Приставка Ростелеком горить червоно жовтим. Який логін і пароль потрібно вводити для приставки в Ростелекомі

 1. Перше підключення - запит логіна і пароля ТВ-приставку
 2. Логін і пароль не підходять
 3. Доступ до заборонених каналів або що таке PIN код
 4. Як перезавантажити приставку на Ростелекомі
 5. Якщо нічого не допомогло
 6. Введення даних при першому підключенні
 7. Помилка «невірний логін або пароль»
 8. Правильний порт на роутері
 9. Відновлення даних

Завдяки інтерактивному телебаченню, безумовно, - зручна послуга з величезним набором можливостей. Але, на жаль, всі корисні функції IPTV забезпечуються досить складним обладнанням, яке, як будь-яка техніка, періодично дає збої. Одна з найбільш поширених проблем, з якою стикаються абоненти - приставка Ростелеком просить логін і пароль. Поговоримо про те, як діяти в такій ситуації.


 • Запит пароля при першому підключенні

 • Як відновити втрачений пароль?

 • Повідомлення «Невірний логін», що робити?

 • Рада для просунутих користувачів

 • Приставка просить пін-код

 • Що робити, якщо нічого не допомогло?

установку IPTV технікам компанії, а взялися за підключення самостійно, ви обов'язково побачите діалогове вікно, як на фото нижче.

Алгоритм дії в даному випадку дуже простий: знайдіть договір з Ростелекомом, а в ньому сторінку з обліковими даними для послуг телебачення. За допомогою пульта введіть з договору логін і пароль у відповідні поля. Якщо договір загублений, перевірте наявність на корпусі приставки або коробці від неї наклейки з технічними даними. Потрібна вам інформація може бути вказана там.


Увага: логін і пароль приставки Ростелеком потрібно вводити в суворій відповідності з договором або наклейкою. Дотримуйтесь регістр букв. Будьте уважні при прочитанні символів (не плутайте цифру нуль і букву о, наприклад). Якщо приставка пише, що введені дані є некоректними, спробуйте вводити всі можливі варіанти прочитання символів.
роутер Хуавей під Ростелеком.

Така ситуація зазвичай пов'язана з проблемами на сервері авторизації IPTV, або з відсутністю у вашого обладнання доступу до цього сервера. Найпростіше, що можна тут зробити - це повністю перезавантажити приставку і роутер з харчування. Так, цю процедуру не люблять усі абоненти Ростелекома, але, як правило, вона допомагає вирішити більшість проблем.


 • вимкніть телевізор;

 • вимкніть з розетки ТВ-приставку;

 • вимкніть роутер;

 • почекайте 3-5 хвилин;

 • включите роутер в розетку;

 • дочекайтеся, поки всі вогники на панелі не загоряться в звичайному режимі;

 • включите СТБ-приставку в мережу;

 • увімкніть телевізор.


Важливо: проводити перезавантаження обладнання можна тільки по харчуванню. Не потрібно шукати на роутері або приставці кнопку Reset, скидати настройки за допомогою шпильки або голки. Після такої операції вам однозначно доведеться викликати майстра для відновлення устаткування. Перезавантаження по харчуванню не зможе зашкодити приставку і модем, але дозволить оновити їх конфігурацію.
Після перезавантаження повідомлення від ТБ-приставки Ростелеком "Невірний логін» не повинно з'являтися. Якщо ситуація повторюється - перевірте, в який роз'єм на роутері підключений ТВ-кабель, що йде від приставки. Можливо, з якоїсь причини шнурове з'єднання було порушено, і ви або хтось із домашніх встромили Штекер кодування не на потрібне місце.


Для телебачення на роутерах Ростелекома призначені третій і четвертий порт. Найчастіше за замовчуванням налаштовують мовлення на порт №4. Якщо шнур підключений до іншого роз'єму, від'єднайте його і вставте штекер в четверте гніздо. Після цього бажано перезавантажити приставку, - запит логіна і пароля повинен зникнути.

Інструкції з налаштування ми приводили в попередніх публікаціях.

