Переказати гроші через мобільний банк. Як перевести гроші через мобільний банк

 1. переклади
 2. інструкції
 3. Достоїнства і недоліки
 4. Швидка фінансова допомога
 5. Як це працює
 6. Спільна справа
 7. Як виконати переказ коштів
 8. Зробити це можна найбільш зручним для вас способом:
 9. Як відбувається переказ коштів

Сбербанк вже давно відійшов від старих стандартів роботи. І тепер всі користувачі можуть здійснювати платежі і перекази не тільки з його відділень, а й через інтернет, і навіть через телефон.

Мобільний банк надасть вам такі можливості:

 • отримати повні відомості про переміщення грошей з пластикової карти , Нарахування% на інвестиції та ін;
 • блокувати і розблокувати доступність грошей;
 • здійснювати переклад з карти на карту Сбербанк друзям і рідним;
 • отримувати спеціальні коди і паролі при оплаті різних покупок в інтернет - магазинах;
 • поповнювати рахунки без відвідування банківської організації або використання терміналу;
 • отримувати повідомлення про нові банківські продукти.

переклади

Як через Мобільний банк Ощадбанку перевести гроші на будь-яку карту Ощадбанку Як через Мобільний банк Ощадбанку перевести гроші на будь-яку карту Ощадбанку? Розглянемо нюанси трансакції більш докладно.

Правила для виконання перекладу.

 • переклад з карти на карту через Мобільний банк проводиться через смс. Їх відправляють з мобільних, сім карти яких прив'язані до карткових рахунків Ощадбанку, або з використанням номерів пластикових карт;
 • необхідна наявність грошей на балансі телефону, тому що послуга переміщення коштів за номером 900 здійснюється платного SMS (вартість звичайна по тарифам вашого оператора);
 • карткові рахунки відправляє і адресата повинні бути оформлені в рублях. Або відправка коштів з рублевої на доларову / євро карту станеться з перерахунком за сьогоднішнім курсом обміну;
 • не можна відправляти ваші заощадження з корпоративних, кредитних або віртуальних карт;
 • якщо ви володієте двома або трьома картами Ощадбанку, оформленими на той телефон, з якого ви відправляєте кошти, значить переклад на карту адресата здійснюється автоматично з пріоритетного рахунку (часто з зарплатного);
 • обмеження на відправку грошей на добу становить 8 000 рублів;
 • протягом доби ви зможете здійснити тільки 10 операцій з грошима з карти Ощадбанку;
 • для відмови від надання послуги потрібно написати смс на номер 900. У повідомленні потрібно використовувати одну з наступних команд: «НУЛЬ», «NULL», «НУЛЬ»;
 • при переказі грошових коштів в межах одного регіону комісія не стягується. Якщо клієнт територіально знаходиться в іншому місці - то списується 1% з суми перерахування.

інструкції

Для перерахування коштів з між двома картами потрібно відіслати на короткий номер 900 ось такий текст: «ПЕРЕКЛАД 0123 9991112233 300». Де цифри «0123» - це крайні чотири цифри номера вашої картки, «9991112233» - номер мобільного адресата, що володіє картою Ощадбанку, а 300 - це кількість рублів, які ви відправляєте.

У відповідному повідомленні будуть вказані дані людини, якій ви спрямовуєте гроші. А саме ПІБ, від прізвища зазначається тільки перша буква. Підтвердження коректності даних здійснюється за допомогою надісланого коду. Про надходження коштів буде надіслано повідомлення з номером одержувача.

Переклад за номером картки здійснюється аналогічно, тільки замість телефону одержувача вказується номер картки адресата - наприклад «ПЕРЕКЛАД 1111222233334444 700». гроші через мобільний банк надійдуть рахунок пластикової карти з цим номером: 1 111 2222 3333 4444. І буде відправлено 700 рублів.

Для автоматизації і зручності процесу при регулярних перекладах передбачена можливість реєстрації псевдоніма одержувача через Ощадбанк - на короткий номер 900 відправляється повідомлення «НАЗВАТИ 89129876543 СЕСТРА». При подальших перекладах з мобільного телефону досить буде набрати «СЕСТРА 500» або поповнити баланс стільникового телефону «ТЕЛ СЕСТРА 200».

