Команда кс го на викид бомби. Як заспавніть курку в КС ГО. Як перетворитися на величезну курку в CS GO

 1. огляд
 2. Як заспавніть курку в КС ГО
 3. Як зробити велику курку в КС ГО
 4. Як стати куркою в КС ГО
 5. Як перетворитися на величезну курку в CS GO
 6. Як приручити курку в КС ГО
 7. Консольні команди по куркам в CS GO

Назва в народі: пачка

Доступний: Терористи

Код-команда в консолі: give weapon_c4

Потужність прострілу (по внутрішньо-шкалою): 200/300

«Це саморобний вибуховий пристрій стабільно і стійко до більшості механічних ударів, а також має швидкість детонації понад 8000 метрів в секунду при запаленні. »
- Опис з гри.

огляд

C4 є пластичною вибухівкою. Складається з гексогену (91%), поліізобутилену (2.1%), пластифікатор (5.3%) і моторного масла специфікації SAE 10 (1.6%).

Коли починається реакція, С4 розпадається, виділяючи різні гази (в основному оксиди вуглецю та азоту). Початкова швидкість розширення газів становить 8500 метрів в секунду. Для стороннього спостерігача вибух відбувається майже миттєво.

На початку раунду один з терористів, випадковим чином, отримує бомбу. C4 можна викинути і дати іншому гравцеві. Вибухівка випадає на землю, якщо гравця вб'ють разом з нею. Вибухівку необхідно закласти на одну з двох точок закладки бомби (A або B) в режимі закладки бомби, або на одну в режимі «Знищення об'єкта».

Час для вибуху за замовчуванням становить 40 секунд. У тому числі для турнірів.

Під час закладки бомби терорист не може ні ходити, ні стрибати. Час закладки становить 3 секунди. У цей час можна почути звук набору коду активації бомби. Можна також робити неправдиві закладки, заклавши бомбу не до кінця, щоб обдурити спецназ і виманити гравців.

Знешкодити бомбу можна за 10 секунд без набору сапера, або за 5 секунд з набором. Коли C4 ось-ось вибухне, спочатку червоний колір переходить в білий і через 1 секунду вибухівка вибухає.

Вибух C4 принесе перемогу терористам незалежно від того чи живий хтось із них чи ні.

знешкодження

Можливість знешкодження доступна тільки спецназу. Щоб зробити це, необхідно підійти до бомби і утримувати клавішу «Використовувати» протягом 10 секунд (або 5 з набором сапера). Якщо відпустити клавішу, весь прогрес втрачається і потрібно починати заново. Під час знешкодження, спецназівець є ідеальною мішенню для атаки, тому важливо його прикривати (якщо ще хтось із терористів живий).

Можна також робити помилкове знешкодження, щоб обдурити і виманити терористів.

 • У разі, якщо гравець гине від вибуху С4, в таблицю очок це не зараховується як смерть.
 • Код активації бомби - 7355608.
 • C4, як і інше стандартне зброя, не відображається в інвентарі Steam (виключення - це стандартні зброї з наклейками або іменними ярликами). C4 можна покласти в інвентар, але для цього доведеться потрудитися. Необхідно відредагувати файл items_game у властивостях гри, купити іменний ярлик, перейменувати бомбу. Після обов'язково потрібно повернути items_game в початковий стан.
 • Бомбу, скинуту на землю, не можна пересунути, не підібравши її. Це зроблено, щоб спецназ не міг заховати її за допомогою вибуху гранат або стрільбі по ній.
 • З 22-го серпня 2014 з 28-е при знешкодженні бомби грали святкові звуки і разом з конфетті вгору піднімалися повітряні кулі.
 • У грі


Всім привіт друзі! У даній статті розберемося з таким питанням, як правильно ставити Пленті інакше, як бомбу в грі Counter-Strike: GO, а також як швидко поставити Пленті і вижити зі своєю зброєю. Почнемо ми з питання, як правильно ставити Пленті в CS GO.

Після того, як ми зареспавнілісь з бомбою або нам передав її наш союзник по команді, насамперед слухаємо своїх союзників і спираємося на те, куди вони підуть, наприклад на A або B. Після того, як ми визначилися куди ми підемо, слідуємо за ними, ні в якому разі не йдемо першими!

Ідіть обов'язково за кимось, чи не випереджайте своїх союзників, інакше якщо Вас вб'ють, то Ваша бомба полетить прямо в руки супротивника, і тоді Вас просто злюбив! Ідіть серед своїх, але намагайтеся не йти останнім, так як обхід зі спини ніхто не відміняв!

