Неможливо налаштувати новий профіль за допомогою автовизначення Exchange для поштової скриньки Online

 1. проблема При спробі налаштувати новий обліковий запис пошти для Office 365 за допомогою майстра додавання...
 2. Рішення
 3. додаткові методи
 4. Спосіб 2: оновлення до останньої версії Outlook
 5. Спосіб 3: Переконайтеся, що запис CNAME автовизначення налаштована правильно
 6. Спосіб 4: Переконайтеся, що атрибути користувача в Active Directory задані правильно.
 7. Якщо ви не використовуєте особистий домен
 8. посилання

проблема

При спробі налаштувати новий обліковий запис пошти для Office 365 за допомогою майстра додавання нового облікового запису в Microsoft Outlook профіль Outlook не налаштовується автоматично. Крім того, при спробі налаштувати параметри сервера для профілю з'являється таке повідомлення про помилку:

Зашифроване підключення до поштових служб недоступно

При тестуванні з допомогою аналізатора віддалених підключень Майкрософт може повертатися наступне повідомлення про помилку:

Служба автовизначення не може обробити вказану адресу електронної пошти. Дозволені лише поштові скриньки та контакти.

Причина

Ця проблема виникає з однієї з наступних причин:

 • Неправильну адресу електронної пошти був введений на сторінці "Автоматичне настроювання облікового запису" майстра додавання нового облікового запису в Outlook.
 • Необхідні оновлення для Outlook для автоматичного підключення до Exchange Online не встановлені для використовуваної версії Outlook.
 • Запис CNAME автовизначення для вашого домену не існує або неправильно налаштована.
 • В організаціях, що використовують синхронізацію Active Directory, атрибути пошти, mailNickname, DisplayName і proxyAddresses неправильно налаштовані для синхронізованого користувача в локальній службі Active Directory.

Примітка

У цій статті обговорюються Outlook 2016, Outlook 2013 і Exchange Online. Щоб отримати довідку по підключенню до Exchange Online з мобільного пристрою, ознайомтеся зі статтею Установка і використання Office 365 на телефоні або планшеті . Щоб отримати довідку з підключення Outlook до сторонньої службі, зверніться до постачальника послуг електронної пошти стороннього виробника.

Рішення

Рекомендований метод

Спосіб 1: запуск помічника по підтримці і відновленню Office 365

Використання довідки з налаштування електронної пошти Office 365 в ** засобі діагностики Outlook в помічника по підтримці і відновленні (SaRA). * * Натисніть кнопку виконати, коли відобразиться відповідний відповідь в браузері. Ця діагностика виконує автоматизовані перевірки і повертає можливі рішення, які можна використовувати для усунення виявлених проблем.

додаткові методи

Якщо ви використовуєте особистий домен

Якщо спосіб 1 не вирішує проблему, і якщо ви використовуєте особистий домен з Office 365, виконайте такі дії в зазначеному порядку. Якщо перший спосіб не вирішує проблему, переходьте до наступного.

Спосіб 2: оновлення до останньої версії Outlook

Для початку переконайтеся, що на сторінці Автоматичне настроювання облікового запису в майстра додавання нового облікового запису в Outlook введений правильну адресу електронної пошти та пароль.

Якщо ви використовуєте Outlook 2010 або більш ранньої версії, поновіть Outlook до останньої версії. Додаткові відомості можна знайти в статті Завантаження і установка Office за допомогою office 365 для бізнесу на комп'ютері .

Для отримання додаткових відомостей про настроювання Outlook для Office 365, ознайомтеся з наступними матеріалами:

Примітка

Якщо цей спосіб не вирішує проблему, перейдіть до способу 3.

Спосіб 3: Переконайтеся, що запис CNAME автовизначення налаштована правильно

Запис CNAME автовизначення повинна існувати і повинна бути правильно налаштована. Настійно рекомендується налаштувати службу автовизначення Exchange, коли ви використовуєте Outlook для підключення до поштових скриньок Exchange Online. Налаштування автовизначення та інші пов'язані записи DNS необхідні для підключення Outlook до Exchange Online. Адміністратори можуть використовувати майстер усунення неполадок домену в засобі Office 365 або Microsoft Remote Connectivity Analyzer, щоб переконатися, що записи налаштовані правильно.

