Молодим людям у віці від 14 до 18 років паспорт у вигляді ID-карти видадуть тільки на чотири роки

«ФАКТИ» вже повідомляли про те, що з 1 жовтня набрав чинності закон, що встановлює новий порядок оформлення паспортів громадянина України. Відповідно до цього закону, Державна міграційна служба України може розпочинати масову видачу сучасних ID-карт замість застарілих паспортів-книжок.

Правда, реальна робота з оформлення паспортів дещо затрималась: для того щоб до неї приступити, потрібно дочекатися урядової постанови, що визначає вартість паспорта, форму бланка і порядок оформлення. Минулого тижня таку постанову нарешті було прийнято. І міграційна служба почала приймати документи у громадян України, які отримують нові паспорти.

Про порядок оформлення ID-карт кореспонденту «ФАКТІВ» розповів голова Державної міграційної служби України (ДМС) Максим Соколюк.

- Міграційна служба почала видавати нові паспорти ще на початку нинішнього року, про що широко повідомлялося в пресі. Що змінилося тепер?

- У законі, який діяв на той момент, не було врегульоване питання про оплату. Тому до цих пір ми видавали такі паспорти тільки громадянам, які досягли 16 років і які отримують паспорт вперше. Їм закон гарантує безкоштовне оформлення документа. З початку року таких паспортів було видано близько 190 тисяч. Сьогодні ми підійшли до другого етапу реформи, коли паспорта починають отримувати громадяни інших категорій.

- Яких?

- Це люди, у яких виникла необхідність в заміні паспорта в зв'язку зі зміною прізвища, втратою і псуванням документа. Крім того, такі паспорти зможуть отримати громадяни після досягнення 25 або 45 років, коли приходить час вклеювати іншу фотографію. Ну і звичайно, новий документ буде видаватися тим, хто отримує його вперше. Відповідно до закону, паспорт тепер оформляють не в 16, а в 14 років.

- Чому саме в 14 років?

- Українське законодавство передбачає настання з 14 років часткової дієздатності громадянина. З цього віку людина отримує певні права (наприклад, може самостійно вибирати місце проживання). І для здійснення цих прав йому потрібен документ, що засвідчує особу.

* За словами чиновників, людей не будуть зобов'язувати поміняти паспорт до певної дати * За словами чиновників, людей не будуть зобов'язувати поміняти паспорт до певної дати

- Новий паспорт буде безстроковим, як і нинішній, паперовий?

- Ні. Особам у віці від 14 до 18 років документ видається на чотири роки, а досягли 18 років - на десять років.

- Чому так обмежений час дії першого паспорта?

- Оскільки в цьому віці юнаки та дівчата дуже швидко дорослішають і їх зовнішність може досить помітно змінитися. Буває, що в 23 роки людини складно дізнатися на фотографії, зробленої в 14 років. Тому в багатьох країнах дітям видаються документи з укороченим терміном дії.

- При заміні паспорта в 18 років за це доведеться платити?

- Так, безкоштовно видається тільки перший паспорт.

- Тим громадянам, які з початку року отримували паспорт після досягнення 16 років, теж потрібно буде поміняти його в 18?

- Ні. Ці документи видавалися за старим законом, і термін їх дії - десять років.

- Виходить, що підлітки, яким до цього часу вже виповнилося 14 і 15 років, повинні найближчим часом отримати паспорти. Їм виділяється на це якийсь термін?

- Ніякого поспіху немає, і влаштовувати ажіотаж не варто. З іншого боку, не заважає пам'ятати, що в наступному році їм потрібно здавати ЗНО і паспорт знадобиться. Тому треба знайти час його оформити.

- Попередньо потрібно взяти довідки про місце реєстрації та ідентифікаційний код?

- Так, місце реєстрації необхідно підтвердити. Таку довідку можна отримати в місцевому центрі надання адміністративних послуг. Слід засвідчити документально і іншу інформацію, яка вноситься в паспорт (податковий код, шлюб, діти).

