний магазин досить часто намагаючись зібрати комп'ютер «своїми руками», підлаштовується під добре продаваний процесор або цінник і це спрацьовує. Покупець прийшов, глянув - у сусіда такий процесор, річ! - купую, а що там всередині подивитися забули.

Наступний прийшов, який там зібрати комп'ютер самому, у мене є 25 000 рублів і на прилавку стоїть ПК в класному корпусі за 25 т.р., тут ще продавець сказав - супер, стильний і йде до вашого краватці або туфельок, вирішено - купую. Принесли додому, запускаємо гри і внутрішній голос вам кричить - щось тут не так, гри далеко не на максималке, а що буде через рік, з новими іграми комп'ютер загнеться?

Але ж читав колись на yoursputnik.ru, що потрібно збирати ПК самому, витратити кілька днів на вибір комплектуючих, не слухаючи продавців, оптимальний зібрати комп'ютер для ігор з хорошим співвідношенням ціна / продуктивність. І тут струшуючи локшину з вух, Ви починаєте розуміти, але ж він має рацію - собака.

Третя категорія ходить в комп'ютерний магазин, консультуються з продавцями, і довбає потім мене питаннями - мені порекомендували в магазині зібрати комп'ютер з процесором Phenom II X4 965 + Radeon 5670, нормальна збірка комп'ютера для ігор? А я їм невпинно і ввічливо відповідаю - якщо зібралися бездумно зібрати ігровий комп'ютер, ви ризикуєте втратити до 50% продуктивності в рамках одного і того ж бюджету.

Окрема категорія, ще не дозріла зібрати новий комп'ютер для ігор, намагається вичавити максимум зі свого старенького комп'ютера, шляхом заміни відеокарти. Для одних цей номер проходить, так як спочатку був куплений потужний процесор, вже застарілий і досі не проявив себе в іграх, але ще здатний працювати в тандемі з середньою відеокартою.

Для інших цей шлях закритий і спроба зібрати комп'ютери для ігор, використовуючи тандем потужна відеокарта + слабкий процесор, як правило, в іграх приносить тільки розчарування. Як зібрати ПК самому - підбір відеокарти до процесора .

Не полінуйтеся, прочитайте - це допоможе зрозуміти, як впливає на продуктивність вибір процесора і відеокарти, що в свою чергу дасть вам можливість в подальшому, зібрати оптимальний комп'ютер, а при належному бажанні і наполегливості зібрати комп'ютер кращий по бюджету, з максимальною віддачею на кожен витрачений рубль.

Ось ми і підійшли до найголовнішого, до того заради чого все це і затівалося, до відповіді на вічне питання про комп'ютер - ну так як самостійно зібрати комп'ютер для ігор 2017-2018? Постараюся до кінця цього місяця викласти оновлені конфігурації комп'ютерів в районі 400-1500 $ (посилання з'являться тут же).

Що дозволить вам прицінитися, зібрати комп'ютер онлайн, підготується до передноворічного походу в комп'ютерний магазин. А також, сподіваюся, допоможе зрозуміти як зібрати ПК самому в 2017 - 2018 і чому краще так, а не по-іншому.

New! Як зібрати ігровий комп'ютер 2017-2018.

Як зібрати ігровий комп'ютер 2017-2018

Виберіть близьку Вам бюджетну нішу.
Натисніть на картинку.
Відкриється докладний опис комплектуючих.

А щоб скоротати час почитайте для загального розвитку:
Драйвера для будь-яких відеокарт .
Діагностика HDD - здоров'я жорсткого диска .
Як дізнатися температуру процесора .
Гібридний PhysX для AMD Radeon .
Як створити завантажувальну флешку .
Як оновити DirectX 9-11 .

При копіюванні матеріалу посилання на сайт є обов'язковим!

З найкращими $ побажаннями
Denker.

Як збирати комп'ютери в 2016.

Зібрати ігровий комп'ютер легко - хороший складніше, але і ми ж не ликом шиті, вірно?
Комп'ютери для ігор 2017-2018 і на порядку денному питання - як зібрати комп'ютер самому, хороший і не тільки для ігор?
Принесли додому, запускаємо гри і внутрішній голос вам кричить - щось тут не так, гри далеко не на максималке, а що буде через рік, з новими іграми комп'ютер загнеться?
Ось ми і підійшли до найголовнішого, до того заради чого все це і затівалося, до відповіді на вічне питання про комп'ютер - ну так як самостійно зібрати комп'ютер для ігор 2017-2018?
IRC (Internet Relay Chat)