Якщо у вас є 2 або більше діючих карт Ощадбанку, то грошові кошти реально відправити саме з найбільш зручною. Для цього перед номером одержувача слід вказати 4 крайні цифри номера потрібної картки . Наприклад «ПЕРЕКЛАД 6395 СЕСТРА 800».

Для трансакції на іншу карту, замість слова «ПЕРЕКЛАД» дозволяється використовувати «PEREVESTI», «ПЕРЕКАЗАТИ», «PEREVOD».

Достоїнства і недоліки

Основні переваги відправки грошей з картки Ощадбанку через Мобільний банк: Основні переваги відправки грошей з картки Ощадбанку через Мобільний банк:

 • легкість підключення послуги;
 • зручність трансакції;
 • моментальне перерахування на карту або телефон;
 • банківський переказ здійснюється в будь-який час доби;
 • не вимагається доступ до мережі та інтернет - банкінгу;
 • немає необхідності йти у відділення банку або шукати банкомат для переказу грошей;
 • контроль за збереженням фінансових коштів на рахунку.

Даний сервіс - простий і зручний для всіх категорій населення.

Під час користування послугою слід бути уважним при:

 • наборі інформації по кредитними картками і номерами телефонів, щоб уникнути відправки своїх грошових коштів Ощадбанку на карту Ощадбанку, що належить сторонній особі;
 • слід стежити за безпекою вашого мобільного, не виробляти встановлення ігор та програм з невідомих джерел і регулярно проводити антивірусні перевірки для того, щоб убезпечити свої заощадження;
 • проведення переказу на карту здійснюється тільки між клієнтами Ощадбанку;
 • при втраті телефону необхідно терміново блокувати послугу і абонентський номер стільникового оператора;
 • при зміні мобільного телефону потрібно переоформлення послуги Мобільний банк на перекладений номер.

Виникла ситуація, коли терміново потрібна фінансова допомога батькам? Не знаєте, як перевести гроші? Чи не маєте можливості відлучитися з робочого місця, щоб відвідати банківську організацію ? Вихід є завжди і будь-яку незаплановану ситуацію можна вирішити в мінімальний проміжок часу. Якщо є карта Ощадбанку, то передати деяку суму досить просто з Мобільного банку.

Не важливо, де територіально знаходиться відправник і одержувач, оперативне надходження грошей на рахунок допоможе впоратися з проблемами або здійснити незаплановану, але вигідну покупку.

У нашому житті ми дуже часто стикаємося з ситуаціями, коли необхідно дуже швидко переказати гроші. Припустимо, для допомоги своїм близьким або друзям. Кілька років тому, для здійснення даної операції вам довелося б їхати в банківське відділення і виробляти грошовий переказ за допомогою банкомату. Сьогодні, грошові кошти можна без всяких проблем перевести практично в будь-якому місці за допомогою смс-оповіщення. Варто також відзначити, що для проведення цієї операції вам немає потреби пам'ятати напам'ять банківські реквізити одержувача. Необхідно лише пам'ятати його мобільний номер . Сбербанк - це найнадійніший і популярний банк в Росії. Тому багато людей дуже часто користуються його послугами і пропозиціями. У цій статті ми вирішили розповісти вам про те, як перевести гроші через мобільний банк на іншу карту ощадбанку.

Швидка фінансова допомога

Перш ніж дізнатися про те, як перевести гроші через мобільний банк за номером картки, потрібно повідомити деякі моменти. Отже, в даний час, є безліч всіляких методів переказу грошових сум іншій людині. Нижче ми їх перерахуємо для ознайомлення.

 1. Отже, гроші можна перевести шляхом відвідування відділення банку.
 2. Ще переклад можна здійснити за допомогою банкомату.
 3. Є ще один спосіб це переклад за допомогою Інтернет-банку.

Але варто відзначити, що більш зручним і простим способом перекладу є - переклад з пластикової карти на карту за допомогою смс-оповіщення. Для цього і у одержувача і у відправника повинна бути дебетова карта Ощадбанку і підключений сервіс-смс під назвою Мобільний Банк.

