Вставити інформацію з буфера обміну. Буфер - це якесь віртуальне сховище. Де буфер обміну в Windows

 1. Що таке буфер обміну?
 2. Як зайти в буфер обміну?
 3. Як очистити буфер обміну?
 4. Навіщо чистити буфер обміну?
 5. висновок
 6. Важливо пам'ятати, що в буфері обміну інформація знаходиться тільки:
 7. Іноді запитують, як почистити буфер обміну?
 8. Де знаходиться буфер обміну?
 9. Використання додаткових програм для контролю буфера обміну
 10. Що таке буфер обміну?
 11. Де знаходиться буфер обміну і як його подивитися?
 12. Швидкий доступ для буфера обміну

Напевно, у кожного користувача хоча б раз була така проблема: ви скопіювали посилання або номер, а слідом скопіювали другу посилання або номер. І тут ви згадали, що перше посилання ви забули зберегти або комусь переслати. І доводиться все робити заново.

Деякі знають про таку річ, як буфер обміну. Сьогодні ми розберемо, що таке буфер обміну, як в нього зайти, як очистити, і взагалі навіщо він потрібен.

Що таке буфер обміну?

На початку цієї статті ми не просто так привели в приклад всім знайому історію. Але, напевно, половина користувачів не розуміють, як зберігаються ці посилання при копіюванні.

Буфер обміну - це свого роду функція. Вона є не тільки в смартфонах, але і у всіх комп'ютерах, планшетах і т.д. При копіюванні якогось тексту або файлу, він потрапляє в буфер обміну.

Багато хто думає, що якщо ви, наприклад, скопіювали текст, а потім скопіювали інший текст, то перший природно пропав невідомо куди. По суті так і є. Але є одне але, про який ми поговоримо в наступному пункті.

Як зайти в буфер обміну?

У цьому питанні нам допоможе різний софт. Ні в одному смартфоні ви не зможете знайти буфер обміну, ні в одній папці, якщо ви не встановите спеціальну програму . В даному випадку - це Clipper +. Програма досить легка і функціональна. Трохи інформації і про головні переваги програми.

Clipper - це спеціальна утиліта, за допомогою якої можна користуватися буфером обміну. В основні її гідності входить:

 • Легкий розмір;
 • займає;
 • Чи не;
 • Є можливість зберігати до двадцяти заміток;
 • Автоматичне очищення буфера обміну;
 • Мінімальний набір налаштувань;
 • Редагування скопійованого тексту.


Легкий розмір;  займає;  Чи не;  Є можливість зберігати до двадцяти заміток;  Автоматичне очищення буфера обміну;  Мінімальний набір налаштувань;  Редагування скопійованого тексту

Як говорилося раніше, якщо ви скопіюєте текст, слідом другий, то він замінить перший. У цій програмі збережуться обидва ваших скопійованих тексту. Згодом вони пропадуть, але в Clipper є функція заміток, яка дозволить закріпити вам певний текст. І таких заміток можна зробити до 20-ти штук.

Інші переваги Clipper

 • Дві теми оформлення;
 • Можливість змінювати кількість заміток (можна виставити більше 20-ти);
 • Імпорт та експорт;
 • Синхронізація.

Як очистити буфер обміну?

У програмі Clipper також є функція очищення буфера обміну. У головному вікні програми є корзинка, натиснувши на яку ви зможете почистити буфер. До речі кажучи, віддалиться все, крім закріплених заміток. Це величезний плюс.

Буфер обміну також чистить Clean Master . А останнім самим банальним способом очистити буфер буде перезавантаження смартфона.

Навіщо чистити буфер обміну?

Взагалі, буфер чистити не обов'язково. Цього потребують дуже слабкі смартфони з малим об'ємом оперативної пам'яті . Сучасні смартфони випускаються мінімум з 1 ГБ оперативної пам'яті, тому велику роль в продуктивності захаращений буфер ролі не зіграє.

Але якщо у вас, в якому оперативки катастрофічно мало, тоді зрідка необхідно чистити буфер, щоб отримати хоча б мізерний приріст до продуктивності.