Що потрібно перевіряти? Порт, на який підключено телебачення, логін і пароль, прописані у властивостях роутера, і мережеві ідентифікатори VPI і VCI. У ряді випадків допомагає повне видалення з налаштувань функції ТБ і установка її заново. Але робити це варто тільки в тому випадку, якщо ви вже маєте певний досвід з налаштування обладнання такої категорії. В крайньому випадку - строго під диктовку оператора техпідтримки.

дізнатися борг за користування інтернетом?

Як скористатися послугою Обіцяний платіж, ви дізнаєтеся тут.

В даному випадку діалогове вікно буде виглядати інакше, ніж на фотографіях вище. У ньому буде тільки одне поле для введення, а в заголовку буде прохання ввести саме PIN-код, а не пароль доступу. Відбувається таке в разі, коли на телевізорі був встановлений батьківський контроль, або створений профіль з обмеженням по можливим діям.

В даному випадку все набагато простіше. Для будь-якої приставки Ростелеком пін коди стандартні - чотири нулі, або чотири одиниці. Введіть один з них з пульта в діалоговому вікні. Якщо не спрацював - введіть інший. Після цього пройдіть в налаштування ТВ і в пункті «Мої налаштування» виберіть розділ «Рівень доступу». Тут потрібно вибрати рядок «18+» і натиснути на пульті клавішу «ОК». Таким чином ви знімаєте будь-яких обмежень і рятуєтеся від ризику повторного запиту пін-кодів.


техпідтримку компанії за номером 8-800-1000-800 і поясніть ситуацію оператору. В першу чергу вам будуть запропоновані стандартні дії, описані в цій статті. Навіть якщо ви все їх вже проводили, не сперечайтеся з фахівцем, повторіть все під його диктовку. Можливо, на якомусь етапі ви допустили помилку, або в ході перезавантаження вашого обладнання оператор заодно перезавантажить і порт на станції, що призведе до відновлення послуги. Не забудьте також звірити з техподдержкой логін і пароль для приставки.

Якщо на першій лінії вам не зможуть допомогти, буде оформлена заявка на техніків вищої кваліфікації. По ній протягом доби вам передзвонить майстер і постарається віддалено відновити послугу. У разі якщо і це не спрацює, ви домовитеся з ним про вихід техніка додому. У Ростелекомі ця послуга може бути платною, але цю інформацію можна уточнити тільки безпосередньо у виїзних фахівців.

Всі користувачі, які підключають IP ТВ у себе вдома, завжди стикаються з однотипними питаннями. До таких відноситься і доступ до їх аккаунта, який вони можуть отримати за допомогою введення свого логіна і пароля. Тому варто розглянути всі виникаючі прогалини при налаштування обладнання та підключення до телебачення від даного провайдера. Таким чином, користувачам буде легше з ними впоратися самостійно

Якщо ви вирішили стати користувачем однієї з найпопулярніших послуг компанії - інтерактивного телебачення, то вам слід бути готовим проводити підключення обладнання, а слідчо і його налаштування роботи.

Схема підключення проста, але не досить просто з'єднати всі кабелі від пристрою до пристрою, адже вам необхідно ще виконати перший вхід, при якому від вас будуть потрібні ваші реєстраційні дані - логін і пароль. Такі дані вам повинні надати під час укладення договору з постачальником послуг - компанією Ростелеком. Їх то якраз і потрібно вводити.

Перше підключення - запит логіна і пароля ТВ-приставку

Якщо ви вперше підключаєте своє обладнання, то будьте готові вводити цю інформацію, оскільки при першому підключенні користувачеві необхідно зареєструватися в мережі провайдера, для того, щоб отримати доступ до трансляції.

Свій логін і пароль доступу легко відшукати в вашому договорі, який ви укладали. Вони відзначені особливою графою. Вводити їх досить просто - для цього можна використовувати пульт від приставки. Будьте уважні до регістру написання, оскільки в даному випадку багато роблять помилки і замість написання великої літери, вони пишуть малу літеру.

В такому випадку виникає помилка, і користувач не може увійти в систему. У зв'язку з цим уважно переписуйте ті дані, які у вас в договорі.

Логін і пароль не підходять

Якщо, при введенні даних у вас виникає дана помилка, то вам слід перевірити ще раз ті дані, які ви вводите при підключенні. Можливо, ви плутаєте деякі цифри з буквами або регістр вводяться букв, або вводяться символи.

