Віндовс 7 настройка підключення інтернету. Повертаємо Інтернет після переустановлення Windows: настройка прямого підключення до мережі

 1. Загальні налаштування
 2. Панель управління
 3. 3G-модем
 4. Браузери для роботи
 5. висновок
 6. Перевірка підключення
 7. Установка мережевих драйверів
 8. Як створити нове підключення до мережі
 9. Можливо, ви не помітили ...

Настільки популярна ОС Windows 7 без підключення до інтернету перетворюється на звичайну і нічим не примітну систему. Але ж її особливість в тому, що можна скористатися виходом в Мережу, перебуваючи в будь-якій точці світу. Переймаючись питанням про те, як на Windows 7, варто визначитися з тим, який саме тип підключення використовується.

Загальні налаштування

Перед тим як підключити інтернет на Windows 7, потрібно під'єднати модем до комп'ютера. Незалежно від того, який саме тип пристрою використовується, загальні настройки виставляються однаково. Тому, вибираючи свитч для інтернет-серфінгу, орієнтуйтеся на можливості вашого комп'ютера. Наприклад, Wi-Fi працює не на всіх ПК, а 3G-модеми не завжди добре ловлять сигнал в квартирах.

Панель управління

Щоб увійти в режим налаштувань Мережі, необхідно відкрити вкладку «Панель управління». Знаходиться вона в меню «Пуск». Тим, хто задається питанням «як налаштовувати інтернет на Windows 7», потрібна вкладка «Мережа та Інтернет», «Центр управління мережами і загальним доступом ».


Настільки популярна ОС Windows 7 без підключення до інтернету перетворюється на звичайну і нічим не примітну систему

нове підключення

У пункті «Налаштування нового підключення» можуть виникнути труднощі, оскільки підключати потрібно свій конкретний модем. Наприклад, власникам «свистка» від стільникового оператора (3G-модем) можна просто під'єднати пристрій, виконати автозапуск драйверів і спокійно користуватися інтернетом. Але тільки в тому випадку, якщо він був правильно налаштований. Якщо ж ні, то питання про те, на Windows 7, не втрачає актуальності.

3G-модем

Неразлоченний «свисток» (той, який не був правильно підготовлений в магазині для користування) підключається в кілька кліків. Для цього виберіть пункт «Налаштування телефонного підключення». Далі у вас повинен висвітитися підключений до порту модем. Потрібно ввести номер для (у кожного оператора він свій, зазвичай прописаний в інструкції до пристрою), після чого повинна з'явитися напис «Пристрій готовий до використання». Ось і все, можете користуватися послугами всесвітньої павутини.


високошвидкісне з'єднання

Драйвера для інтернету (Windows 7) не потрібні. Вони вже є в самій операційній системі , Потрібно лише підключити пристрій. Виберіть пункт «Підключення до інтернету» (перше в списку). Зверніть увагу, воно повинно бути бездротовим, швидкісним, так як тільки такий варіант підходить для модемів типу ADSL. Обов'язково виберіть PPPoE-підключення (високошвидкісне). Потрібно ввести ім'я користувача і пароль, які надає постачальник інтернет-послуг (наприклад, Ростелеком або будь-який інший). Всі дані потрібно дізнатися перед тим, як налаштовувати інтернет. На Windows 7, як і у випадку з будь-якою іншою версією, без пароля і логіна можна підключитися до Мережі. Після вдалого підключення можна вивести ярлик на робочий стіл, щоб він завжди був під рукою, або ж користуватися згорнутим в трей значком (екранне меню біля годинника внизу екрану).

Налаштування Wi-Fi

Використання бездротового інтернету стало вже звичним для користувачів персональних комп'ютерів, особливо з такою операційною системою, як Windows 7. Налаштувати інтернет по мережі Wi-Fi не складає особливих труднощів. Сучасні комп'ютери зазвичай вже йдуть зі вбудованим в них приймачем сигналу. Щоб його зловити, потрібно:

 1. Включити роутер, перевірити чи все працює (прості технічні дії, які описані в інструкції до пристрою).
 2. На комп'ютері розгорніть трей, відкрийте вкладку з підключеннями. Зверніть увагу на нове доступне підключення (До включення роутера його не було). Назва може залежати від найменування пристрою або постачальника послуг.
 3. Натисніть кнопку «Підключити». Введіть пароль від Wi-Fi, який надає ваш інтернет-провайдер.
 4. Можна поставити галочку «Підключатися автоматично».
 5. Перевірити з'єднання.

