Дзвінки через 3g модем на телефон, планшет, з модему на модем

  1. Постав запитання інженеру і отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію
  2. Як дзвонити з мобільного модему?
  3. Який модем для дзвінків вибрати?
  4. Постав запитання інженеру і отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію

3 g модем давно отримав звання одного з найпопулярніших Інтернет-пристроїв. Стильний, легкий, компактний - він став відданим компаньйоном сучасних користувачів, які не бажають залишатися «У літаку». Однак мало хто здогадується, що одним Інтернет-серфінгом його функціонал не обмежується. Наприклад, Ви можете здійснювати дзвінки за допомогою USB модему. Про це і поговоримо сьогодні.

Постав запитання інженеру і отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Інженер передзвонить протягом 5 хвилин (в робочий час) або зателефонуйте нам за номером 0 (800) 210-295
(Дзвінки з усіх телефонів безкоштовні).

Як дзвонити з мобільного модему?

Для того, щоб перетворити Ваш ПК, ноутбук або нетбук в величезний "телефон", Вам знадобиться хороший USB модем з функцією Voice з підтримкою стандартів GSM або 3G. Останній, безумовно, краще, так як він працює в мережах нового покоління, а значить, - більш потужний і швидкісний.

Дзвонити через 3g модем Ви можете за допомогою спеціальної програми. Зробити це практично так само просто, як і зі звичайного мобільного телефону. Просто підключіть Ваш 3G або 4G модем через порт USB, запустіть утиліту для підтримки голосового зв'язку - і Ви на зв'язку! До речі, ця програма зазвичай встановлюється при інсталяції самого Інтернет модему, а налаштувати її можна всього в кілька кліків мишкою. Для комфортного спілкування Вам також знадобляться мікрофон або гарнітура. Деякі моделі підтримують ще і відправку / отримання SMS-повідомлень.

Деякі моделі підтримують ще і відправку / отримання SMS-повідомлень

Який модем для дзвінків вибрати?

Асортимент мобільних модемів на сьогодні такий великий, що багато користувачів не можуть з. Якісні і сучасні моделі компанії Huawei дуже добре зарекомендували себе на ринку, а тому користуються завидною популярністю.

Якщо Ви хочете дзвонити за допомогою 3g USB модему , Зверніть увагу на ці моделі:

  • Huawei E1550. Стильне, компактний пристрій, виконане в класичному стилі. Обладнаний потужною інтегрованою антеною, має слот під карту пам'яті. Сумісний з будь-яким пристроєм і операційною системою.
  • Huawei E173. Забезпечить Вас швидкісним і якісним Інтернетом як в місті, так і за його межами міста. Має не тільки потужну вбудовану антену, але і вхід для підключення зовнішньої.

Не варто забувати і про тарифний план, який необхідно вибрати з урахуванням Вашої активності в мережі. В даний час оператори зв'язку пропонують Вам тарифи як з оплатою за витрачений трафік, за певну кількість Мегабайт, так і безлімітні варіанти. Вибирайте той, який підходить саме Вам.

Порівняння тарифів 3G операторів

Багатий вибір 3G модемів з підтримкою дзвінків представлений на нашому сайті. Оформити замовлення Ви можете через "Корзину" або зв'язавшись з нами за контактними телефонами.

Постав запитання інженеру і отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Інженер передзвонить протягом 5 хвилин (в робочий час) або зателефонуйте нам за номером 0 (800) 210-295
(Дзвінки з усіх телефонів безкоштовні).

Який модем для дзвінків вибрати?
Як дзвонити з мобільного модему?
Який модем для дзвінків вибрати?
IRC (Internet Relay Chat)