Наступне що слід запам'ятати, це те що, коли ви йдете на місце закладки Пленті, ніколи не діставайте Пленті заздалегідь, так як це може також привести до загибелі. Коли ви ще перебуваєте в дорозі до місця закладки бомби, рекомендую Вам взяти в свої мужні руки зброю, яку зброю це вже не важливо, головне щоб воно взагалі було в ваших руках. Щоб при будь-якому разі нападу на Вас, ви змогли відбити атаку супротивника, адже на жаль, поки кидатися бомбою в супротивника і наносити йому при цьому шкоди, розробники ще не придумали.

Чи не граємося з бомбою! Намагайтеся якомога рідше діставати бомбу поки ви перебуваєте на шляху до місця закладки!


Після того, як ви прийшли на місце де потрібно встановити бомбу, слід переконатися, що Ваші союзники, по можливості можуть Вас прикрити, а якщо Ваших союзників немає поблизу, то слід їм сказати, що ви перебуваєте на будь-якої точки. Наприклад, нехай це буде B, і звичайно, бажано щоб вони прийшли до Вас на допомогу якомога швидше, а ви не втрачаючи часу, переконавшись, що Вам нічого не загрожує, подивившись в усі отвори і проходи починаєте ставити Пленті.

Чекаєм всі ходи, де міг би пройти противник, зайве не буде кинути дим на місце закладки, а також кинути світлошумову гранату в будь-якої отвір.

Чекаєм всі ходи, де міг би пройти противник, зайве не буде кинути дим на місце закладки, а також кинути світлошумову гранату в будь-якої отвір

Тепер варто правильно встановити Пленті. Правильно встановити Пленті, це означає, що ми повинні вибрати найбільш підходящу точку закладки, тобто ми повинні в першу чергу убезпечити себе від кулі противника, а вже потім поставити Пленті. Крапку закладки бомби, варто вибирати найбільш безпечну і переглядається, тобто якщо ми почнемо ставити Пленті, ми могли б отримати, наприклад будь-якої прохід.

Виберемо безпечну точку закладки, ставимо Пленті і при цьому переглядаємо прохід до точки закладки.

Яку точку вибирати Вам, це вже справа кожного, у кожного вона своя.


Яку точку вибирати Вам, це вже справа кожного, у кожного вона своя

Після того, як ми поставили Пленті наше завдання зробити все, щоб наша бомба рвонула. Для того щоб бомба успішно рвонула, слід переміститися в таке місце, де буде найбільш безпечно спостерігати за картиною того, що відбувається. Щоб при нагоді, якщо ворог спробує розмінувати бомбу, ви успішного могли його зняти.

Ще якщо ви сидите цілою командою на точці, тоді розподілили так, щоб кожен дивився за своєю точкою, якщо раптом трапиться що Вашого союзника відправлять на той світ, то обов'язково скажіть, що ви дивитеся за нього його сектор, щоб не постраждали інші Ваші союзники по команді.

Вибираємо місце, де буде найбільш безпечно, беремо кожен свій сектор, рашить не рекомендується.


Вибираємо місце, де буде найбільш безпечно, беремо кожен свій сектор, рашить не рекомендується

Якщо у Вас все вийде, то Ваші союзники будуть звичайно ж раді Вам і Вашій спільній перемозі!

Також не варто забувати, про старий добрий ніж, адже завдяки йому ми можемо пересуватися по карті набагато швидше, а це значить, що потрібно взяти всієї Тімою ножі і рухатися в бік точки закладки. Але не варто сильно захоплюватися, приблизно на середині шляху краще вже змінити гострий ніж на будь-яку зброю, інакше метати ножі в грі поки що теж не можна!

Сподіваюся дана стаття була корисна для Вас, спасибі за прочитання дорогі геймери!

Важливо: якщо вам потрібен весь список команд по куркам без докладного опису , тисни

На перший погляд здається що курка в кс го грає чисто декоративну роль, але це не зовсім так. Я вам представлю список основних властивостей про курку:

 • Якщо підійти близько до курки і підстрибнути, то курка закудахчет і почне тікати.
 • Якщо ворог буде стріляти поруч з куркою, то курка почне тікати.
 • Курки оснащені штучним інтелектом, що їм дозволяє рандомно переміщатися по карті.
 • Якщо стрельнути в курку, то вона випарується залишивши небагато пір'я в повітрі.
 • Якщо стріляти з AWP через курку по противнику - то вона не врятує від смертельного попадання.
 • Курки діляться на білих і коричневих.
 • Якщо стріляти зі зброї M4A1-S і USP-S, то кури не будуть кудкудакати. Можете хоч під ноги їм стріляти.
 • У звичайному режимі кури знаходяться на картах Inferno, Italy, Militia, Cobblestone. Знайти ви їх зможете в випадкових місцях.
 • У режимі "Бій на смерть" курки будуть з'являтися всюди, і за вбивство її ви отримаєте одне очко.
 • У деяких операціях є завдання щодо вбивства курей.