Також варто звернути увагу на те, якою мовою ви вводите дані. Якщо нічого не допомагає, то спробуйте просто перезавантажити все обладнання і виконати операцію заново. Для цього вам необхідно просто відключити харчування на всіх пристроях і після цього почекати п'ять хвилин.


Для цього вам необхідно просто відключити харчування на всіх пристроях і після цього почекати п'ять хвилин

Доступ до заборонених каналів або що таке PIN код

Буває й інша ситуація, яку часто нові користувачі плутають з аутентифікацією абонента в мережі. Виникає вона при наступних умовах - коли абонент намагається отримати доступ до каналів, які мають обмежений доступ .

В такому випадку на екрані телевізора з'являється вікно, в якому користувачеві пропонують ввести спеціальний код. Така ситуація виникає в одному випадку - коли на вашому тарифі підключена послуга «Батьківський контроль».


Така ситуація виникає в одному випадку - коли на вашому тарифі підключена послуга «Батьківський контроль»

І тому відбувається блокування ряду каналів на вашій приставки, тобто встановлено обмежений доступ - доступ по паролю, яким в даній ситуації і виступає цей самий пін код. Якщо ви забули код доступу, його завжди можна переглянути в особистому кабінеті користувача.

Як перезавантажити приставку на Ростелекомі

Отже, ви зіткнулися з проблемою, коли у вас зависло зображення на телевізорі або просто трансляція перестала бути доступною. У таких випадках вам в першу чергу необхідно перевірити наявність доступу до мережі інтернет.

Це зробити досить просто за допомогою телефону або комп'ютера просто увійти на будь-який сайт, якщо він відкривається - значить з інтернетом все в порядку і можна переходити до з'ясування стежить причини.


Це зробити досить просто за допомогою телефону або комп'ютера просто увійти на будь-який сайт, якщо він відкривається - значить з інтернетом все в порядку і можна переходити до з'ясування стежить причини

друга можлива причина - це зависання приставки, таке досить часто може відбуватися через перебою з напругою в мережі. У таких випадках достатньо перезавантажити вашу приставку. Зробити це можна просто відключивши її харчування на 5 хвилин і заново його підключити.

Якщо нічого не допомогло

В такому випадку вам необхідно звернутися за допомогою фахівців компанії. Зробити це можна різними способами, які доступні вам, як чинному абоненту компанії. Служба підтримки працює за вказаною графіку відділу в вашому регіоне.Ітак, достукатися за допомогою можна наступними шляхами:

 1. Зателефонувати за номером 8 800 1000 800 і отримати консультацію в телефонному режимі
 2. Викликати майстра до себе додому по вище описаному номеру
 3. Подати заявку на сайті компанії, через форму зворотного зв'язку
 4. Звернутися в найближчий офіс компанії, при собі мати паспорт

Пам'ятайте, якщо у вас немає змоги зробити щось самим, завжди знайдеться фахівець компанії, який допоможе вам налаштувати та підключення обладнання.

Залишити свій коментар:

Інтерактивне телебачення з кожним днем ​​набирає популярність. Це розвага доступна кожному, варто тільки купити необхідну техніку. З новим обладнанням найчастіше виникає проблема в його правильному підключенні . У користувачів послуг, які вирішили відмовитися від роботи техніків компанії, з'являється безліч питань. Найпростішим можна вважати підключення приставки до телевізора і джерела живлення. Але що робити, коли потрібно логін і пароль для приставки «Ростелеком»?

Введення даних при першому підключенні

Запит логіна і пароля, в той момент, коли обладнання підключено в перший раз або було замінено - справа звичайна. Це необхідно для активації приставки на сервері «Ростелекома» і отримання доступу до трансляції. А як дізнатися, що потрібно вводити? Облікові дані, які вкарбовуються в відповідні поля за допомогою пульта дистанційного керування на екрані телевізора, можна знайти:

 • в особливій графі договору, укладеного з компанією;
 • також необхідна інформація знаходиться на наклейці, яка розташована на корпусі обладнання або коробці від нього.

