Інструкція про те, як переглянути файли в iCloud Drive на iPhone і iPad

  1. Як переглянути файли в iCloud Drive за допомогою Cloud Opener
  2. Як працювати з файлами в iCloud Drive за допомогою Documents 5

Довгий час було невідомо, яким чином буде працювати сервіс iCloud Drive. Чи з'явиться окремий клієнт для Mac і Windows? Як відкривати файли в хмарі з мобільних пристроїв? Як бути користувачам OS X Mavericks?

Як бути користувачам OS X Mavericks

Насправді новий хмарний сервіс Apple є аналогом Dropbox і Яндекс. Диска Drive і працює за тим же принципом. Якщо попередня версія iCloud була лише тонким прошарком для додатків і сервісів, то новий сервіс надає користувачеві повний доступ до вмісту і відкриває ширші можливості щодо використання «хмари».

На жаль, на старті Apple не запропонувала для власників iPhone і iPad окремий клієнт для доступу до файлів в iCloud Drive. Так, сторонній софт дійсно може працювати з контентом в віддаленому сховище, але зовсім не обов'язково. Зважаючи на це обмеження iCloud Drive поки не можна назвати повноцінною альтернативою Dropbox.

Як переглянути файли в iCloud Drive за допомогою Cloud Opener

Якщо вам знадобилося додаток для перегляду вмісту iCloud Drive на iPhone і iPad, то доведеться скористатися рішенням сторонніх розробників. Наприклад, безкоштовною програмою Cloud Opener.

Незважаючи на багатообіцяючу назву, у клієнта є ряд обмежень. Для початку, Cloud Opener може використовуватися виключно для перегляду файлів в хмарі. Програма дозволяє сортувати файли по імені, даті зміни і тегами, показує розмір документів. Однак про збереження контенту на пристрій або редагуванні мови не йде.

При цьому Cloud Opener може взаємодіяти з іншими додатками в рамках розширень в iOS 8.

Якщо вам достатньо можливостей утиліти, її можна завантажити за цим посиланням.

Як працювати з файлами в iCloud Drive за допомогою Documents 5

Documents 5 пропонує більше можливостей, ніж попереднє додаток. І на відміну від альтернативних рішень, на кшталт Goodreader, у цього клієнта дружній інтерфейс. До того ж він безкоштовний.

Завантажити Documents 5 можливо за посиланням

Завантажити Documents 5 можливо за посиланням

Користуватися Documents 5 просто. Досить відкрити програму на пристрої з залогіненним Apple ID, перейти на вкладку із зображенням іконки у вигляді хмари на нижній панелі і клікнути по посиланню iCloud Drive зверху. За допомогою Documents 5 можна переглядати практично будь-які документи і графічні файли, а також редагувати тексти, працювати з PDF, слухати музику і т.д.

Copyright: МacDigger

Чи з'явиться окремий клієнт для Mac і Windows?
Як відкривати файли в хмарі з мобільних пристроїв?
Як бути користувачам OS X Mavericks?
IRC (Internet Relay Chat)