висновок

Ну що ж, в цій статті ми розібрали що таке буфер обміну, як його знайти і як очистити. Варто запам'ятати, що буфер обміну - це дуже корисна функція в нашому смартфоні, яка здорово полегшує користування апаратом, але на завантаженість системи він впливає не критично.

Проте, якщо у вас є програма Clipper, то робота з буфером стає куди простіше. Вам не потрібно вставляти скопійовані записи в блокнот або Word. Досить просто закріпити запис в програмі і все. А функція автоматичного чищення позбавить вас від зайвого клопоту.

Ще статті по темі Керівництва.

Ми часто, працюючи за комп'ютером, могли чути про якийсь буфер обміну, що туди копіюється виділена нами інформація, а потім звідти вона вставляється в місце куди ми вкажемо. Що ж це за функція, для чого вона потрібна і де знаходиться?

Насправді все просто, буфер обміну це місце в пам'яті персонального комп'ютера (ПК), дана йому для тимчасового зберігання даних з можливістю швидкого перенесення або копіювання їх в задане місце. Трохи розмито і незрозуміло?

Тоді, якщо простою мовою, то прикладом з нашого життя буде ситуація, коли ми запам'ятовуємо щось в розумі, тобто найближчим часом ми можемо це записати, замалювати переказати або порахувати. Але, якщо прочитаємо або побачимо щось інше, то попереднє зазвичай забуваємо, а тримаємо в пам'яті тільки що отриману інформацію (хоча особливість людей в тому, що ми не можемо зберігати в розумі занадто багато даних, а комп'ютер навпаки може).

Точно також працює і буфер обміну в комп'ютері. Друкуючи в текстовому редакторі Word, ми легко можемо виділити текст (ctrl + a), скопіювати виділене в буфер (ctrl + c) і, наприклад, вставити в інший текстовий документ (Ctrl + v). Тобто робимо звичайні операції, які знайомі всім хто працював в Word.


За аналогією з цим прикладом, працює буфер і в інших ситуаціях, де потрібно щось скопіювати, запам'ятати, перенести в інше місце (на сторінках інтернет браузерів, можна так скопіювати і вставити відео, ігри, програми на комп'ютері з одного місця в інше) .

Важливо пам'ятати, що в буфері обміну інформація знаходиться тільки:

 1. До того, як ви скопіювали що-небудь ще
 2. До виключення комп'ютера

Тому, якщо щось скопіювали важливе, то краще відразу це і помістити куди потрібно, не те воно просто замінитися або очиститься при виключенні.

Іноді запитують, як почистити буфер обміну?

Взагалі чистити його не потрібно (можливо ви мали на увазі, як очистити кеш браузерів). Він сам досить добре і швидко чиститься, особливо при перезавантаженні або виключенні ПК.

Де знаходиться буфер обміну?

У Windows XP його можна дуже просто знайти. Для цього потрібно пройти по такому шляху:

Локальний диск C - каталог Windows - далі в ньому System32 - тут шукаємо потрібний нам файл під назвою clipbrd.exe. Якщо його відкрити, то можна буде побачити те, що ми останнім скопіювали, воно помістилося в буфер обміну, тобто сюди. Але так легко його переглянути тільки в Windows XP.

В операційних системах Windows 7 і Vista такого файлу більше немає, є такий - clip.exe. Але його більше не можна відкрити і переглянути. Так це, в общем-то, і не потрібно більшості користувачів ПК.


Використання додаткових програм для контролю буфера обміну

Якщо у кого-то з'явилася необхідність його переглядати, вести історію того, що в нього потрапило, то для цього можна користуватися будь-якої призначеної для цього програмою. Безкоштовних предостатньо, розбирати в статті їх не будемо, оскільки переважна більшість користувачів це не потрібно.

А взагалі щоб знайти собі таку програму, то на беріть в будь-якому пошуковому сайті "безкоштовний диспетчер буфера обміну", вам будуть представлені їх велика кількість на вибір. Правда не потрібно забувати деякі правила скачування файлів

Чесно кажучи, кожен з нас користується буфером обміну, коли працює на комп'ютері. Ну майже кожен, а в деяких випадках ми користуємося їм по сотні-дві раз в день. Ось тільки багато користувачів навіть не знають, що це таке. Сьогодні я заповню цю прогалину.

