Установка Windows 10 без диска і флешки

Нещодавно ми обговорювали, як встановити Windows 10 з допомогою флеш - накопичувача. Тепер ми хотіли б продовжити нашу серію статей по установці Windows і розповісти вам про програму, яка дозволить встановити Windows 10 без диска і флешки.

Безкоштовна програма WinToHDD дозволяє встановити Windows без CD / DVD-диска або USB-накопичувача. Ця програма дає кілька варіантів маніпуляцій з операційною системою.

  1. Перевстановлення (перевстановити Windows 10 без диска і флешки).
  2. Нова установка (чиста установка Windows 10 без диска і флешки з робочого столу).
  3. Клонування системи (установка відразу на декількох комп'ютерах).
  4. Multi-installation USB

У представлених перших двох випадках потрібна ISO образ будь-якої версії Windows 10/7 / 8,1 / Vista
У представлених перших двох випадках потрібна ISO образ будь-якої версії Windows 10/7 / 8,1 / Vista. Читайте інструкцію: Як завантажити і створити образ Windows 10 .

Процес дуже простий, ви просто вибираєте образ Windows, і це додаток створить завантажувальний розділ на одному з жорстких дисків Процес дуже простий, ви просто вибираєте образ Windows, і це додаток створить завантажувальний розділ на одному з жорстких дисків. Після перезавантаження, він запустить процес установки Windows з цього розділу.

Установка Windows буде відбуватися, як якщо б ви використовували DVD - диск або флешку. Читайте керівництво: Як встановити Windows 10 .

Опція Клонування системи (System Clone) корисна, якщо вам потрібно встановити Windows на кількох комп'ютерах в офісі або потрібно підготувати комп'ютерну лабораторію для студентів
Опція Клонування системи (System Clone) корисна, якщо вам потрібно встановити Windows на кількох комп'ютерах в офісі або потрібно підготувати комп'ютерну лабораторію для студентів. Це також корисно в разі, якщо вам потрібно замінити HDD жорсткий диск на SSD. Ця опція просто створює копію системи на інший розділ або диск (HDD або SSD), підключеного до комп'ютера.

Завантажити програму для установки Windows без флешки і диска ||

Пов'язані матеріали:

IRC (Internet Relay Chat)