Деякі моделі системних комп'ютерних блоків не підтримують підключення до Wi-Fi. Потрібно ретельно вивчити всі пункти інструкції, оскільки є ризик просто не під'єднатися до роутера. Тим більше що нові моделі вже випускаються без звичних кабелів Ethernet.

Браузери для роботи

Компанія «Майкрософт», випустивши операційну систему Windows 7, подбала про користувачів, створивши нову поліпшену версію стандартного браузера Internet Explorer. Незважаючи на оновлення, робота в ньому певні складнощі. «Інтернет Експлорер» для Windows 7 можна відразу відновити після підключення до Мережі або ж взагалі змінити браузер на будь-який інший ( «Гугл Хром», «Аміго», «мозила», «Яндекс-браузер» та інші). Багато в чому швидкість роботи інтернету залежить не тільки від провайдера, але і від того, через яку програму їм користуватися. Стандартний браузер не надто швидкісний, навіть якщо передача даних з Мережі досить швидка.

Можливі проблеми

Якщо всі кроки були виконані, а інтернет так і не працює, на це може бути декілька причин. Так, наприклад, Wi-Fi може не підключатися тому, що немає бездротового адаптера або він відключений, або блокований. Перевірити його наявність можна, заглянувши в диспетчер пристроїв вашого комп'ютера. Дротове підключення може не працювати тому, що встановлений фаєрвол або антивірус його не пропускає. Перевірте всі налаштування, оскільки ці програми можуть визначати новий доступ до Мережі як загрозу безпеці комп'ютера. Потрібно просто відключити деякі функції, а після виходу в інтернет назад їх включити. Іноді користувачі просто неправильно вводять дані при заповненні пароля і логіна, коли налаштовують обладнання.

Ще один варіант - перевірити сам пристрій на інших комп'ютерах. Можливо, що модем або роутер пошкоджений і не працює. Тут уже нічого не вдієш, або звертайтеся за допомогою до професійного користувачеві ПК, або контактуйте з провайдером.

висновок

Перед тим як підключити інтернет на Windows 7, перевірте обладнання на працездатність. Потім пройдіть всі кроки вказівок щодо настроювання пристрою. Перевірте, Якщо все в порядку, насолоджуйтеся серфінгом в Мережі. Якщо підключитися не вдається, то спробуйте усунути можливі проблеми (наприклад, неправильний номер приєднання, помилка в паролі або логін, інші описані вище причини). У разі якщо самостійно провести найстройкі не виходить, не позбавлене сенсу звернення до професіонала.

На прохання користувача ЛексссIcon викладаю мануал по створенню PPPoE соденіненія на Windows 7.

Натискаємо кнопку Пуск і в меню вибираємо пункт Панель керування.


Тут нас цікавить пункт Мережі та Інтернет, а саме підпункт.


Якщо ж Ви зайшли в сам розділ Мережі та Інтернет, то виберать потрібно буде пункт Центр управління мережами і загальним доступом і, знову ж таки, підпункт Перегляд стану мережі та завдань.


Перед нами відкрилася схема нашої мережі і центр управління основними мережними параметрами Операційної Системи. Для створення високошвидкісного з'єднання необхідно перейти за посиланням Налаштування нового підключення або мережі.


У діалоговому вікні вибираємо пункт підключенню до Інтернету, натискаємо Далі.


Якщо у Вас вже є створені з'єднання, то система може запропонувати використовувати вже існуюче. Не піддавайтеся =). Вибираємо пункт: Ні, створити нове підключення, натискаємо Далі.


Вибираємо Швидкісне (з PPPoE) з'єднання.


Тепер необхідно уважно ввести Ім'я користувача і Пароль на доступ в мережу Інтернет. Обов'язково не забудьте поставити галочку на пункті Запам'ятати цей пароль. Так само при бажанні можна змінити Ім'я підключення на будь-який своє. Після редагування, натискаємо кнопку Підключити.


Служба PPPoE по-замовчуванню, відразу починає з'єднуватися. Якщо Вам це не потрібно - сміливо натискайте кнопку Пропустити.


Процедура створення з'єднання закінчена - натискаємо кнопку Закрити. З'єднання створено. Для зручності роботи я б рекомендував створити на робочому столі Ярлик для швидкого підключення. Для цього в Центрі управління мережами і загальним доступом в панелі праворуч вибираємо пункт Зміна параметрів адаптера.

серед наявних здійснювати підключення до мережі шукаємо підключення із позначкою модему і рядком WAN Miniport (PPPOE) в описі.


Клацаємо на ньому правою кнопкою миші і в меню вибираємо пункт Створити ярлик. Система почне лаятися, що не може створити ярлик в підключеннях і запропонує створити його на робочому столі - що власне нам і потрібно. Натискаємо Так. Отже, ми створили підключення і вивели ярлик до нього на робочий стіл - тепер можна працювати.