Що таке буфер обміну?

Буфер обміну (від англійського clipboard) - це проміжне сховище даних, яке надає програмне забезпечення . Воно необхідне для копіювання або перенесення між додатками або частинами програми за допомогою операцій копіювати, вирізати і вставити. У більшості випадків додатки використовують буфер обміну, який надається операційною системою, як, наприклад, у випадку з Windows. Деякі додатки мають свій буфер обміну, доступний для використання тільки самим додатком.

Цікаво, що додаток може записувати в буфер обміну одну інформацію в різних форматах. Наприклад, ви виділяєте текст на сторінці в браузері і копіюєте його. Якщо ви спробуєте вставити його в простий текстовий блокнот, то побачите тільки текст. А ось якщо ви спробуєте перенести його в текстовий редактор, скажімо, від Microsoft, то він буде перенесений разом з картинками і навіть розміткою.

Тепер давайте з прикладами. Припустимо, ви скопіювали якийсь текст, який перенесли в текстовий документ. Весь час, поки ви не скопіюєте що-небудь ще, цей текст буде знаходитися в буфері обміну і його можна буде вставити в будь-який інший текстовий документ. Що б видалити цю інформацію, необхідно скопіювати що-небудь ще. Це може бути як текст, так і картинка або будь-який інший файл. Після виключення комп'ютера, само собою, буфер обміну очищається.

Де знаходиться буфер обміну і як його подивитися?

Якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7 або Vista, то з переглядом вмісту буфера обміну виникне утруднення. А все тому, що тут такої можливості не передбачено. Добре це чи погано, судити не мені, але факт залишається фактом.

Незважаючи на це, в системі є додаток, яке відповідає за буфер обміну. Називається воно clip.exe і знаходиться в папці Windows / system32. Відкрити ви його не зможете, але якщо навести на нього мишку, то побачите такий опис: «Clip - копіювання даних в буфер обміну». Чесно кажучи, іноді буває шкода, що немає можливості переглядати вміст буфера, оскільки ця інформація може виявитися дуже потрібною. Я рекомендую вам використовувати віджети для буфера обміну, яких в мережі предостатньо. Вони можуть не тільки показувати скопійований текст або файл, а й запам'ятовувати весь скопійований матеріал за певний час. Дуже зручно в окремих випадках.

В цьому плані куди більше пощастило тим користувачам, які продовжують використовувати ОС Windows XP, оскільки в ній є можливість переглядати вміст буфера без будь-яких сторонніх програм або додатків. Для цього треба зайти в папку Windows / system32 і знайдіть там файл clipbrd.exe, запустіть його, після чого побачите скопійований матеріал. Відкрити файл можна трохи простіше: натисніть на поєднання клавіш WINDOWS + R, введіть clipbrd.exe (без лапок та інших символів) і натисніть Enter, після чого побачите вікно з текстом або розташуванням скопійованого файлу.

Швидкий доступ для буфера обміну

Тут, в общем-то, нічого складного немає. Навпаки, простіше простого. Копіювати, вирізати і вставляти файли або текст можна за допомогою мишки (виділяєте текст або файл, права кнопка миші, потім вибираєте потрібний пункт ). Також існують так звані гарячі клавіші, які дозволяють більш швидко і зручно працювати з буфером обміну:

 • Копіювання виділеного об'єкта: CTRL + C
 • Вставка об'єкта з буфера обміну: CTRL + V
 • Вирізання виділеного об'єкта для його переміщення: CTRL + X

Сподіваюся, тепер вам все зрозуміло. А якщо у вас виникли питання, не забувайте, що ви можете задати їх за допомогою коментарів.

Що таке буфер обміну?
Як зайти в буфер обміну?
Як очистити буфер обміну?
Навіщо чистити буфер обміну?
Де знаходиться буфер обміну?
Де знаходиться буфер обміну і як його подивитися?
Що таке буфер обміну?
Як зайти в буфер обміну?
Як очистити буфер обміну?
Навіщо чистити буфер обміну?
IRC (Internet Relay Chat)