Чому низька швидкість по wifi. Як правильно здійснити тест роботи бездротової мережі? Інші служби для перевірки

 1. Перевірка стабільності мережі
 2. перенастроювання роутера
 3. Перевірка швидкості передачі даних в Інтернеті
 4. Перевірте швидкість локальної мережевої передачі
 5. Для перенастроювання маршрутизатора фірми 3COM
 6. Онлайн сервіси та програми
 7. Перевірка інтернету за допомогою Ping
 8. Фактична швидкість вашої лінії

Розуміння принципу роботи маршрутизатора допоможе при виникненні проблем швидко їх вирішити. Детально розглянемо, як можна перевірити роутер на працездатність і підвищити швидкість Wi-Fi.

Провести діагностику пристрою можна в домашніх умовах

Рекомендується, для початку, спробувати знайти Wi-Fi за допомогою планшета або ноутбука. Справа в тому, що можливі перебої з програмним забезпеченням і настройками на самій техніці. При нормальній роботі бездротового зв'язку від інших джерел, необхідно виконати наступне:

За винятком випадків, викладених в попередньому реченні, особа або організація, які не є учасницями цієї Угоди, не мають права застосовувати будь-який строк цієї Угоди. Ніяка збій або затримка в здійсненні будь-якого права або засоби правового захисту не діють як відмова від будь-якого такого права або засоби правового захисту. Мова цієї Угоди не повинен тлумачитися суворо за або проти будь-якої зі сторін, незалежно від того, хто склав таку мову або нести основну відповідальність за його розробку.

 1. Необхідно перевірити, чи включений Wi-Fi.
 2. Потім виконати наладку бездротового з'єднання в системі. Для цього необхідно зайти через Пуск / Панель управління / Мережа та Інтернет або використовувати спеціальний значок на панелі завдань робочого столу. Далі, вибираємо Центр управління мережами і загальним доступом / Зміна параметрів адаптера / Включити.

Перевірка стабільності мережі

Справа в тому, що відсутність Wi-Fi або його низька швидкість можуть бути через неякісну роботи провайдера, до якого підключений маршрутизатор. Для того, щоб перевірити це, необхідно виконати наступне:

Права і обов'язки за цією Угодою не можуть бути призначені вами, і будь-який спробував привласнення недійсне і не діє. Ця Угода пов'язує і забезпечує в інтересах сторін та їх наступників і дозволених призначень. У разі будь-якого судового розгляду між сторонами, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, переважна сторона має право стягнути на додаток до будь-якої іншої звільненій або наданої йому компенсацію свої витрати і витрати, понесені в будь-якому такому розгляді.

 1. Вимкнути комп'ютер і вставити в його Ethernet-розетку мережевий кабель з роутера.
 2. Через кілька хвилин включити комп'ютер і, протягом півгодини, використовуючи інтернет для відвідування різних сайтів і перегляду відео, проаналізувати стабільність його роботи, а також його швидкість. Це можна виконати на сайті вашого провайдера або перейшовши за наступним посиланням speedtest.net.


net

Якщо ви перебуваєте в Сполучених Штатах, розділ 17 відноситься до вас. Якщо ви перебуваєте за межами Сполучених Штатів, або якщо Розділ 17 не застосовується до вас або іншим чином не може бути застосований в суді компетентної юрисдикції, то до вас застосовується Розділ 18.

Будь-які дії, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з нього, можуть бути представлені виключно в відповідному державному або федеральному суді в Лос-Анджелесі, Каліфорнії і Бєлкін, і ви беззастережно погоджуєтеся на юрисдикцію таких судів і місця проведення в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Крім того, Бєлкін може зажадати судової заборони в будь-якому суді, що володіє юрисдикцією для захисту своїх прав на інтелектуальну власність.

 1. Вимкнути комп'ютер, відновити з'єднання до маршрутизатора. При необхідності підключити інший мережевий кабель від маршрутизатора до комп'ютера.
 2. Включити комп'ютер і протестувати роботу інтернету протягом півгодини.
 3. Порівняти отримані результати. Якщо робота Wi-Fi істотно відрізняється від роботи мережі при прямому підключенні до комп'ютера, роутер необхідно переналаштувати або відремонтувати.

перенастроювання роутера

Іноді, щоб відновити працездатність маршрутизатора і збільшити швидкість передачі даних, досить виконати скидання його налаштувань. Для цього необхідно:

Кожна з Конвенції Організації Об'єднаних Націй про договори міжнародної купівлі-продажу товарів і Конвенції Організації Об'єднаних Націй про обмеження періоду міжнародної купівлі-продажу справжнім прямо виключається і не буде застосовуватися до цієї Угоди. Зазначені торгові марки третіх сторін, належать відповідним власникам.

