Вставка дати. Як вставити дату і час в документ Microsoft Word.

 1. Інструкція
 2. Вставка дати в Word 2003

заміна поточної дати і часу в документі може знадобитися з кількох причин. Можливо, Ви захочете вставити дату в лист або додати в верхній або нижній колонтитул . Яким би не був привід, можна легко вставити дату і час в документ Word .

Якщо Ви хочете, щоб дата і час автоматично оновлювалися при відкритті або роздруківці документа, вставте її як автоматично оновлюється поле. У будь-який момент поле можна оновити вручну.

Щоб вставити дату і час в документ, створіть новий або відкрийте існуючий документ Word і перейдіть на вкладку Вставка (Insert).


Щоб вставити дату і час в документ, створіть новий або відкрийте існуючий документ Word і перейдіть на вкладку Вставка (Insert)

У розділі Текст (Text) натисніть кнопку Дата і час (Date & Time).


У розділі Текст (Text) натисніть кнопку Дата і час (Date & Time)

Примітка: Можливо, Вам доведеться розширити вікно Word , Щоб побачити на стрічці кнопку Дата і час (Date & Time). Якщо зробити вікно ширше не виходить, доведеться пошукати кнопку з такою іконкою, як показано на зображенні нижче. Коли на стрічці не вистачає місця для цілої кнопки, відображається тільки її іконка.


Коли на стрічці не вистачає місця для цілої кнопки, відображається тільки її іконка

Відкриється діалогове вікно Дата і час (Date and Time). Виберіть формат дати або часу (або обидва одночасно) із запропонованого списку. Щоб дата і час оновлювалися автоматично, поставте галочку навпроти параметра Оновлювати автоматично (Update automatically). Натисніть ОК.


Натисніть ОК

Дата і / або час будуть вставлені в документ. Якщо Ви вибрали оновлювати автоматично, то вони вставили як поле. Якщо в поле поставити курсор, зверху з'явиться кнопка Оновити (Update), яка дозволяє оновити значення поля вручну в будь-який час. Якщо курсор знаходиться не в полі, оновити його можна, натиснувши клавішу F9.


Якщо курсор знаходиться не в полі, оновити його можна, натиснувши клавішу F9

Якщо одного разу автоматичне оновлення дати та часу Вам більше не потрібно, перейдіть до поля або поставте в нього курсор і натисніть Ctrl + Shift + F9, щоб відв'язати поле. Можливо, перед видаленням посилання доцільно оновити поле, щоб внести поточні на даний момент значення дати і часу.

Microsoft Word - це популярний додаток текстового редактора, що використовується в школах, будинках, офісах і багатьох інших місцях. Користувачі можуть створювати брошури, звіти, книги і навіть веб-сторінки, використовуючи це програмне забезпечення . Щоб відстежити дату і час, коли зберігається документ Word, Ви можете вставити позначку часу. Дата і час може також бути налаштована на автоматичне оновлення. Ось як це робиться.

Інструкція

 • 1 З верхнього рядка меню MS Word виберіть Встав> Дата і Час ... Дата і час відображаються у вікні.
 • 2 Відзначте доступні формати. Деякі з них - зміни дати, а інші - зміни часу. Ми будемо дивитися на те, як спочатку вставити дату, потім час.
 • 3 Виберіть потрібний формат дати.
 • 4 Перевірте наявність прапорця на автоматичному оновленні , Якщо Ви хочете, щоб Word змінював дату на діючу кожен раз, коли документ відкривається і зберігається.
 • 5 Натисніть OK, щоб вставити дату. Відрегулюйте положення на сторінці.
 • 6 З верхнього рядка меню MS Word, ще раз виберіть Встав> Дата і Час ..., щоб здалося вікно дати і часу.
 • 7 Виберіть бажаний формат часу.
 • 8 Перевірте наявність прапорця на автоматичному оновленні, якщо Ви хочете, щоб Word змінював час на чинне кожен раз, коли документ відкривається і зберігається.
 • 9 Натисніть OK, щоб вставити час в Ваш документ. Відрегулюйте положення на сторінці.

Як вставити дату в Word? В текстовому редакторі Ворд є такі функції, які необхідні тільки при створенні ділових документів. Але це не означає, що вони взагалі не потрібні. Ще як потрібні! Адже саме на дрібницях ми і витрачаємо найбільше часу і нервів. Тим, чим нам доводиться займатися постійно, ми добре запам'ятовуємо, а ось якщо щось доводиться робити рідко, то пам'ять частенько підводить нас. Тому якщо щось виконали раз, то швидше за все буде потрібно ще. У таких випадках краще не полінуватися і записати свої дії в який-небудь блокнотик. Взяти хоча б таку дрібницю, як вставити дату в Word.

Нічого складного в цьому немає.

Швидко вставити дату у всіх версіях Word можна буквально одним натисканням певних клавіш на клавіатурі. Ось вони ці чарівні клавіші:

Alt + Shift + D

Варто тільки натиснути одночасно на ці клавіші, і дата тут же з'явитися в тому місці, де у вас стояв курсор.

Але якщо вас не влаштовує той формат, який з'являється автоматично, то доведеться трохи попотіти.

Вставка дати в Word 2003

 • Встановлюємо курсор в те місце, куди нам необхідно вставити дату;

 • Відкриваємо в меню вкладку Вставка і вибираємо пункт Дата і час;

 • У наступному однойменному вікні Дата і час в віконці формати, вибираємо необхідний формат, встановлюємо внизу галочку Оновлювати автоматично і натискаємо кнопку ОК;


У наступному однойменному вікні Дата і час в віконці формати, вибираємо необхідний формат, встановлюємо внизу галочку Оновлювати автоматично і натискаємо кнопку ОК;

 • У тому випадку, якщо вам потрібна просто дата документа, то галочку на Оновлювати автоматично не ставте, інакше при кожному відкритті документа вона буде змінюватися на поточну;

У Ворд 2007 і 2010 дата встановлюється через колонтитули. Для цього вам необхідно відкрити в верхньому меню вкладку Вставка і знайти там Колонтитули. Встановлюєте сподобався колонтитул, і вже в ньому ставите дату.

В цьому відношенні мені старенький Word 2003 подобатися більше. Як то все більш зрозуміло і по-людськи.

Ось таки не хитрим способом можна вставити дату в ворд.

переглядів

Як вставити дату в Word?
IRC (Internet Relay Chat)