Як зробити хард ресет на китайському lenovo. Factory Mode на Android: що це таке і як з нього вийти

 1. Програмний Hard Reset
 2. Апаратний Hard Reset
 3. Hard Reset на китайській мові
 4. Hard Reset через комп'ютер
 5. Як включити Factory Mode?
 6. Як вийти з Factory Mode?

Ми вже розглянули всі базові та теоретичні питання щодо Хард ресета або скидання гаджета до заводських налаштувань. Коли і для чого його потрібно робити, і що буде після повного скидання . Якщо ви ще не до кінця зрозуміли весь сенс цієї операції рекомендуємо заново звернутися до початку і прочитати все уважно. Можливо шкоду від скидання буде для вас набагато відчутнішим ніж придбана користь. Отже, приступимо!

Програмний Hard Reset

Цей вид скидання настільки суворий і важкий для розуміння, що освоїти його зможе тільки справжній гуру мобільних технологій і ... баба Варя з сусіднього під'їзду. Так, звичайно програмний ресет підійде тільки в тому випадку, якщо завантажується операційна система. Але зате, для його виконання не буде потрібно ніяких особливих знань, а всього-то потрібно просто три рази тапунть по екрану і ваш смартфон або планшет невинно чистий і позбавлений всіх програм та іграшок, якими примудрилися засмітити його пам'ять.
Як зробити програмний скидання: «Налаштування»> «Відновлення та Скидання» -> «Скидання налаштувань».

Натисніть для збільшення


Увага! Всі ваші дані, контакти, смски, програми та іграшки, фото і відео з камери, будуть стерті! Файлів камери це стосується в тому випадку, якщо ви не налаштували збереження зроблених знімків і відеороликів на карту пам'яті.

Апаратний Hard Reset

Якщо телефон не завантажує операційну систему, і висне десь на початку, або зовсім не подає ознак життя через грубе втручання в його програмну частину, можна спробувати зробити апаратний скидання . На більшості гаджетів це можна зробити досить простим способом . Спершу потрібно вимкнути апарат.

Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення

Просто включити, натиснувши кнопку живлення, а далі вже залежно від конкретної моделі, затиснути одночасно кнопки Power, Vol- і Home або тільки перші дві. Тримати їх треба тривалий час, поки не з'явиться системне меню. Воно буде на англійській мові . Але лякатися не варто. Гойдалка гучності промотувати вниз до пункту «Wipe data / Factory Reset» і вибираємо його, а потім насолоджуємося процесом утилізації накопичених непотрібних даних, які заважають нормальній роботі вашого телефону або планшета.

Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення

Hard Reset на китайській мові

Однак часто виникає ситуація, коли у вашого наскрізь благородного і європейського телефону раптом виявляється китайське меню Hard Reset . Хто по тямущі вже здогадалися як зробити Hard Reset на китайському. Ну а ті, хто ще чекає підказки, підказуємо. Дивіться на пункт меню зі слешем. Це ось така «/» коса риска. Або просто порахуйте за аналогією з порядком зверху.
Якщо все одно виникли труднощі, то можна ще пошукати пункт меню містить в кінці абревіатури eMMC або MMC. Це і є шуканий пункт для хард ресета китайського телефону і планшета. Подивіться на скріни нижче.

Натисніть для збільшення

Hard Reset через комп'ютер

У найважчому і запущеному випадку, коли вже тушку не вдалося оживити жодним з описаних вище способів, використовуємо тоді важку артилерію - Android Debug Bridge. Це програмний інструмент розробників для Android OS. Але нам він стане в нагоді в першу чергу тим, що може посилати потрібні команди на мобільний гаджет приєднаний до комп'ютера по USB. повну інформацію по ADB і самого його в и зможете знайти в мережі. В даному випадку, його використання обмежується тільки однією командою.
Готуємо пристрій. Виймаємо батарею. Чекаємо небагато. Заново вставляємо. Підключаємо його кабелем до комп'ютера. З ПК через консоль шолом потрібну команду ресета: adb reboot recovery. І сподіваємося, що все вийде.
Наостанок. Дані з SD-карти, яку ви вставили в спеціальний слот телефону або планшета і не зітруться. Не бійтеся.

В операційній системі Android є стільки всього, що коли починаєш розбиратися, очі розбігаються. Наприклад, чи знаєте ви, що таке? А це, між іншим, меню відновлення. Є й інші режими, наприклад, Factory Mode . Що це таке?

Factory Mode перекладається з англійської як «заводський режим». По суті, це вшита в прошивку утиліта для тестування і налаштування вашого смартфона. Factory Mode складається з декількох основних пунктів, їх може бути як 5, так і 10 в залежності від версії вашого пристрою. Іноді зустрічається меню всього з 3 пунктів. Ось, наприклад, Factory Mode, що складається з 9 пунктів меню.


Ви можете помітити, що меню заводського режиму в даному випадку представлено на англійській мові, що вже добре. На деяких смартфонах це меню може бути на китайському діалекті і розібратися в ньому буде куди складніше.

Деякі з пунктів меню:

 • Full Test, Auto Test - повний тест смартфона, де перевіряються всі можливі параметри.
 • Item Test - вибірковий тест. Користувач сам вибирає, що саме йому необхідно перевірити.
 • GPS - перевірка позиціонування пристрою.
 • Clear eMMC - скидання пристрою до заводських налаштувань, видалення всіх даних (аналог wipe data / factory reset в Recovery Mode ).
 • Debug Test - режим відладки.
 • Test Report - оповіщення про тестування.

Частково Factory Mode може замінити собою Recovery Mode (наприклад, для скидання налаштувань), але це абсолютно різні режими. Крім того, на більшості пристроїв Factory Mode дозволяє тільки провести тестування смартфона, але не дасть вам виконати інших дій ніби все того ж (Hard Reset).

До речі, звертаємо вашу увагу на те, що переміщення по Factory Mode проводиться за допомогою механічних клавіш (Power і клавіш регулювання звуку), хоча десь використовуються і сенсорні клавіші управління, які знаходяться під екраном.

Як включити Factory Mode?

Factory Mode можна знайти далеко не в кожному смартфоні. Деякі виробники від нього відмовилися з тієї простої причини, що тестування пристрою проводиться за допомогою фірмових утиліт або спеціальних комбінацій клавіш.

Якщо у вашому пристрої є Factory Mode, найчастіше він запускається:

Натисканням на кнопку Power і клавішу збільшення звуку виключеного пристрою:


При натисканні на клавішу Power і клавішу зменшення звуку виключеного пристрою:


При натисканні на клавішу Power і клавіші збільшення і зменшення звуку одночасно виключеного пристрою:


При цьому ви можете запустити Recovery Mode або інше меню, будьте обережні.

Як вийти з Factory Mode?

Це дуже просто. В меню Factory Mode ви можете побачити пункт Reboot - в перекладі «Перезавантаження».


Саме його вам і потрібно вибрати для перезавантаження пристрою. При цьому смартфон буде завантажений в звичайному режимі. Більше вам нічого робити не потрібно.

Як вийти з Factory Mode?
Наприклад, чи знаєте ви, що таке?
Що це таке?
Як включити Factory Mode?
Як вийти з Factory Mode?
IRC (Internet Relay Chat)