FAQ Euro Truck Simulator 2 (С вантажем по Європі 3). |

 1. Яка мета в грі Euro Truck Simulator 2?
 2. Як відкрити автосалони і кадрові агентства в Euro Truck Simulator 2?
 3. Навіщо потрібен круїз-контроль в Euro Truck Simulator 2?
 4. Що буде якщо заснути за кермом в Euro Truck Simulator 2?
 5. Як правильно управляти компанією в Euro Truck Simulator 2?
 6. Що потрібно прокачувати своєму водієві та найманим водіям в Euro Truck Simulator 2?
 7. Як встановлювати моди на Euro Truck Simulator 2?
 8. Як прибрати ліміт швидкості в Euro Truck Simulator 2?
 9. Який вантажівка кращий в Euro Truck Simulator 2?
 10. Що дає шасі в Euro Truck Simulator 2?
 11. Що апгрейдити в першу чергу в Euro Truck Simulator 2?
 12. Як швидко знайти СТО в Euro Truck Simulator 2?
 13. Як успішно їздити по вузьких трасах в Euro Truck Simulator 2?
 14. Як вибирати більш прибутковий вантаж в Euro Truck Simulator 2?
 15. Чому не варто їздити в Англію на початку Euro Truck Simulator 2?
 16. Що потрібно знати щоб не потрапити в аварію в Euro Truck Simulator 2?
 17. Як уникнути неминучого зіткнення в Euro Truck Simulator 2?
 18. Чи можна спізнитися з доставкою в Euro Truck Simulator 2?
 19. Чи складніше управляти вантажівкою в дощ в Euro Truck Simulator 2?
 20. Чим відрізняються вантажівки однієї марки і чому не можна відразу купити найкрутіший вантажівка в Euro...
 21. Як уникати штрафів за перевищення швидкості в Euro Truck Simulator 2?
 22. Як розраховувати кількість палива і не залишитися з порожнім баком в Euro Truck Simulator 2?
 23. Що краще - більш просунуте шасі або збільшені паливні баки в Euro Truck Simulator 2?
 24. Чому не треба спати перед відправкою порома в Анлію в Euro Truck Simulator 2?
 25. Чому часто наймані водії не можуть знайти роботу в Euro Truck Simulator 2?

Мій короткий FAQ по грі Euro Truck Simulator 2. На створення наштовхнули пошукові запити, за якими на блог приходили люди.

Яка мета в грі Euro Truck Simulator 2?

Ніякий. Ні сюжету - немає і мети. Апофеоз замислювався розробниками після досягнення 30 рівня і скупки всіх гаражів в грі.

Як відкрити автосалони і кадрові агентства в Euro Truck Simulator 2?

У містах під'їжджайте до питальним знакам на карті. Ви не знайдете в інтернеті карту автосалонів бо їх розташування генерується випадково.

Навіщо потрібен круїз-контроль в Euro Truck Simulator 2?

Дозволяє їхати не перевищуючи певний ліміт швидкості. Цифра, як правило, показується на дисплеї поруч зі спідометром (для перемикання виду дисплея натискаємо i). Зручний при досягненні максимальної швидкості на прямих і при щільному трафіку на вузьких шосе. Входити в повороти на великій швидкості з включеним круїз-контролем не рекомендую.

Що буде якщо заснути за кермом в Euro Truck Simulator 2?

Щоб заснути вам доведеться попітніти. Спочатку, коли до «фази сну» залишається 2 години екран рандомно затемнюється по краях, по закінченні двох годин в рандомноє час затемнюється повністю з прозорістю 50%. Особисто я гнав в такому режимі близько 300км і нічого не далі не відбувалося. Спить водій 8 годин. Update: в останньому патчі після закінчення часу водій штрафується на 150 євро через певні проміжки часу, також екран затемнюється повністю з відключенням управління. Імовірність аварії таким чином підвищується.

Як правильно управляти компанією в Euro Truck Simulator 2?

Обов'язково беріть кредит на початку гри і купуйте на нього траки і водіїв. Сума виплати в день мізерна, зате ваші наймити будуть прокачуватися швидше. У закладці «персонал» вибираємо спеціалізацію водія (тендітні, небезпечні, важкі вантажі, далекі поїздки, еко-водіння і різнобічну). Те, що ви виберете для водія і буде прокачуватися. Я б рекомендував прокачувати щось одне для одного водія і різні навички для різних водіїв в гаражі. Не турбуйтеся, якщо побачите, що гараж робить 4% від тижневої норми - може бути сьогодні тільки понеділок -___- Взагалі, не чекайте великого прибутку в перші 30-40 годин гри, нормально гроші починають капати при двох повністю укомплектованих гаражах. Залежно прибутку від того, на якому траку розсікає водій, особисто я не помітив. Пам'ятайте те, що водій-найманець ніколи не заробить більше вас і саме у вас повинен бути найкрутіший за технічними характеристиками трак в компанії.