Як це працює

Частим питанням клієнтів Ощадбанку є, як перевести гроші через мобільний банк ощадбанку. І якщо ви належите до числа цих людей, то уважно прочитайте наші рекомендації.

Провести грошовий переказ близьким або знаком можна, коли забажаєте. Для цього не потрібно відривати себе від рішення поточних завдань . Найважливіше, щоб ваш стільниковий телефон завжди знаходився в межах досяжності, а на вашій карті Ощадбанку були гроші.

Все, що вам необхідно - це зробити оправлення смс повідомлення на короткий номер 900, і вказати наступну комбінацію з букв і цифр:

Переклад 9XX1234567 500.

В даному випадку - 9XX1234567- номер самого стільникового телефону одержувача грошового переказу , А 500 - перекладається сума. Не забудьте поставити прогалини між словом Переклад номером і сумою.

Для того, щоб провести перевірку суми і ПІБ одержувача, на ваш стільниковий телефон буде відправлено повідомлення про всі деталі виробленого перекладу. Для того, щоб завершити дану операцію , Вам буде потрібно відправити також смс-повідомленням відповідний код підтвердження, який прийде вам у відповідному повідомленні.

Ось і вся операція. Може бути, ви здійсните переклад кількох тисяч рублів своїм близьким, або оправите невеликий грошовий переказ своїй дитині на будь-які витрати. У будь-якому випадку сума переказу не має значення - за допомогою смс-повідомлення ви можете перевести від 10 до 8000 тис. Рублів в день. Погодьтеся, це ж дуже зручно в тому випадку, якщо ви постійно робите грошові перекази рідним в сусідні міста і селища.

Досить приємна та ситуація, коли відмінно налагоджена система працює дуже чітко і швидко, а всі основні операції проводяться з найменшими зусиллями. Щомісяця робите переклади своїм рідним? Тоді запам'ятайте, що постійні грошові перекази своїм дітям або батькам можна постаратися зробити простішими. Більш популярним своїм одержувачам ви можете привласнювати певні імена, або псевдоніми. В цьому випадку, грошовий переказ можна буде легко робити за допомогою смс, яке буде складатися всього лише з 2-ух слів. Припустимо, Папа 6000, або Лена 600.

Для здійснення цієї операції вам потрібно буде відправити на номер 900 наступне смс - повідомлення:

Назвати 9ХХ1234567МАМА. В даному випадку, вказується номер стільникового телефону тієї людини, кому ви присвоїли те чи інше ім'я.

Особистий список одержувачів, можна буде відредагувати, і при потребі видаляти створені раніше записи, відправивши спеціальний запит на той же короткий номер 900.


Спільна справа

Грошові питання можуть стосуватися не тільки вашої родини. Практично кожен день людина вступає в фінансові взаємовідносини зі своїми знайомими або колегами по роботі. Припустимо, на день народження свого співробітника ви всім колективом вирішили зібрати подарунок імениннику. Але може трапитися так, що потрібної грошової суми у вас в даний момент часу не опиниться. дану ситуацію можна вирішити буквально за кілька хвилин - просто облямувати смс-повідомлення на номер 900 і вказати мобільний телефон відповідального за собор грошових коштів і потрібну суму.

Для зручності в повідомленні одержувача можна в якості підтвердження перекладу облямувати наступний текст: На подарунок Олегу.

Припустимо, в цьому випадку варто відправити смс на номер 900 з наступним зазначенням комбінації: 9ХХ1234567 600 на подарунок Олегу.

У даній комбінації - 9ХХ1234567 - номер мобільного телефону одержувача грошового переказу, а 600 - сума переказу, На Подарунок Олегу - супровідний оповіщення.

Наше життя складається з маси всіляких сюрпризів і несподіванок деякі з них можна передбачити заздалегідь, а якісь заплановані грошові витрати можуть статися з вами і вдома, і в поїздці і у друзів. Дані ситуації можна без зусиль вирішити всього лише одні простим способом - зателефонувати своїм друзям або близьким і попросити їх перевести на вашу карту грошові кошти за допомогою смс. Припустимо, ваша дружина побачила розпродаж в бутіку, і їй знадобилися гроші для здійснення вигідної покупки . Або, в будній день вам дзвонить брат і просить позичити невелику грошову суму ? Саме Сбербанк може швидко вирішити всі ці питання. Тепер ви знаєте про те, як перевести гроші через мобільний банк ощадбанку на карту ощадбанку. Використовуйте наші рекомендації і тоді ваше життя стане набагато простіше.