Кожен раз, коли ви перевстановлюєте ОС Віндовс, вам, так чи інакше, доводиться заново встановлювати програми і ставити драйвера. Велика частина апаратного забезпечення залежить від цих самих драйверів, роутер - не виняток. Тому щоб повернути підключення до глобальної мережі в звичне робоче стан після перевстановлення Віндовс , Вам буде потрібно зробити кілька простих дій, які, проте, вимагають значної уваги з вашого боку. Щоб вам допомогти в цій справі, ми підготували цю статтю, де детально розписали, як це зробити правильно.

Відразу обмовимося, що підключення Інтернету до переустановленной операційній системі ми розглядаємо на прикладі Windows 7. Хоча розібравшись з тим, як цей процес здійснюється в цій ОС, ви запросто зможете повторити ці дії і на інших, більш сучасних її версіях.

Сьогодні ми розглянемо:

Перевірка підключення

Якщо ви користуєтеся звичайним роутером, то вам дуже пощастило, так як повернути Інтернет вам не складе ніяких труднощів. Як правило, сумлінні розробники маршрутизаторів завантажують необхідне ПО на свої пристрої, а все що вам потрібно - це підключити роутер до ПК, після чого драйвера самі будуть встановлені без вашого втручання. Вам же залишається лише переконатися, що підключення по локальної мережі знаходиться в активному стані.

Отже, Windows переустановлений. Перейдіть по шляху Пуск - Панель управління - Центр управління мережами і загальним доступом.


Перейдіть по шляху Пуск - Панель управління - Центр управління мережами і загальним доступом

Тепер перевірте, щоб підключення по локальній мережі було активним. У такому випадку під піктограмою локального підключення ви побачите слово «Мережа» і модель використовуваної мережевої карти. Якщо ж цього не відбулося - ставте «дрова».

Установка мережевих драйверів

Звичайно, установка драйверів на увазі, що ви або маєте заздалегідь підготовлені драйвера, або у вас є вихід до Інтернету для їх скачування. Однак сьогодні ми якраз і намагаємося повернути глобальну мережу, тому другий варіант нам не підходить. Важливим кроком у цій справі буде заздалегідь роздобути «пак» з драйверами, щоб потім їх безболісно встановити на тільки що переустановленний Віндовс.

Тут вам як ніколи знадобиться корисна утиліта Driver Pack Solution, яка має набір великої кількості драйверів і різні особливості:

 • можливість власноруч вибрати драйвера для установки;
 • автоопределение ПО, яке потрібно в оновленні;
 • постійно доповнюється база драйверів;
 • ніякої реклами і стороннього непотрібного ПО.

Більш детально про цю утиліту ви можете прочитати. Посилання на скачування додається.

До речі кажучи, ще одним простим рішенням, як «не загубити» драйвера після переустановлення «вінди» буде створення резервної копії наявних на ПК драйверів (в тому числі і мережевих). Про це ми говорили. Також там ви зможете дізнатися про те, як зберегти драйвера на ПК після переустановлення Віндовс при подальшому їх відновленні.

Якщо нічого з вище написаного не відновиться роботу глобальної мережі на вашому ПК, значить налаштування локальної мережі збилися, що швидко вирішується створенням нового підключення. Давайте розберемося, як це зробити в Windows 7.

Як створити нове підключення до мережі


Якщо ви все зробили так, як описано вище, в треї біля годинника іконка, що відображає стан підключення, прийме такий вигляд:

Натиснувши на іконку, відкриється віконце, де ви побачите назву вашої мережі і повідомлення про те, що у ПК є доступ до Інтернету. В іншому випадку вам потрібно повторити дії і зрозуміти, де ви припустилися помилки.

Можливо, ви не помітили ...

У разі провалу «по всіх фронтах» після пророблених спроб відновити Інтернет, рекомендуємо перевірити дроти і все шнурки роутера на наявність дефектів. Можливо, ще до перевстановлення Windows ви не помітили, що вже тоді у вас пропав зв'язок з глобальною мережею . Також причиною може бути несправна мережева карта комп'ютера. Ми ж вам рекомендуємо:

Ми ж вам рекомендуємо:

Може бути, проблема прихована саме в цих деталях.

Користуйтеся вищеописаними інструкціями, перевіряйте свої дії на помилки і задавайте питання з даної теми в коментарях, щоб ми могли швидко зреагувати і дати розгорнуту відповідь.

IRC (Internet Relay Chat)