При введенні цих даних важливо дотримуватися регістр написання. Якщо замість цифри «3» ввести букву «з», або прописати велику літеру, замість малої, система видасть помилку і активацію не буде проведена. Знаючи це, можна уникнути численних невдалих спроб. Тому «Ростелеком» просить користувачів уважно дивитися на екран телевізора і вводити символи з урахуванням їх регістра, прописаного в договорі. Адже всі користувачі повинні обов'язково активувати послуги »для його правильної роботи.

Читайте також Деталізація дзвінків домашнього телефону Ростелеком

Помилка «невірний логін або пароль»

Якщо логін і пароль запитується вперше після підключення - це необхідна процедура для активації нової приставки в мережі провайдера. А що робити, якщо вони запитуються технікою, давно знаходиться в роботі? Тим більше, коли після введення логіна і пароля прописаних в договорі приставка все одно видає помилку про те, що вони введені неправильно і відмовляє в доступі до трансляції? Подібна ситуація може бути викликана тим, що на даний момент виникли проблеми на сервері провайдера або у обладнання не маєте доступу до нього. У цьому випадку необхідно зробити перезавантаження приставки і роутера.

Зробити це потрібно керуючись наступними пунктами:

 1. Відключення телевізора;
 2. Відключення приставки від джерела живлення;
 3. Відключення роутера;
 4. Очікування 3-4 хвилини;
 5. Підключення роутера до джерела живлення;
 6. Підключення ТВ-приставки до мережі;
 7. Включення телевізора.

Важливим аспектом є той факт, що перезавантажити обладнання можна тільки відключивши його від джерела живлення. Будь ласка, не шукайте кнопку «reset» на корпусі роутера або приставки і не робите скидання налаштувань з використанням шпильок або голок, так як в такому випадку відновити обладнання зможе тільки майстер, який працює в «Ростелекомі». Перезавантаження за допомогою відключення обладнання від харчування не шкодить приставці і модему, але оновлює їх конфігурацію. Якщо перезавантаження проведена правильно, помилка «невірний логін або пароль» більше не буде турбувати.

Читайте також Переказ грошей з картки на картку Ростелеком

Правильний порт на роутері

Якщо ж всі дії були зроблені правильно, перезавантаження була здійснена, але помилка все одно виникає, і тв приставка Ростелеком вимагає логін і пароль, проблема може полягати в тому, що штекер ТВ-кабелю підключений не в той роз'єм.

Для ТВ-трансляцій на роутерах компанії «Ростелеком» використовуються третє і четверте гніздо. Якщо штекер підключений до іншого порту необхідно від'єднати його і переключити в четвертий роз'єм. Після підключення потрібно обов'язково зробити перезавантаження обладнання, таким чином проблема тв приставки із запитом облікових даних повинна бути вирішена.

Відновлення даних

Варто звернутися за допомогою в техпідтримку компанії для відновлення логіна і пароля при відсутності або втраті договору і в разі якщо неможливо прочитати дані з наклейки на корпусі або коробці Варто звернутися за допомогою в техпідтримку компанії для відновлення логіна і пароля при відсутності або втраті договору і в разі якщо неможливо прочитати дані з наклейки на корпусі або коробці. Так як дані кожного користувача зберігаються в базі компанії оператор має право їх надати, але натомість потрібно номер договору, П. І. Б. абонента з яким він був укладений і дані його паспорта. Для успішної ідентифікації дані абонента, продиктовані оператору повинні збігатися з даними зазначеними в договорі, укладеному з компанією на послуги Ростелеком ТВ. Після 10-хвилинного очікування співробітник техпідтримки надасть необхідну інформацію. Якщо у працівника РТК виникнуть проблеми і він не зможе назвати потрібні символи, відновити і отримати їх можна звернувшись за допомогою в будь-який офіс компанії з паспортом і оригіналом договору, які потрібно взяти з собою.

Повідомлення «Невірний логін», що робити?
Що потрібно перевіряти?
Дізнатися борг за користування інтернетом?
Але що робити, коли потрібно логін і пароль для приставки «Ростелеком»?
А як дізнатися, що потрібно вводити?
А що робити, якщо вони запитуються технікою, давно знаходиться в роботі?
Тим більше, коли після введення логіна і пароля прописаних в договорі приставка все одно видає помилку про те, що вони введені неправильно і відмовляє в доступі до трансляції?
IRC (Internet Relay Chat)