Подивіться також відео:

Чи можна розпоряджатися коштами особистого банківського рахунку , Маючи під рукою лише мобільний телефон? Так! У клієнтів Ощадбанку з недавнього часу з'явилася така можливість. Підключивши послугу «», вони можуть здійснювати платежі, перекази та інші грошові операції всього за пару хвилин. Наприклад,.

Як виконати переказ коштів

Переклад можна здійснювати на власні картки, якщо їх декілька, або на банківські карти інших осіб. Щоб платіж пройшов успішно, потрібно переконатися, що:

 1. особисті карти підключені до Мобільного банку;
 2. для карт сторонніх осіб був створений шаблон (доручення) на переказ коштів.

  Зробити це можна найбільш зручним для вас способом:

 • скористатися лише за допомогою функції «sms-шаблони» ();
 • оговтатися особисто в Ощадбанк або будь-яке його відділення, не забувши взяти паспорт;
 • скористатися банківськими терміналами самообслуговування, якщо вони підтримують функцію створення шаблонів.

Як відбувається переказ коштів

Щоб перевести грошову суму зі своєї карти на іншу особисту банківську картку або карти сторонніх осіб, необхідно відправити коротенький sms-повідомлення. Букви можна набирати за допомогою кирилиці або латинського шрифту, за особистим вибором. Текст повідомлення буде мати наступний формат - «ПЕРЕКЛАД 9876 5432 18500», де:

 • «ПЕРЕКЛАД» АБО «PEREVOD» - це слово означає команду для переказу коштів;
 • 9876 - останні чотири цифри номера карти Відправника, тобто вашої банківської карти, з якої буде здійснюватися платіж;
 • 5432 - останні чотири цифри номера карти отримувача, тобто тієї карти, на яку надійдуть грошових коштів;
 • 18500 - це сума грошового переказу. Вона позначається цілим числом, без копійок.

Сума вказується в тій валюті, в якій відкрито рахунок карти Відправника (наприклад, в рублях РФ, євро або доларах США). При переказі коштів не варто забувати про валютному законодавстві Російської Федерації . Тому переклади в іноземній валюті здійснюють тільки з однієї особистої карти на іншу особисту карту , Тобто і карта Відправника і карта отримувача повинні бути відкриті на одне фізична особа . Перекази коштів в російських рублях можна виробляти як на особисті банківські карти, так і на карти сторонніх осіб.

Після відправки sms про переведення коштів, з банку на ваш мобільний термінал прийде відповідь sms-повідомлення, що платіж здійснено.

Процедура переведення спрощується, якщо Одержувач платежу також є користувачем послуги Мобільний банк, тобто його телефон підключений до даного sms-сервісу. Тоді Відправникові не потрібно створювати шаблон (доручення) для переказу коштів. Він може взагалі не знати номери банківської картки Одержувача. Платіж здійснюється за допомогою sms-повідомлення наступного формату: «ПЕРЕКЛАД 9 ********* ХХХХ», де

Якщо у Відправника кілька банківських карт , Необхідно вказати, з якою карти буде проводитися списання коштів. СМС-повідомлення буде мати такий вигляд : «ПЕРЕКЛАД YYYY 9 ********* ХХХХ, де

YYYY- це останні чотири цифри № банківської картки Відправника.

Після відправки СМС потрібного змісту на номер 900, слід дочекатися відповідного повідомлення з банку. У ньому буде вказано код активації, сума переказу та ПІБ отримувача. Необхідно проконтролювати правильність надісланих реквізитів і тільки потім підтвердити платіж, відправивши код активації (без лапок) на номер 900. Який прийшов на ваш мобільний термінал текстове повідомлення з банку проінформує, що платіжна операція успішно завершена.

Схожі статті

Не знаєте, як перевести гроші?
Щомісяця робите переклади своїм рідним?
IRC (Internet Relay Chat)