- Багато людей, яким підійшов термін вклеювати фотографію в паспорт, чуючи з початку року повідомлення про те, що скоро вступить в силу новий закон, відкладали цю процедуру, сподіваючись відразу поміняти паспорт на ID-карту. Але введення закону в силу затягнулося, і вийшло, що вже кілька місяців вони користуються недійсним паспортом. Чи чекає їх якесь покарання?

- Раніше за затримку з вклеювання фотографії стягувався штраф від 17 до 51 гривні. Але на сьогоднішній день таке порушення тягне за собою тільки попередження, яке оформляється адміністративним протоколом. Державна міграційна служба не наділена правом складати такі протоколи. Тому громадянам потрібно спочатку звернутися в центр надання послуг, де складуть протокол, а потім в міграційну службу за паспортом.

А там, де центр вже готовий приймати заяви на оформлення паспорта, всі проблеми можна вирішити в одному місці.

- Чому видача нових паспортів обмежена? Можна ж дати можливість отримати новий документ всім бажаючим.

- Справа в тому, що через це громадяни зіткнуться з низкою проблем і незручностей. Ми вже маємо сумний досвід січня 2015 року, коли почалася видача біометричних закордонних паспортів. Хоча січень і не є місяцем високого попиту на такі документи, тоді в офісах ГМС вишикувалися довгі черги: за паспортами прийшли не тільки ті люди, яким вони були потрібні саме в цей момент, але і ті, хто просто захотів скоріше отримати новинку.

В результаті громадяни, які мали потребу в терміновому оформленні документа, мали проблеми. Крім того, в таких випадках відразу з'являються шахраї, які пропонують оформити паспорт позачергово за певну плату.

Тому зараз ми намагаємося не повторювати помилок і зробити так, щоб заміна документів відбувалася поступово і не викликала ажіотажу.

- Скільки часу знадобиться для того, щоб Україна повністю перейшла на нові паспорти?

- Як показує досвід інших країн, які вже впровадили ID-карти, перехід зазвичай займає чотири-п'ять років. Немає ніяких підстав вважати, що в Україні цей процес піде по-іншому. Так що орієнтуємося приблизно на такий же термін.

При цьому хочу підкреслити, що ніякої обов'язковості при заміні паспортів законодавством не передбачено. Людей не будуть змушувати обов'язково міняти паспорт до певної дати. Нинішні паспорти-книжечки залишаються дійсними, і громадяни при бажанні можуть продовжувати ними користуватися скільки завгодно. Досвід європейських країн показує, що завжди є люди, які взагалі відмовляються отримувати нові документи. В цьому немає нічого страшного.

- ID-карти вже можуть видавати у всіх регіонах України?

- На сьогоднішній день необхідним для цього обладнанням оснащені 330 наших відділень з 600. Для решти техніка вже практично закуплена через систему ProZorro, і в даний час починається монтаж. До кінця року Державна міграційна служба буде повністю готова до оформлення нових документів.

Крім того, що вступив в силу закон дозволяє займатися видачею паспортів центрам надання адміністративних послуг. Правда, в даний момент до цього технічно готові тільки кілька обласних центрів. Але робота над цим йде.

У міру збільшення пропускної можливості системи ми станемо розширювати список категорій громадян, яким будуть обмінювати документи.

- Постановою затверджено нову форму бланка паспорта. Що в ньому змінилося?

- Прийнято рішення нанести на поверхню паспорта реєстраційний номер облікової картки платника податків (більш відомий як ідентифікаційний номер. - Авт.). Це позбавить громадян від необхідності використовувати нині діючі незручні паперові довідки. В іншому зовнішній вигляд ID-карти залишився таким же, яким і був. Змінилася «електронна» частина паспорта. Зокрема, на чіп додана електронний цифровий підпис і передбачена можливість для внесення відбитків пальців.

- На тих паспортах, які видавалися до теперішнього часу, немає ідентифікаційного номера. Їх доведеться оформляти заново?

- Ні. Вони будуть дійсні протягом усього терміну, на який видано. Ідентифікаційний код адже не кожен день потрібен. При необхідності власникам паспортів необхідно буде, як і зараз, показувати паперову довідку. Втім, тим, хто хоче, не забороняється отримати новий документ.

