Розподіл додаткових витрат.

1С: Підприємство 8.2 /
Бухгалтерія для України /
Ведення обліку

Зміст

Документ «Надходження доп. витрат »(меню« Купівля - "Надходження доп. витрат») призначений для відображення додаткових розтрат, які переносяться на собівартість придбаних ТМЦ.

Зазвичай, постачальник в разі доставки товару виписує одну видаткову накладну, де вказує вартість проданих ТМЦ і вартість їх доставки. Цю інформацію в програмі слід позначати двома різними документами. Перший з яких « Надходження товарів і послуг »→ оприбуткування придбаних ТМЦ, а другий документ« Надходження доп. витрат »відображає інформацію про доставку і розподіляє вартість даної послуги на первісну вартість придбаних цінностей.

У шапці документа «Надходження доп. витрат »фіксуються такі реквізити: назва контрагента, договір, ставка ПДВ, сума витрат, і спосіб розподілу. Для економії часу і спрощення заповнення документа , Необхідно вводити «Надходження доп. витрат »відповідно до документа« Надходження товарів і послуг », яким були оприбутковані ТМЦ. Для цього потрібно скористатися кнопкою «Заповнити». Вона надає два варіанти:

· « Заповнити по надходженню »Заповнює табличну частину відповідно обраному документу вступу;

· « Додати з надходження »Вибирають в тому випадку, коли таблична частина документа вимагає заповнення відповідно декількох документах надходження.

В остаточному підсумку, велика частина реквізитів в шапці даного документа буде вже заповнена, і таблична частина заповниться автоматично. Залишиться лише в рядку «Сума витрат» позначити суму, яку необхідно розподілити.

Документом «Надходження доп. витрат »самостійно розподіляється сума додаткових витрат на первісну вартість придбаних ТМЦ. Від обраного в полі «Спосіб розподілу» варіанту розподілу буде залежати, яким саме чином будуть розподілятися витрати. Додаткові витрати будуть розподілятися на собівартість товарів пропорційно їх вартості при способі розподілу «за сумою». А при способі, який називається «за кількістю», витрати будуть розподілятися прямо пропорційно кількості придбаних товарів.

Разом з тим, в табличній частині даного документа в закладці «Доп. витрати (сума) »можна вказати суму інших додаткових витрат для окремої позиції товару. Яким чином буде розраховуватися собівартість товару в такому випадку? До вартості товару буде додаватися сума автоматично розподілених додаткових витрат і сума тих витрат, які вказуються вручну в колонці «Доп. витрати (сума) ».

витрати (сума) »

Інші матеріали по темі:
додати з надходження , заповнити по надходженню , надходження доп.расходов , сума витрат , додаткові витрати , собівартість товарів , послуга , спосіб розподілу , надходження доп. витрат , таблична частина , назва , витрати , товару , собівартість , надходження товарів , надходження товарів і послуг , вартість , результат , надходження , послуг , товар , сума , організація , організації , документа , документ

Матеріали з розділу: 1С: Підприємство 8.2 / Бухгалтерія для України / Ведення обліку

Інші матеріали по темі:

Якщо були транспортні та інші витрати

Закупівля товарно-матеріальних цінностей

Робота з документами

Особливості відображення додаткових витрат в управлінському обліку

Загальносистемні механізми і принципи


Нас знаходять: спосіб розподілу за сумою або за кількістю, розподіл додаткових витрат за сумою або за кількістю, як розподіляти додаткові витрати по сумі або за кількістю в 1с8, як распределть додаткові витрати в 1 с, як розподілити додаткові витрати по сумі або за кількістю? , як розподілити додаткові витрати, як правильно розподілити додаткові витрати по сумі, як відобразити в 1С8 2 доп послуги з доставки матеріалів, додаткові витрати розподіл, як розподіляються витрати по сумі або кількості


Яким чином буде розраховуватися собівартість товару в такому випадку?
IRC (Internet Relay Chat)