Відновлення пароля Apple ID

Напевно кожен використовувати iOS розуміє, наскільки важливо пам'ятати пароль до Apple ID Напевно кожен використовувати iOS розуміє, наскільки важливо пам'ятати пароль до Apple ID. Адже якщо його забути, то не вийде ні зайти в свій аккаунт iCloud, ні закачати нову музику, ні завантажити додатки для iPhone і iPad. Можливо, у Вас вже виникла думка про те, що потрібен ремонт Apple Київ , Але можливо, Вам вдасться відновити пароль самостійно, і ми Вас в цьому допоможемо.

Щоб відновити пароль, потрібно продемонструвати системі, що Ви все ж дещо пам'ятаєте, і це «щось» допоможе Вас ідентифікувати як власника аккаунта. Як же це можна зробити?

Скидаємо пароль Apple ID за допомогою електронної пошти.

Зайдіть на сайт http://iforgot.apple.com. Введіть свій Apple ID, а потім підтвердіть «Далі». Виберіть пункт «Аутентифікація по е-мейл» і знову натисніть «Далі». Тепер зайдіть в ящик е-мейл, до якого був Вами прив'язаний Apple ID, і зробіть все, як написали в інструкціям

Скидаємо пароль Apple ID за допомогою контрольних питань

Знову заходимо на сайт відновлення пароля. Введіть Apple ID, але тепер вибирайте пункт «Відповідь на контрольні питання». Тепер Вас попросять назвати свою дату народження і звичайно ж правильну відповідь на контрольні питання. Їх три, і як правило, Ви повинні знати відповіді на них. Це, наприклад, кличка Вашої першої собаки чи кішки, назву улюбленої музичної групи або ім'я двоюрідного брата. Після цього пароль буде скинутий, і буде досить ввести новий. Сподіваємося, що Ви пам'ятаєте ці відповіді, інакше знадобиться ремонт Apple Київ.

Можливо, на Ваш аккаунт підключена двоетапна перевірка. Тоді схема буде дещо іншою

Відновлюємо Apple ID в разі двоетапної перевірки

Знову заходимо на сайт http://iforgot.apple.com. Тепер після введення Apple ID у Вас зажадають ключ відновлення. Згадайте - Ви повинні були отримувати його, коли встановлювали двоетапну перевірку. Ця інформація повинна бути записана у Вас на зовнішньому носії, причому бажано паперовому, а не електронному. Введіть цей ключ і виберіть те пристрій, на яке повинен прийти код перевірки з чотирьох знаків. Дочекавшись СМС, введіть код і виберіть «продовжити». Тепер можна ввести і новий пароль (неодмінно відмінний від старого). Підтвердіть його і натисніть на напис «скинути пароль».

Що ж робити, якщо ключ відновлення Вам не доступний і Ви ніяк не можете його відшукати? На жаль, в такому випадку Вам не допоможе навіть ремонт Apple Київ. У цій ситуації відновити пароль буде неможливо. Будемо сподіватися, що у Вас все вийде. А якщо у Вас виникнуть проблеми зі створенням нового Apple ID, ми завжди готові Вам допомогти.

Як же це можна зробити?
Що ж робити, якщо ключ відновлення Вам не доступний і Ви ніяк не можете його відшукати?
IRC (Internet Relay Chat)