Як знайти вкрадений телефон андроїд якщо він вимкнений

 1. Пошук вкраденого вимкненого телефону
 2. Пошук вимкненого смартфона поліцією по IMEI коду
 3. Пошук пристрою за номером SIM-карти
 4. Позиціонування смартфона через додаток
 5. Сувора реальність
 6. Програмне забезпечення для припинення крадіжки і пошуку пристрою
 7. Захист персональних даних

Крадіжка смартфона завдає чимало проблем. В основному, це не тільки втрата гаджета, але і персональної інформації, яка, зокрема, цінується набагато вище ніж сам смартфон. Для деяких ця інформація безцінна. В рамках даної статті я підкажу:

 • як знайти вкрадений телефон андроїд, якщо він вимкнений;
 • яке програмне забезпечення встановити, щоб самостійно відшукати втрачене пристрій;
 • як убезпечити персональні дані на вкраденому гаджет.

зміст:

 1. Пошук вкраденого вимкненого телефону
  1. Пошук вимкненого смартфона поліцією по IMEI коду
  2. Пошук пристрою за номером SIM-карти
  3. Позиціонування смартфона через додаток
  4. Сувора реальність
 2. Програмне забезпечення для припинення крадіжки і пошуку пристрою
 3. Захист персональних даних

Пошук вкраденого вимкненого телефону

Якщо ваш пристрій вимкнено, що логічно при крадіжці, стандартні дії, такі як телефонний виклик, не дадуть результатів. Потрібно негайно діяти, щоб ловити злодія по гарячих слідах.

Є три способи, відшукати ваше вкрадене пристрій:

 1. Звернеться в правоохоронні органи.
 2. Зв'язатися з оператором мережі, для визначення місця розташування гаджета.
 3. Використовувати програмне забезпечення.

Конкретизуємо кожен із способів.

Пошук вимкненого смартфона поліцією по IMEI коду

Кожному телефону присвоюється ідентифікатор - IMEI код . Його можна знайти під акумулятором самого пристрою, дізнатися за допомогою інженерного меню андроїд , За допомогою сервісного коду (* # 06 #), в настройках "про телефон", подивитися в пакувальній коробці смартфона.

При зверненні в поліцію бажано знати цей код. Також, візьміть паспорт, договір на SIM-карту і бажано відвідайте відділення поліції того району, в якому була здійснена крадіжка. Напишіть заяву з подробицями крадіжки і надайте вищевказані дані.

Порада! Знайти телефон по IMEI самостійно, досить складне завдання. Для цього буде потрібно доступ до обладнання та баз даних стільникових операторів. А дані безкоштовних баз в інтернеті в одному випадку з тисячі можуть дати реальну зачіпку.

Пошук пристрою за номером SIM-карти

Оператори стільникового мережі можуть відстежити всі дії по SIM-карті, аж до її приблизного розташування в радіусі конкретної вишки. Навіть якщо смартфон вимкнений, SIM-карта відреагує, якщо знаходиться в зоні доступу для систем телекомунікації.

Спробуйте напряму зв'язатися з оператором, розповісти ситуацію і надати:

 • IMEI пристрою і номер телефону;
 • номер договору на SIM-карту.

За вказаними даними оператор зможе дізнатися відомості з пам'яті сервера білінгу.

Позиціонування смартфона через додаток

Позиціонування смартфона через додаток

Практично кожен виробник смартфонів пропонує рішення для пошуку загубленого пристрою в налаштуваннях безпеки і конфіденційності. Наприклад: Huawei - Знайти пристрій, Samsung - Віддалене управління. Популярним і дієвим рішенням є програмне забезпечення від Google:

 • Find My Device - додаток для смартфона (на сторінці за посиланням знаходиться докладна інструкція роботи з програмою);
 • android.com/find - сторінка в інтернеті, вхід з вашого профілю.

Але проблема використання програм полягає в тому, що необхідна попередня настройка, коли гаджет у вас на руках. В іншому випадку, в пошуку смартфона толку від них не буде. Крім того, жодна програма не зможе віддалено включити смартфон, особливо, якщо сів акумулятор. Але, програми можуть зафіксувати і проінформувати власника, коли гаджет стане активним.

