Помилка при завантаженні Windows 7. Status: 0xc0000225. Info: The boot selection failed because a required device is inaccessible.

Привіт дорогі читачі. Сьогодні хочу написати статтю зі свого особистого досвіду, а саме про помилку, яка виникла у мене при завантаженні Windows 7, це помилка Status: 0xc0000225. Info: The boot selection failed because a required device is inaccessible . Ну все, хана подумав я, з такою помилкою ще не стикався (хоча бачив багато), хоч приблизно зрозумів, що вся справа в завантажувальному секторі, але це не важливо. Ось так виглядає ця сама помилка. [NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Спочатку так:

Спочатку так:

А потім, що б ви не натиснули ось так:

А потім, що б ви не натиснули ось так:

Ну що ж, будемо ремонтувати. Відразу подумав, може кабель від жорсткого диска відійшов, заліз в БІОС ( Як увійти в БІОС (BIOS)? ) Подивився, жорсткий диск система бачить, значить справа не в цьому. Думаю далі, спробувати перевстановити Windows ( Як встановити Windows 7 ), Але і це для мене не варіант, так як встановити, то не складно, але потім знову все під себе налаштувати ой як не легко, ну думаю Ви мене розумієте 🙂 Мені потрібно було відновити систему і я взявся за справу. Думаю, спробую відновити з диска з Windows 7. Завантажився з диска, взяв відновлення системи, пішов пошук проблем, потім виправлення проблем (виправляло довго), але після всіх цих дій, комп'ютер включився з цієї ж помилкою, коротше не допомогло.

І тут я подумав, а чому б не зробити відкат системи. Скажу на перед, мені це допомогло, і після цього, Windows 7 нормально запустилася. Значить, як зробити цей самий відкат, тобто відновити останню вдалу конфігурацію. Тепер по пунктах:

1. Перезавантажуємо комп'ютер і як тільки він почне завантажуватися багаторазово натискаємо клавішу F8 у Вас повинно з'явиться таке ось вікно:

Перезавантажуємо комп'ютер і як тільки він почне завантажуватися багаторазово натискаємо клавішу F8 у Вас повинно з'явиться таке ось вікно:

2. У списку вибираємо пункт "Остання вдала конфігурація (додатково)" і натискаємо "Enter". У мене комп'ютер перезавантажився і все запрацювало.

Ось так я впорався з цією страшною помилкою, сподіваюся моя стаття Вам допомогла. Успіхів!

IRC (Internet Relay Chat)