Що потрібно прокачувати своєму водієві та найманим водіям в Euro Truck Simulator 2?

Ви не можете вплинути на те, який вантаж ваш найманий водій буде брати - за вас все вирішує комп'ютер. Якщо ви виберете в прокачуванні небезпечні вантажі, це не означає, що водій буде брати тільки їх. Тому логічно качати собі і всім водіям спершу бонус за пройдену відстань (значок звивистої дороги), адже цей бонус йде незалежно від самого вантажу. Качати цей бонус до кінця наймитам я б не рекомендував - дуже мало поїздок в грі більше 1200-1300 кілометрів. Другий корисний бонус, який вплине на продуктивність праці у вашій компанії - бонус за термінові доставки, адже так само як і в першому варіанті, такий бонус можна отримати перевозячи абсолютно будь-який вантаж. Після прокачування цих двох бонусів слід прокачувати інші, однак пам'ятайте, що небезпечний вантаж (вибухонебезпечні і хімічні. Речовини везти важче, особливо на високій швидкості, тому я рекомендую прокачувати цей бонус в останню чергу). Найнепотрібніший бонус - бонус на витрату бензину (еко-водіння). Так як ми не можемо віддавати накази своїм водіям, то еко-водіння це просто зайві 2 хвилини проведені на заправці, нічого більше. Якщо ви будете грамотно планувати свій маршрут, то цей бонус зовсім може стати непотрібним.

Як встановлювати моди на Euro Truck Simulator 2?

Завантажуєте файл з розширенням .scs і закидаєте його в папку Документи / Euro Truck Simulator 2 / mods.

Як прибрати ліміт швидкості в Euro Truck Simulator 2?

Я рекомендую цей мод. Він прибирає ліміт. Крім того, я рекомендую поставити мод на поліпшення фізики з цього пака модів.

Який вантажівка кращий в Euro Truck Simulator 2?

Volvo (в грі називається Valiant), бо тільки на нього ви можете поставити найпотужніший движок в грі (750л / с). Максимально наближається до цього показника тільки Scania з двигуном в 730 л / с, але у Скании він відкривається помітно пізніше. Вольво це кращий вантажівка для перших 20 годин гри. Якщо ви втомилися від салону Вольво або він вам просто не подобається, то сміливо беріть Сканію.

Що дає шасі в Euro Truck Simulator 2?

Чим дорожче шасі, тим більш стійкий ваш вантажівка на поворотах. Особливо це помітно при прибраному ліміті на швидкість.

Що апгрейдити в першу чергу в Euro Truck Simulator 2?

Двигун і шасі.

Як швидко знайти СТО в Euro Truck Simulator 2?

Вийдіть в меню, виберіть «нові апгрейди», внизу клікніть на кнопку «знайти найближчу СТО». Маршрут буде додано до навігатор.

Як успішно їздити по вузьких трасах в Euro Truck Simulator 2?

Перше правило - не ризикуйте. Ну або частіше зберігайтеся. Друге - не обганяє на поворотах. Третє - дивіться на узбіччя. Якщо на ній немає знаків і чого або, що заважає обігнати по ній трафік - обганяйте. Четверте - користуйтеся дальнім світлом вночі. П'яте - будьте готові до обгону після повороту. І пам'ятайте, що ви ніколи не зіштовхнетеся на зустрічній, якщо будете обганяти на прямих ділянках і вчасно гальмувати.

Як вибирати більш прибутковий вантаж в Euro Truck Simulator 2?

Сортуйте список замовлень по ціна / відстань. Це оплата вашої праці за кілометр. У майбутньому ви будете уявляти собі по якій трасі поїдете (широкої або вузької) за маршрутом на мапі. Якщо ви хочете їхати тільки по широким автобанах, то перш ніж брати вантаж подивіться маршрут на карті.

Чому не варто їздити в Англію на початку Euro Truck Simulator 2?

В Англії правосторонній рух і з незвички дуже легко заїхати не туди або потрапити в аварію. Також в Англії діють більш суворі обмеження по швидкості і дуже багато вузьких трас. Крім того, ви втратите багато часу, вирушаючи туди на поромі.

Що потрібно знати щоб не потрапити в аварію в Euro Truck Simulator 2?

Тримайте дистанцію до попереду йде транспортного засобу. Завжди! Комп любить гальмувати несподівано і раптово включати поворотники. Друге головне правило - пригальмовуєте на перехрестях, вони відзначені жовтим кольором на навігаторі. Особливо звертайте увагу на перехрестя після поворотів - це найчастіше місце аварій.

Як уникнути неминучого зіткнення в Euro Truck Simulator 2?

Є один узаконений чит - перед аварією виходите в меню, зберігаєте гру і тут же її завантажуєте. Ви з'явитеся стоячим без трафіку спереду і ззаду. Вивертайте і продовжуйте рух.

Чи можна спізнитися з доставкою в Euro Truck Simulator 2?