Факти пов'язані зі святами:

 • Під час Хеллоуїна 2013 кури були вбрані у святковий одяг.
 • 22 серпня курки носять святкові ковпаки - це пов'язано з днем ​​народження КС ГО. Традиція ця пішла починаючи з 2014 року.
 • Хеллоуїн 2014 року, якщо ти вбивав курку, то вона воскрешає як зомбі з зеленим пір'ям, жовтими очима і закрученим дзьобом, і при цьому повільно ходила по землі. Якщо її ще раз вбити, то вона просто зникала.
 • Під час зимового поновлення 2015 - все курки були одягнені в зимові светри. На нижній частині светри була емблема терористів, а на верхній емблем спецназу.
 • Великдень 2016 - на голові у курки були одягнені вушка зайчиків. При цьому всі курки стрибали.

Під час прочитання цієї статті вам може захотітися прочитати про VAC бан і ми срадостью дамо посилання на нашу. =)

Як заспавніть курку в КС ГО

Відкриваємо консоль. Щоб ви змогли її користуватися, потрібно перейти "Налаштування" - "Параметри гри" і там на самому початку навпроти "Включити консоль розробника (~)" потрібно поставити "Так". Якщо вже стоїть, то відмінно! Тепер просто натискаємо на букву "Е". І прописуємо наступну команду:

В консолі прописуємо:
sv_cheats 1 - режим читів включений
ent_create chicken - створити курку

Також ви можете спавн святкових курок, для цього, перед спавн курки вбийте команду:
sv_holiday_mode 1 - курки з останнього хеллуіна (на лютий 2017 це курки на головах у яких гарбуза, раніше були курки зомбі)
sv_holiday_mode 2

Як зробити велику курку в КС ГО

Після того як ви заспавнілі курок, пишемо в консолі наступну команду:
- де "7" величина яку ви можете змінювати, 1 стоїть за умовчанням, можете поставити хоч 1000
sv_holiday_mod 1 - курки з останнього хеллуіна


Як стати куркою в КС ГО

Спочатку створіть курку, як це описано вище
Далі вбиваємо команду:
"Sv_precacheinfo" - це команда, нам покаже всі моделі на сервері

Далі зі списку шукаємо номер модель курки, вона буде виглядати ось так:
240: models / chicken / chicken_gone.mdl (RES_FATALIFMISSING | RES_PRELOAD): 1 refs, first 0.00 mru 0.00 - де "240" - номер моделі курки в кс го, у вас замість 240 може бути будь-яке інше число.

Ну а щоб переконатися, що ви стали тією самою куркою, зробіть вигляд від 3 особи командою:
"thirdperson cam_idealyaw 1"

Як перетворитися на величезну курку в CS GO


Тепер, після виконаних команд. Пишемо в консолі:
"Ent_fire! Self addoutput modelscale 1" - де "1" це ваш розмір.

Ви можете змінювати це число на яке вам заманеться, чим більше, тим більше ви. Тепер ви змогли самі перетворитися на курку в cs go.

Як приручити курку в КС ГО

Все дуже просто. Підходимо до курки в упор. Натискаємо на дію. За замовчуванням це клавіша англійська "E". Тепер після чого курка буде бігати за вами. Але скажу відразу, ця відстань не прям близьке, приблизно метра 3-5. Якщо курка загине, то у вас висвітиться в чаті, що вашу курку вбили, і час, який вона була приручена.

Грати за курку, точно так само як і за звичайного гравця. Зміни побачити ви зможете тільки від 3-особи про який я вже писав. Сподіваюся я все розповів вам про курок, сподіваюся дана стаття у вас більше не залишить питань.

На цьому наш гайд урок підійшов до кінця. Намагався для вас Dream, спеціально для

Консольні команди по куркам в CS GO

sv_cheats 1

- режим читів включений
ent_create chicken - створити курку
ent_fire chicken addoutput modelscale 7 - розмір курок (Діапазон від 1)

sv_precacheinfo - це команда, нам покаже всі номери моделей на сервері
ent_fire! self addoutput modelindex 240 - стати куркою, замість 240 "вписуйте номер моделі курки, яке ви знайдете за допомогою попередньої команди
thirdperson cam_idealyaw 1 - вид від третьої особи, 0 - від першого
ent_fire! self addoutput modelscale 1 - збільшити свій розмір (Діапазон від 1)

Команди прописуються перед створенням курок:
sv_holiday_mode 1 - курки з останнього хеллуіна
sv_holiday_mode 2 - Курки з зимового поновлення 2015


IRC (Internet Relay Chat)