Створення резервної копії 1С 8.2.

Резервне копіювання 1С - запорука спокою і впевненості.

перед оновленням 1C категорично рекомендується зробити архівну копію бази. Резервне копіювання забезпечить безпроблемне відновлення даних інформаційної бази в разі будь-яких складнощів з нею.

Тим більше, що це дія за своєю природою нескладне.

Для цього є два способи. Найпростіший - скопіювати каталог бази в інше місце на жорсткому диску. Каталог, де встановлена ​​база, можна знайти в нижній частині вікна при старті 1С.

Інший спосіб - в режимі «Конфігуратор».

Цей режим призначений для виконання різних службових дій, зокрема виконання архівних копій, оновлення бази даних і здійснення налаштувань.

Давайте запустимо (відкриємо) базу Noko: Роздріб в режимі «Конфігуратор». Якщо Ваша база даних використовується декількома користувачами, то перед початком процесу необхідно, щоб вони покинули 1С. Давайте запустимо (відкриємо) базу   Noko: Роздріб   в режимі «Конфігуратор» У режимі «Конфігуратор» вибираємо пункт меню «Адміністрування» - «вивантажити інформаційну базу». У вікні для створення резервної копії необхідно вказати шлях (папку) в яку буде вивантажено архівний файл з розширенням .dt. Наприклад, створимо на диску С: папку «1С Архів».

Назви файлів вивантаження повинні бути інформативними. Наприклад, назва організації або бази, а так само вказувати в назві дату створення копії. Надалі це допоможе істотно полегшити пошук потрібної копії в разі потреби.

Для запуску процесу створення архівної копії натиснемо «Зберегти». Для запуску процесу створення архівної копії натиснемо «Зберегти» Закінчення процесу вивантаження даних відображається відповідним повідомленням. Після закінчення вивантаження зайдемо в папку, в яку виконувалося збереження резервної копії, і переконаємося в успішній вивантаженні і знаходженні там файлу з вибраною назвою.
На цьому створення резервної копії даних в системі 1С 8.2 завершено.

Підписатися на розсилку

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

IRC (Internet Relay Chat)