Теоретично так, практично - тільки з терміновим вантажем (терміновість показується кількістю стрілок вправо) або якщо постійно спати в дорозі. Не бійтеся вибирати абсолютно будь-який вантаж в списку незалежно від вашої втоми - час на доставку розраховується виходячи з вашого стану і ви НІКОЛИ не отримаєте вантаж, який не зможете доставити по часу. Як правило, в терміни доставки включено час на одну зупинку для сну (8 годин), а на деякий вантажі і по кілька зупинок. Тому взагалі не звертайте увагу на встановлений час прибуття, звертайте увагу тільки на час доступності вантажу, після закінчення цього часу вантаж зі складу зникне.

Чи складніше управляти вантажівкою в дощ в Euro Truck Simulator 2?

Так. Акуратніше вписується в повороти і уникайте різких поворотів керма.

Чим відрізняються вантажівки однієї марки і чому не можна відразу купити найкрутіший вантажівка в Euro Truck Simulator 2?

Вантажівки однієї марки відрізняються один від одного тільки кольором і комплектацією (двигуном, корпусом, салоном і т.д.). Тому найкрутіший за характеристиками трак не обов'язково найдорожчий. Ви не можете придбати найкращу комплектацію з самого початку, тому що комплектуючі відкриваються після досягнення певного рівня. Якщо у вантажівки за замовчуванням в комплектацію включений движок, що відкривається на 18 рівні, то готовий шаблон вантажівки ви можете придбати тільки на 18 рівні. Тому порада - вибирайте опції вантажівок самі, клацаючи кнопку «змінити конфігурацію».

Як уникати штрафів за перевищення швидкості в Euro Truck Simulator 2?

Майже всі камери, які фіксують показання вашого спідометра, знаходяться після знаків, що обмежують швидкість і перед усіма з них трафік пригальмовує. Щоб не потрапляти на дефолтні 550 внутрішньоігрових грошей досить після знаків дивитися на узбіччя в пошуках камери. У більшості випадків камери знаходяться на конструкціях, що нагадують маленьку букву Г, рідше просто на невисокому стовпчику на узбіччі. Вони розташовуються трохи далі самого знака обмеження і завжди можна встигнути знизити швидкість до камери.

Як розраховувати кількість палива і не залишитися з порожнім баком в Euro Truck Simulator 2?

У кожної вантажівки в грі є дисплей, який показує інформацію про наповнення паливного бака. Одні з найбільш зручних дисплеїв у Volvo і Scania. Перемикайте вид інформації кнопкою «i» до тих пір, поки не побачите кількість кілометрів, що залишилися до повного спустошення бака. Як показує практика, в більшості випадків заправки зустрічаються кожні 300-350 кілометрів. Так само з цього дисплею можна відстежувати скільки кілометрів залишилося до кінцевої точки якщо ви їздите з відключеним бортовим комп'ютером.

Що краще - більш просунуте шасі або збільшені паливні баки в Euro Truck Simulator 2?

Шасі. При установці будь-якого недефолтного шасі об'єм паливного бака падає до 800 літрів, цього цілком вистачає на один, навіть затяжний рейс (з важким вантажем бака вистачить приблизно на 1420 кілометрів). Так як заправки в грі зустрічаються часто, то краще не перевернутися на крутому повороті, ніж зайвий раз заїхати на заправку.

Чому не треба спати перед відправкою порома в Анлію в Euro Truck Simulator 2?

При переправлення через Ла-Манш на поромі (дізнатися попливете ви або поїдете через тунель просто - тунель розташований на захід від, а паром на схід, на жаль я не пам'ятаю міст відправки, але ви повинні розібратися) ви і так будете спати, на відміну від подорожі по тунелю (самому їхати по тунелю не треба). Тому відпочинок перед відплиттям не має ніякого сенсу.

Чому часто наймані водії не можуть знайти роботу в Euro Truck Simulator 2?

Це загадка, що не піддається логічному поясненню, адже якщо приїхати в місто, в якому розташований гараж, то ви завжди знайдете безліч замовлень. Навіть при різнобічному пріоритеті водії часто не в змозі знайти роботу і приносять збитки. Вирішити проблему можна модом.

Яка мета в грі Euro Truck Simulator 2?
Як відкрити автосалони і кадрові агентства в Euro Truck Simulator 2?
Навіщо потрібен круїз-контроль в Euro Truck Simulator 2?
Що буде якщо заснути за кермом в Euro Truck Simulator 2?
Як правильно управляти компанією в Euro Truck Simulator 2?
Що потрібно прокачувати своєму водієві та найманим водіям в Euro Truck Simulator 2?
Як встановлювати моди на Euro Truck Simulator 2?
Як прибрати ліміт швидкості в Euro Truck Simulator 2?
Який вантажівка кращий в Euro Truck Simulator 2?
Що дає шасі в Euro Truck Simulator 2?
IRC (Internet Relay Chat)