Вибираємо android-додаток для управління домашньою технікою: Mi Remote і Galaxy S4 Universal Remote, а також підсумки тестування восьми програм

  1. Зміст вступ
  2. Mi Remote
  3. Перший погляд
  4. налаштування
  5. тестування
  6. висновки

Зміст

вступ

Лабораторія сайту Overclockers.ru продовжує вибирати кращий мобільний додаток для управління домашньою технікою за допомогою android-пристроїв.Раніше ми вже вивчили кілька програм: Control It, IR Universal Remote і ZaZaRemote (Tiqiaa Remote) , AnyMote Universal Remote, ASmart Remote IR і SURE Universal Remote . Дана добірка утиліт виявилася вельми непоганий, але можливо існують програми та краще? А якщо так, то чому б їх не спробувати?

Саме тому в новому матеріалі ми розглянемо цікаву утиліту Mi Remote, що входить в комплект програмного забезпечення мобільних пристроїв Xiaomi ( огляди яких неодноразово проводилися в нашій лабораторії) і знаходиться у вільному доступі на Google Play. На пару з нею ми поглянемо на досить просту і кастомізовану утиліту Galaxy S4 Universal Remote. А в кінці тесту вас чекають підсумки тестування восьми програм.

В якості тестового обладнання використовувалося наступне пристрій:

  • Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro (OC Android 7.1, Resurrection Remix 5.8.1, процесор Snapdragon 650 64 біт, 6 х 1800 МГц, відеосопроцессор Adreno 510, 2 Гб ОЗУ).

Mi Remote

знайомство

Мобільні пристрої компанії Xiaomi завжди славилися належним рівнем якості і хорошим співвідношенням ціни і функціональності, але головним їх перевагою стала операційна система Miui OS, побудована на базі OC Android. Її відрізняє зручний і красивий інтерфейс, графічні теми і фірмові програми. Одне з таких і стало об'єктом нашої уваги.

Перший поглядВідразу зазначу, що ми будемо використовувати модифіковану версію програми, яка була завантажена в інтернеті і пропонує повноцінну русифікацію, на відміну від тієї версії, що розміщується розробниками в Google Play.

Відразу зазначу, що ми будемо використовувати модифіковану версію програми, яка була завантажена в інтернеті і пропонує повноцінну русифікацію, на відміну від тієї версії, що розміщується розробниками в Google Play

Після натискання на ярлик Mi Remote додаток запуститься практично відразу ж, і ми опинимося на його головному екрані. Нам запропонують додати пульт, далі вибрати тип пристрою, пульт якого пристрій доведеться емітувати, і вибрати конкретну модель пристрою.

Потрібно сказати, що всі програми Xiaomi виконані в такому мінімалістичному стилі: в меню використано просту будову, як заливки фону використовуються ніжні пастельні кольори, а сам інтерфейс не перевантажений різними елементами і об'єктами.

При тестуванні того чи іншого пульта нам запропонують спробувати включити / вимкнути пристрій зі смартфона, відрегулювати гучність, відкрити меню і так далі. Якщо клавіша виконує вказану дію, підтверджуємо і переходимо до наступної опції, якщо немає, то натискаємо на відповідну кнопку, і Mi Remote запропонує нам новий пульт.

Зрозуміло, все це в разі тестування смартфона з телевізором. Ці дії дозволять вибрати нам саме той пульт, який ідеально підходить для потрібного пристрою.

Зовнішній вигляд пультів в Mi Remote досить простий, і в залежності від пристрою він незначно змінює свій вигляд. Незважаючи на те, що розробники не стали робити подобу реального пульта, як це зроблено в додатку Control It , Вийшло досить-таки непогано, а головне - зручно!


Незважаючи на те, що розробники не стали робити подобу реального пульта, як це зроблено в додатку   Control It   , Вийшло досить-таки непогано, а головне - зручно

Таких пультів можна створити необмежену кількість і розділити їх по приміщеннях.

З будь-яких зручностей можна відзначити наявність вібрації при натисканні на будь-яку з клавіш пульта. Ми ж повинні відчувати натискання. Активується цей параметр через настройки.


Крім того, Mi Remote пропонує найпростіший віджет, представлений у вигляді звичайної іконки і забезпечує швидкий доступ до конкретного пульта.

налаштування

Налаштувань в Mi Remote непристойно мало. Все, що ми можемо зробити - це включити / вимкнути вібрацію при натисканні на клавіші пульта, активувати панель управління на екрані блокування, перейменувати або видалити пульт, а також виправити роботу якоїсь конкретної кидали (наприклад, при непрацюючій клавіші перемикання каналів).

тестування

Оскільки особисто я останні шість місяців використовую Xiaomi Redmi Note 3 Pro в зв'язці з Miui OS і Mi Remote, то зможу повноцінно розповісти про працездатність утиліти.

Отже, після установки і початкового налаштування програми ви забудете про існування будь-яких проблем, пов'язаних з управлінням технікою за допомогою смартфона. Дана утиліта ніколи не підведе! Це перевірено не тільки на фірмовій операційній системі Xiaomi, але і з іншими «збірками» OC Android, наприклад Resurrection Remix 5.8.1 в даному випадку.


Якщо в списку підтримуваних пристроїв Mi Remote числиться ваш телевізор, цифрова камера, кондиціонер та інше, то гаджет обов'язково буде працювати. До того ж, програма активно оновлюється з додаванням нових пристроїв, наприклад, тут є підтримка камер Aigo, Kodak, Sony і багатьох інших, яких немає у конкуруючих рішень.

Версія додатка 5.3.2 Розмір дистрибутива 13.53 Мбайт Розмір програми в установленому вигляді 22,35 Мбайт Споживання ОЗУ 60-80 Мбайт

Для роботи Mi Remote нам буде потрібно будь-який більш-менш сучасний апарат на базі OC Android 4.0.3, близько 25 Мбайт у вбудованому сховищі даних і до 70 Мбайт ОЗУ. Погодьтеся, на даний момент це самий мінімум.

висновки

Mi Remote - це просунуте додаток для управління домашньою технікою, випущене компанією Xiaomi. Воно залишає приємні враження, завдяки величезній базі підтримуваних пристроїв, симпатичному дизайну і зручності у використанні. При цьому сам додаток безкоштовно і без реклами.


Недоліків як таких у нього немає, за винятком нормальної підтримки російської мови. Втім, він є в програмах, які поставляються з глобальної прошивкою MIUI. Все-таки тут дається взнаки специфіка товарів даної компанії. Зате в інтернеті можна знайти повноцінну русифіковану версію.

Оцінка додатки: 9 (з 10).

Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Сторінка 1 з 3

Оценітe матеріал

рейтинг: 5.0 з 5
голосів: 2

Дана добірка утиліт виявилася вельми непоганий, але можливо існують програми та краще?
А якщо так, то чому б їх не спробувати?
IRC (Internet Relay Chat)