Тестування швидкості вашого маршрутизатора дозволяє вам дізнатися, яка фактична швидкість вашого маршрутизатора. Це часто сильно відрізняється від швидкості, рекламованої для маршрутизаторів. Існує кілька основних способів перевірки швидкості передачі маршрутизатора, включаючи тестування швидкість передачі в Інтернет і з Інтернету, а також швидкість передачі даних між двома різними комп'ютерами в локальної мережі . Виконання тестування допоможе вам дізнатися, наскільки швидко ваше інтернет-з'єднання або скільки часу буде потрібно для передачі файлів по вашій мережі.

 1. Вимкнути всі сигнальні кабелі.
 2. Включити роутер. Знайти на корпусі кнопку «Reset», натиснути і утримувати її від 10 до 19 секунд. При утримуванні кнопки більше 20 секунд, маршрутизатор переключиться в аварійний режим. Про скидання налаштувань повідомить миготіння, зміна кількості або порядку світлодіодів. Після цього ми відпускаємо кнопку і отримуємо роутер з настройками «за замовчуванням».


Після цього ми відпускаємо кнопку і отримуємо роутер з настройками «за замовчуванням»

Перевірка швидкості передачі даних в Інтернеті

Відкрийте інтернет-браузер на одному з комп'ютерів, підключених до Інтернету через маршрутизатор. Подивіться на номери, зазначені під ярликами «Швидкість завантаження» і «Швидкість завантаження». Швидкість завантаження - це те, як швидко дані з Інтернету можуть бути перенесені на ваш комп'ютер. Швидкість завантаження - це те, як швидко можна передавати інформацію з вашого комп'ютера в Інтернет.

Перевірте швидкість локальної мережевої передачі

Порівняйте швидкість завантаження і завантаження з тарифами, пропонованими вашим інтернет-провайдером. Якщо числа досить близькі один до одного, ви обійдете рекламовану швидкість Інтернету. Прочитайте значення для «Мбіт / с» в шпальтах «Запис і читання». Швидкість запису - це те, як швидко можна скопіювати інформацію на інший комп'ютер. Швидкість читання - це те, як швидко отримати доступ до інформації з іншого комп'ютера. Видаліть загальну папку, яку ви створили, коли закінчите тестування.

Для перенастроювання маршрутизатора фірми 3COM

 1. Відкрити браузер, встановлений на комп'ютері або ноутбуці.
 2. Для переходу на сторінку настройки маршрутизатора, в адресному рядку ввести 192.168.1.1. Вхід виконається і без з'єднання з інтернетом.
 3. Ввести в з'явилося меню пароль і логін «admin» / «admin». Після цього всі настройки стануть базовими.

Перевірка драйверів роутера

Причиною відсутності з'єднання з інтернетом може бути:

Запустіть тест на двох комп'ютерах з проводовим підключенням до маршрутизатора і двома комп'ютерами з бездротовим підключенням до маршрутизатора, щоб дізнатися обидві швидкості для порівняння. Швидкість бездротового зв'язку зазвичай повільніше. . Вони не тільки забезпечують більш швидку передачу даних, але також використовують більш інтелектуальні методи передачі. Для цього клацніть значок мережі в списку завдань, щоб відкрити мережу і центр обміну. Тепер перейдіть до запису «Бездротове підключення до мережі »І натисніть« Показати статус ».

Відкриється вікно стану, в якому видається швидкість передачі. Це також включає перевірку мережі. Перевага: також розпізнається максимально можлива швидкість прийому. Найпростіші, але також і найточніші методи, щоб знати реальні мегаблоки, які ви отримуєте.

 • вихід з ладу драйвера;
 • відсутність драйвера після переустановлення;
 • застарілий драйвер.

В цьому випадку, необхідно завантажити драйвер з сайту виробника комп'ютера або ноутбука. При скачуванні з менш надійних сайтів, ви можете разом з драйвером скачати безліч шкідливих програм і вірусів.


Як перевірити швидкість інтернету, яку ми отримуємо? Одна справа - оголошені або контрактні мегаблоки, а інші дуже різні, які ми отримуємо вдома. Щоб перевірити нашу швидкість, найбільш поширеною є перевірка швидкості. Але це також може бути дуже неточним.