- Свого часу багато писали про те, що на новому паспорті не буде інформації про місце проживання, в зв'язку з чим громадянам одночасно з цим документом видадуть паперову довідку зі штампом про реєстрацію.

- При розробці форми паспорта питання про те, чи наносити адреса реєстрації на поверхню паспорта, бурхливо дискутувалося. Міграційна служба завжди була проти цього. З двох причин.

По-перше, якщо адреса надрукований прямо на картці, то виходить, що кожен раз, коли ви пред'являєте її кому-то, одночасно повідомляєте про своє місце проживання. Однак для того, щоб ідентифікувати людину, зовсім не обов'язково знати його адресу. І не кожен готовий такою інформацією ділитися.

По-друге, в даному випадку кожна зміна місця проживання буде означати оформлення нового паспорта з відповідними витратами часу і грошей. Це, звичайно, незручно і дорого.

Країни, які впроваджували ID-карти до нас, вирішували питання по-різному. Одні друкували адресу на карті. Інші вводили спеціальні наклейки, які можна було міняти. Але останнім часом переважає така концепція: адреса на карті не друкується, а тільки вноситься до відповідного реєстру та на чіп.

Ті, кому дійсно потрібні відомості про місце реєстрації, можуть за згодою власника паспорта вважати її з чіпа. Це робиться без будь-яких проблем за допомогою, наприклад, сучасного смартфона. Спеціальне програмне забезпечення вже сьогодні доступний для безкоштовного скачування.

Позиція Державної міграційної служби полягає в тому, що всіма послугами людина повинна користуватися незалежно від реєстрації місця проживання. Принаймні адміністративні послуги, які надає ГМС, після внесення даних громадянина до електронного реєстру та проведення процедури ідентифікації, можна буде отримувати в будь-якій точці України.

- Які документи необхідно подавати при оформленні паспорта?

- Свідоцтво про народження або інший документ, що підтверджує факт народження. Тим, хто отримує паспорт вперше, знадобляться оригінали документів обох або одного з батьків, що підтверджують, що на момент народження цієї людини вони були громадянами України (це потрібно для того, щоб встановити, чи має ця особа право на громадянство).

Також знадобляться документи, що підтверджують всю інформацію, яка буде записана на чіп: довідка про місце реєстрації, довідка з ідентифікаційним кодом, свідоцтво про шлюб, свідоцтва про народження дітей і так далі.

- А навіщо свідоцтво про шлюб? Здається, ця інформація більше не є обов'язковою.

- Насправді штамп в паспорті і раніше не мав юридичної сили. Єдиним документом, що підтверджує факт вступу в шлюб, завжди було свідоцтво. І зараз інформація про шлюб, дітей і інша - не обов'язкова. Міграційна служба занесе її на чіп тільки за бажанням громадянина. Якщо ж він не захоче, то просто при необхідності буде пред'являти відповідні документи.

- У скільки обійдеться оформлення нового паспорта?

- Згідно з постановою Кабміну вартість оформлення становить 279 гривень. Велика частина суми - плата за бланк документа. Ці гроші будуть направлятися виробнику. Все інше - оплата адміністративної послуги. Дані кошти надходять до місцевих бюджетів.

Одночасно закон дозволяє місцевим громадам своїми рішеннями частково або повністю звільняти окремі категорії громадян від оплати цієї адміністративної послуги. Кожна громада самостійно визначить, кому і в якому розмірі вона надасть таку допомогу.

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Що змінилося тепер?
Яких?
Чому саме в 14 років?
Чому так обмежений час дії першого паспорта?
При заміні паспорта в 18 років за це доведеться платити?
Тим громадянам, які з початку року отримували паспорт після досягнення 16 років, теж потрібно буде поміняти його в 18?
Їм виділяється на це якийсь термін?
Попередньо потрібно взяти довідки про місце реєстрації та ідентифікаційний код?
Чи чекає їх якесь покарання?
Чому видача нових паспортів обмежена?
IRC (Internet Relay Chat)