Використання майстра усунення неполадок домену в Office 365

Щоб скористатися майстром усунення неполадок домену в Office 365, виконайте такі дії.

 1. Увійдіть на портал Office 365 ( https://portal.office.com ), Використовуючи обліковий запис адміністратора.
 2. Натисніть Адміністратор, щоб відкрити центр адміністрування Microsoft 365.
 3. У лівій області переходів клацніть Домени ****, виберіть доменне ім'я, яке використовується порушених користувачем, а потім натисніть кнопку Пошук та усунення несправностей для запуску майстра.

Використання аналізатора віддаленого підключення (Майкрософт)

Щоб перевірити правильність роботи служби автовизначення Exchange за допомогою аналізатора віддалених підключень, виконайте такі дії.

 1. У веб-браузері перейдіть до засобу віддаленого підключення Майкрософт на наступному веб-сайті:

  Аналізатор віддаленого підключення

 2. Заповніть всі обов'язкові поля форми і натисніть кнопку виконати тест.

 3. Після завершення тестування визначте, чи успішно воно виконано.

  • Якщо перевірка пройшла успішно, служба автовизначення працює правильно.

  • Якщо тест завершується невдачею, переконайтеся, що служба автовизначення налаштована правильно. Додаткові відомості див. У наступних джерелах:

Спосіб 4: Переконайтеся, що атрибути користувача в Active Directory задані правильно.

За допомогою командлета Get - RemoteMailbox можна визначити, чи правильно задані наступні атрибути для користувача. Поширені проблеми виникають, коли значення одного або декількох з цих атрибутів не задано. Нижче наведено приклад правильних атрибутів.

Атрибут Приклад primarySMTPAddress [email protected] alias Тед displayName \ \ Бремер emailAddresses SMTP: [email protected] X400: c = US; a =; P = перша організація; o = Exchange; s = Бремер; g = "н / д" remoteRoutingAddress [email protected]

Щоб оновити ці атрибути, можна використовувати командлет Set - RemoteMailbox .

Після завдання правильних значень для цих атрибутів необхідно примусово виконати синхронізацію служби каталогів , А потім спробувати налаштувати обліковий запис електронної пошти користувача в Outlook.

Якщо ви не використовуєте особистий домен

Спосіб 2: використання майстра додавання нового облікового запису в Outlook

Якщо спосіб 1 не вирішує проблему і не використовує настроюється домен разом з Office 365, можна використовувати майстер додавання нового облікового запису в Outlook для настройки профілю Outlook, використовуючи адресу електронної пошти "onmicrosoft. Com", пов'язаний з поштові скриньки користувачів Exchange Online при реєстрації в Office 365. При використанні майстра додавання нового облікового запису для настройки нового поштового профілю необхідно вказати пароль Office 365 і адресу електронної пошти Office 365, який використовується за умовчанням, в формі <> користувача @ <Domain>. onmicrosoft.com (наприклад, [email protected]).

Цей метод підтримується і підходить для клієнтів, які можуть не спланувати власний запам'ятовується або особистий домен. Цей метод також підтримує функцію автовизначення. Якщо розташування сервера поштових скриньок змінюється, Outlook оновлюється відповідно до нового розташуванням сервера поштових скриньок.

Корпорація Майкрософт не підтримує ручне налаштування профілю в Outlook для підключення до поштових скриньок в Exchange Online в Office 365. Однак ми можемо допомогти вам виконати інші завдання, такі як Налаштування записів DNS і автовизначення (як описано в розділі спосіб 2). Це дозволяє налаштувати обліковий запис за допомогою підтримуваних методів.

посилання

Щоб усунути цю проблему, перейдіть в розділ Помічник по підтримці і відновленню Майкрософт для Office 365 .

Додаткові відомості можна знайти в наступних статтях бази знань Майкрософт:

 • 2555008 як усувати проблеми з відомостями про доступність в гібридному розгортанні локального сервера Exchange Server і Exchange Online в Office 365

Залишилися питання? Перейдіть в розділ співтовариство Майкрософт .

IRC (Internet Relay Chat)