Онлайн сервіси та програми

Результат тесту спотворюється факторами, не пов'язаними з підключенням. Але якщо результат поганий, це не є вагомим доказом для вимоги нашого оператора. Проте, тест має потужне перевагу, кажучи нам миттєво, якщо нам потрібно продовжувати розслідування чи ні.

 • натиснути зірочку на панелі завдань робочого столу і при необхідності ввести пароль вашої мережі;
 • якщо сигнал мережі переривається, використовувати опцію «Пошук та усунення несправностей»;
 • якщо і це не допомогло, видалити мережеве з'єднання , А потім створити його.

Перевірка інтернету за допомогою Ping

Ping - утиліта для перевірки з'єднання в мережі. Для її запуску виконується наступне:

Тому перше, що ми пропонуємо, це зробити тест. Натисніть тут, щоб почати. І якщо результат не є задовільним, поверніться до статті, щоб дізнатися, як продовжити розслідування. Ще один простий спосіб перевірити швидкість вашої лінії - почати завантаження великого файлу. Виберіть будь-який і почніть завантаження.

Фактична швидкість вашої лінії

Ви побачите, що у вікні завантаження вказується швидкість. Тут ми пояснюємо, чому ви повинні робити ці обчислення. Як тільки ви дізнаєтеся швидкість, скасуйте завантаження. Як і під час перевірки швидкості, ці дані також є неточними. Тест швидкості або завантаження файлу дає нам загальну швидкість, на яку впливають багато факторів. Однак, якщо ви хочете точно знати, що дає вам ваш оператор - мегафон виходить з кінця телефонного кабелю - ви можете це знати, і відповідь на ваше маршрутизаторі.

 1. Відкрити командний консоль - Пуск - Командний рядок. В командному рядку ввести CMD і натиснути Enter.
 2. Після появи чорного вікна, ввести команду Ping / Мережевий адреса роутера. Після імені вказуються ключі «n» і «t». При цьому n, t - відповідно, необхідне і необмежену кількість пакетів. При виборі ключа «t», Ping потрібно буде зупиняти командою Ctrl + C.
 3. Після натискання «Ок», на екрані з'являться результати. Серед яких:
 • час відгуку (time) - швидкість прийому / передачі інформації. Значення має бути не більше кількох одиниць, а краще близько одного;
 • Lost - вказує кількість втрат пакетів. Якщо значення більше нуля, маршрутизатор несправний і його треба віднести в сервіс.

Чи знаєте ви, що ваш маршрутизатор розмовляє з телефонною станцією? І буде більше перешкод, чим далі ви живете від комутатора. Телефонний кабель був винайдений для розмов по телефону, і це чудо, що ми можемо підключитися до нього в Інтернеті! Таким чином, комутатор і маршрутизатор повинні узгоджено автоматизувати, щоб знизити швидкість до точки, в якій зв'язок чітка і стабільна. На цій швидкості називається «швидкість синхронізації» і є фактичною швидкістю нашого з'єднання, яке дає наш оператор.

Як дізнатися швидкість синхронізації? Ви можете просто подзвонити своєму оператору і запитати. Але також факт, що наш маршрутизатор постійно реєструється. Ми бачимо це на панелі адміністрування маршрутизатора, до якої звертаються зі звичайного браузера, як якщо б це була веб-сторінка.

Якщо не вдається запустити команду ping, швидше за все, роутер знаходиться в режимі відновлення. Щоб повернути йому працездатність, знадобляться послуги сервісного центру.

Таким чином, відсутність Wi-Fi не означає, що неполадки тільки в маршрутизаторі. Можливо, розібравшись в деталях, ви можете самостійно домогтися гарної швидкості вашої бездротової мережі .

Спосіб доступу до сторінки адміністрування маршрутизатора залежить від кожної конкретної моделі маршрутизатора, але ви можете спробувати наступне. Якщо ви не можете увійти, зверніться до керівництва вашого маршрутизатора або технічній службі вашої компанії.

 • В адресному рядку вашого браузера введіть: 1 і натисніть клавішу введення.
 • Якщо це не спрацює, спробуйте 1.
 • Вам буде запропоновано ввести ім'я користувача і пароль.
 • Ви побачите меню конфігурації вашого маршрутизатора.
 • Якщо ви їх знайдете, ви опинитеся в потрібному місці.

Тепер давайте пояснимо ці дані.

Як перевірити швидкість інтернету, яку ми отримуємо?
Чи знаєте ви, що ваш маршрутизатор розмовляє з телефонною станцією?
Як дізнатися швидкість синхронізації?
IRC (Internet Relay Chat)