Помилка встановлення з'єднання з базою даних WordPress Fix

 1. Чому виникає ця помилка WordPress?
 2. Неправильна конфігурація бази даних WordPress
 3. База даних WordPress пошкоджена
 4. Значення "siteurl" недоречне
 5. Пошкоджені файли WordPress
 6. Перевантаження підключення до бази даних

Останній змінений 9 травня 2018 від Vincy.

Як виправити помилку "Помилка встановлення підключення до бази даних" в WordPress. Це одна з найстрашніших помилок в WordPress. У цьому підручнику WordPress, ми побачимо причини цієї помилки WordPress і як це виправити. Ця помилка розчаровує як користувачів, так і блогерів WordPress. Час простою сайту є дорогим, і це дасть погану репутацію. "Помилка встановлення з'єднання з базою даних" викидається на обличчя користувача, і ми повинні добре знати про цю помилку WordPress, щоб негайно розглядати її.

Слово обережності. Перш ніж робити будь-який експеримент для цілей навчання, не забудьте створити резервну копію WordPress.

Чому виникає ця помилка WordPress?

Причиною цієї помилки WordPress, щоб бути сумнозвісною, є причини її. Існує багато причин, які можуть викликати цю помилку.

 • Неправильна конфігурація бази даних WordPress.
 • База даних WordPress пошкоджена.
 • Пошкоджені файли WordPress.
 • Перевантаження підключення до бази даних.

Неправильна конфігурація бази даних WordPress

Першою і найголовнішою причиною помилки «Помилка встановлення підключення до бази даних» є, ми забули оновити параметри конфігурації бази даних. Ми можемо мати локальну інсталяцію WordPress, а коли ви завантажуєте зміни, wp-config.php з локальними параметрами підключення можуть бути завантажені. Зміна пароля в базі даних і забуття оновити його у файлі wp-config.php. Все це пов'язано з людськими помилками. Таким чином, перше місце, яке ви отримали для перевірки правильності речей, - це wp-config.php

/ ** Ім'я бази даних для WordPress * / define ('DB_NAME', 'name_name'); / ** база даних MySQL ім'я користувача * / define ('DB_USER', 'root'); / ** Пароль бази даних MySQL * / define ('DB_PASSWORD', 'password'); / ** MySQL ім'я хоста * / define ('DB_HOST', 'localhost');

Нижче наведено фрагмент коду PHP для перевірки правильності налаштування підключення до бази даних. Створіть новий PHP-файл і помістіть його в інсталяцію WordPress з наступним вмістом і викликайте його.

<? php $ db = mysqli_connect ('localhost', 'root', 'password', 'database_name'); if (! $ db) {die ('База даних помилок підключення:'. mysqli_error ($ db)); } echo 'База даних успішно підключена!'; mysqli_close ($ db); ?>

Я чула випадки, коли права доступу до бази даних для бази даних були скасовані. Тому перевірте, чи користувач може читати базу даних.

База даних WordPress пошкоджена

База даних WordPress може бути пошкоджена. Це сталося для мене. При пошкодженні БД, очевидно, що програма не зможе підключитися до бази даних і виконати запит. Коли це трапляється іноді, можливо, що wp-admin працюватиме, і тільки блог / сайт може отримати помилку "Помилка встановлення ...". WordPress надає функціональність для "відновлення бази даних". Щоб скористатися цією функцією, потрібно ввійти до системи, і для ввімкнення потрібно внести зміни. Відкрийте файл wp-config.php і додайте наступний рядок.

define ('WP_ALLOW_REPAIR', true);

Тепер зайдіть на URL http://www.site.com/wp-admin/maint/repair.php і відремонтуйте базу даних. Не забудьте зробити резервну копію WordPress, перш ніж спробувати. Після завершення ремонту спочатку видаліть ці зміни налаштування, оскільки це дозволить кожному отримати доступ до цієї функції WordPress.

Значення "siteurl" недоречне

Можуть виникнути ситуації, коли потрібно виправити WordPress, імпортуючи стару резервну копію. Коли ми імпортуємо стару резервну копію, потрібно перевірити, чи правильно встановлено значення "siteurl". Якщо ви сумніваєтеся, запустіть наступний запит щодо бази даних WordPress.

UPDATE wp_options SET option_value = 'your_siteurl' WHERE option_name = 'siteurl';

Пошкоджені файли WordPress

Одним з популярних рішень цієї проблеми є завантаження файлів WordPress знову. Просто видаліть ваші файли WordPress, як завжди пам'ятайте зробити резервну копію. Після видалення завантажте новий набір файлів WordPress. Для багатьох людей це рішення спрацювало. Причиною цього виправлення є те, що файли WordPress можуть бути пошкоджені. Після завантаження нового WordPress слід зберегти папку wp-config.php і wp-content. Важливо папку завантаження.

Перевантаження підключення до бази даних

Ваша база даних WordPress може знизитися в основному з двох причин. Ви переросли пропускну здатність плану. Котрий у деякому шляху щаслива новина. Перевірте, чи встановлено плагін кешу, як WP Super Cache. Якщо кеш налаштований і все-таки у вас виникли проблеми з базою даних, то, швидше за все, вам потрібно отримати більше пропускної спроможності від вашого хостинг-провайдера.

Другою причиною може бути ваш сусід. У середовищі спільного хостингу, поганий сусід тягне весь кластер. У такому випадку ви можете попросити вашого хостинг-провайдера перенести вашу базу даних на пристойний кластер.

Деякі прощальні поради

 • Тримайте WordPress Slim за допомогою мінімальної кількості плагінів третьої сторони.
 • Завжди встановлюйте лише популярний плагін. Встановіть хороший плагін кешу та збережіть його налаштування.
 • Зберігайте надійний пароль.
 • Регулярно оновлюйте WordPress.
 • Часті регулярні резервні копії.

↑ Повернутися до початку

Чому виникає ця помилка WordPress?
Чому виникає ця помилка WordPress?
Lt;?
Mysqli_close ($ db); ?
IRC (Internet Relay Chat)