Facebook вимагає реальне фото для перевірки користувача при підозрілої активності, а Instagram тестує нові функції, включаючи репост

Соціальна мережа Facebook звернулася до деяких користувачів із проханням завантажити свою фотографію, щоб підтвердити особистість

Соціальна мережа Facebook звернулася до деяких користувачів із проханням завантажити свою фотографію, щоб підтвердити особистість.

Користувачам виводилося вікно з наступним змістом:

«Завантажте фотографію, на якій чітко видно ваше обличчя. Коли ви відправите нам фотографію, ми перевіримо її, а потім повністю видалимо з наших серверів ».

Ця функція призначена для того, щоб допомогти Facebook «виявити підозрілу активність в різних точках взаємодії на сайті, включаючи створення облікового запису, надсилання запитів про в друзі, настройку рекламних платежів і створення або редагування реклами». Запит фотографії для ідентифікації користувача є автоматичним процесом. Він активується в тому випадку, коли користувач намагається виконати одну з наведених нижче дій, або виявляється факт використання декількох облікових записів. Для перевірки особистості потрібно надати оригінальну фотографію, яка які раніше не завантажувалася на Facebook. Поки фотографія аналізується, користувачі не можуть увійти в систему доти, поки Facebook не зв'яжеться з ними знову, а це може зажадати до 72 годин.

Тим часом, соцмережа Instagram тестує нові функції. Серед них згадуються пошук анімованих GIF зображень для завантаження в історії; створення обраного списку друзів, щоб ділитися матеріалами можна було тільки з невеликою групою людей; можливість автоматичного архівування всіх історій користувача; варіанти пошуку за хештегом і емодзі; можливість відстеження хештегів і отримання відповідних найбільш популярних зображень і історій.

Також повідомляється про появу додаткової кнопки, виконаної у вигляді значка з подвійною стрілкою. Вона додана поруч зі стандартними кнопками для відправки коментаря або позначки «Подобається». За допомогою нової кнопки користувачі зможуть Переопубліковать у себе сподобалися матеріали. Впровадження останньої функції давно просили користувачі. Подібна можливість існує у всіх популярних соціальних мережах, але довгий час ігнорувалася розробниками Instagram.

Слід зазначити, що поки що мова йде лише про тестування нових функцій і можливостей Instagram. Поки немає відомостей про те, коли зазначені можливості з'являться в офіційному додатку сервісу і чи з'являться вони там взагалі.

Джерело: The Verge 1 , 2

IRC (Internet Relay Chat)