Сувора реальність

Сувора реальність

Пошук вкраденого смартфона буде прямо залежати від вас і від вашої попередньої настройки пристрою. По містах-мільйонниках кожен день губляться сотні мобільних пристроїв. Подібні заяви можуть не бути пріоритетними для поліції, особливо коли мало інформації про зникнення:

 • не вказано IMEI;
 • немає фоторобота грабіжника;
 • не встановлені налаштовані додатки для пошуку зниклого смартфона і т.д.

Якщо даних недостатньо, співробітники поліції можуть відмовляти вас від написання заяви, так як свідомо розуміють, що знайти пристрій практично немає шансів.

Оператор мережі може відмовити вам у наданні даних білінгу, повідомивши, що не має на те прав без постанови суду, пославшись на законодавчу базу, в якій не регламентований процес роботи в таких випадках.

Оператор мережі може відмовити вам у наданні даних білінгу, повідомивши, що не має на те прав без постанови суду, пославшись на законодавчу базу, в якій не регламентований процес роботи в таких випадках

Якщо розгляд заяви затягнеться, злодій може викинути сім карту, скинути смартфон до заводських налаштувань і змінити IMEI код (досить складна реалізація на нових пристроях що передбачає заміну мікросхем в смартфоні. Це зможе виконати тільки технічно підготовлений фахівець), що робить вкрай скрутним подальше відстеження смартфона в базі оператора.

Програмне забезпечення для припинення крадіжки і пошуку пристрою

Убезпечити себе від можливої ​​крадіжки не вийде, але знизити ризики розставання з пристроєм можна. Навіть якщо пристрій буде безповоротно втрачено, ваші персональні дані не потраплять в руки зловмисникові і можуть бути відновлені. Для цього, можна скористатися наступними порадами і додатками:

 1. Дізнатися і зберегти IMEI свого смартфона в надійному місці;
 2. Використовувати пін-код і сканер відбитків пальців (або Face ID).

  Важливо! Якщо ви втратили смартфон, на якому встановлений пін-код або виконується вхід через відбиток пальця, зловмисник не зможе отримати доступ до ваших даних. Щоб розблокувати пристрій, йому доведеться стерти всі дані.

 3. встановити Find My Device або аналог. Дозволяє визначити місце розташування (якщо включена геолокація), зателефонувати, заблокувати екран і видалити всі дані. Додаток працює через ваш Google профіль.
 4. встановити антивірус Lookout або аналог. Цікавий тим, що є функція автоматичного збереження інформації про місцезнаходження смартфона при зниженні заряду батареї. Дані відправляються на вказану пошту.
 5. Використовувати платний антивірус на постійній основі. Хороше рішення - Kaspersky Internet Security . Функція "Антивор" дозволяє віддалено включити сирену, зробити фотографію з Фронталки, заблокувати доступ до пристрою або видалити всі особисті дані.
 6. SIM Change Alarm . При зміні цим карти і включення пристрою, додаток відправить дві SMS на вказаний номер з інформацією: IMEI вашого смартфона і номер нової SIM карти, GPS координати пристрою.
 7. Синхронізувати важливі для вас дані або робити бекапи .

Повторюся, послуги з пошуку смартфона пропонують і виробники. Взяти наприклад Samsung. сервіс findmymobile.samsung.com може моніторити включений смартфон, визначити геолокацію, коли вона вимкнена, вказати номер нової SIM-карти, заблокувати пристрій і багато іншого.

Захист персональних даних

Завдання полягає в наступному:

 • зберегти свої дані, щоб в подальшому отримати до них доступ;
 • обмежити доступ до персональної інформації зловмиснику.

зберегти свої дані, щоб в подальшому отримати до них доступ;  обмежити доступ до персональної інформації зловмиснику

Щоб виконати перше правило потрібно робити резервні копії (проводити синхронізацію) важливих для вас даних. наприклад:

 1. Контакти телефонної книги можна зберегти в Google профілі .
 2. Фотографії можна синхронізувати з Google Фото.
 3. Нотатки або важливі дані можна зберігати в Evernote .
 4. Книги, відео, музику дублюйте в хмарні сховища (Google Drive, Яндекс.Діск, Mega і т.д.).
 5. Паролі можна зберігати в "паролі і формах" браузерів або використовувати аналоги (наприклад True Key ).

Обмежити доступ до своїх даних просто. Користуйтеся паролем (пін кодом) на постійній основі, а при крадіжці вашого пристрою, задійте один з сервісів, щоб видалити всі особисті дані віддалено.

IRC (Internet Relay Chat)