З'єднання adsl модему з wifi роутером. Як підключити модем до Wi-Fi роутера

 1. схеми підключення
 2. Як підключити вай-фай роутер через модем: способи
 3. Другий спосіб: як підключити WIFI роутер до модему
 4. налаштування модему
 5. Шаринг з ноутбука
 6. висновок
 7. Налаштування з'єднання Adsl з Wi-Fi роутером
 8. Що робити якщо підключення не запрацювало
 9. Підключення Adsl Wi-Fi роутера
 10. Налаштування Adsl Wi-Fi роутера
 11. Розглянемо основні розділи налаштувань:
 12. Особливості підключення маршрутизатора до adsl модему.
 13. Як налаштувати маршрутизатор?

Сьогоднішня стаття присвячена тим людям, у яких домашній інтернет доступний через старий модем ADSL. Сьогодні багато провайдерів досі пропонують інтернет через подібні застарілі технології, але часом альтернативи просто немає. Одним з таких провайдерів є "Ростелеком". З цієї статті ви дізнаєтеся, як підключити роутер через модем "Ростелеком", але з іншими ADSL-модемами це теж пройде.

схеми підключення

Якщо на поточний момент ви використовуєте підключення через ADSL-модем, то ваша схема приблизно виглядає так: телефонний кабель підключений до розгалужувачі (або спліттеру). Від цього розгалуджувача один дріт йде на домашній телефон (Втім, його може і не бути), інший - на модем. А від модему мережевий кабель " кручена пара "Підключається безпосередньо до комп'ютера або ноутбука. Подібна схема активно практикується на сьогоднішній день.

Найпростіший спосіб, як підключити роутер через модем, - створити додаткова ланка в цьому ланцюгу у вигляді Wi-Fi-роутера. Ми просто за допомогою тієї ж "кручений пари" створюємо підключення між роутером (WAN-портом) та ADSL-модемом.


Ми просто за допомогою тієї ж кручений пари створюємо підключення між роутером (WAN-портом) та ADSL-модемом

Як підключити вай-фай роутер через модем: способи

Для реалізації такої схеми можна використовувати кілька способів:

 1. Зробити так, щоб модем працював в якості моста, а роутер в якості точки доступу (тобто роутера). У такій конфігурації настройки необхідно зробити на роутері.
 2. Другий спосіб передбачає використання роутера в якості "продовження" сигналу.

Відзначимо, що другий спосіб є найпростішим. В цьому випадку робити практично нічого не потрібно. Необхідний лише мінімум: налаштувати роутер на отримання динамічного адреси і активувати режим роздачі адрес по DHCP-мережі. Більшість користувачів знають, що це необхідно зробити, але не знають як. Підключити модем як роутер, де останній виступатиме "роздавальником" інтернету, легко: в настройках роутера у вкладці Advanced (назва вкладки може залежати від моделі роутера і виробника) є опція DHCP. Її необхідно активувати, і тоді будь-який пристрій, підключений до Wi-Fi роутера , Буде автоматично підключатися до інтернету. Перед тим як підключити модем як роутер, необхідно переконатися, що всі налаштування в ADSL-модем вже є. Їх зазвичай вписує співробітник провайдера.


Другий спосіб: як підключити WIFI роутер до модему

З огляду на, що перший варіант найбільш важкий, варто його розібрати на прикладі найбільш поширеного роутера D-Link . Отже, вставте кабель з маленьким коннектором в ADSL-роз'єм модему, а в роз'єм LAN вставте патчкорд і з'єднайте його з комп'ютером або ноутбуком.

налаштування модему

Тепер необхідно ввести настройки на самому комп'ютері. Заходимо в панель управління Windows (Пуск - Панель управління), знаходимо вкладку "Мережа та інтернет" і натискаємо на "Управління мережами". Там нас цікавить пункт "Зміна параметрів адаптера". Знаходимо "Підключення по локальної мережі ", Натискаємо правою кнопкою мишки і вибираємо пункт "Властивості". Там потрібно встановити всі настройки протоколу TCP / IPv4 на автомат.

Тепер в браузері набираєте адресу 192.168.1.1 і потрапляєте в адмінпанель свого роутера. Тут необхідно ввести пару логін / пароль. Вводите admin / admin (за замовчуванням). У меню в розділі Quick Setup потрібно прибрати галочку навпроти рядка DSL Auto Connect і прописати значення для рядків VPI і VCI. Їх необхідно дізнатися у провайдера. Також ці значення можуть бути вказані в договорі на підключення, тому не поспішайте дзвонити провайдеру. В пункт PORT прописуємо значення "0". Тепер тиснемо на "Далі" (Next) і навпаки значення Bridging ставимо прапорець. Так ми переведемо модем в режим моста. Також необхідно встановити прапорець навпроти Enable Bridge Service і задати назву для моста. Далі від нас вимагатимуть прописати IP-адресу і маску модему. Там прописуємо: 192.168.1.1 і стандартну маску мережі 255.255.255.0.


255

Тепер переходимо до налаштування нашого Wi-Fi роутера. Перш за все, виймаємо кабель з ноутбука і вставляємо його в роутер. Він повинен бути з'єднаний з модемом через роз'єм WAN, з комп'ютером - через будь-який LAN-порт. Тепер підключаємося до роутера, заходимо в його налаштування в розділ WAN і вибираємо PPPoE в якості з'єднання. Тепер потрібно ввести всі дані, які нам надав провайдер (пароль, логін), застосовуємо налаштування, зберігається. Після цього роутер буде роздавати інтернет з ADSL-модему. Тепер ви знаєте, як підключити модем як роутер, але є і ще способи.

Шаринг з ноутбука

Справа в тому, що сам ноутбук або комп'ютер можна використовувати як роутер, і налаштувати це просто, потрібно лише знати як. Підключити модем як роутер за допомогою комп'ютера можна лише в тому випадку, якщо на ньому є Wi-Fi-адаптер. На ноутбуках він є за замовчуванням. Схема буде виглядати так: маленький телефонний кабель входить в ADSL-роз'єм модему, з модему виходить "кручена пара" прямо в ноутбук. Ноутбук (або комп'ютер) отримує доступ до Мережі та расшарівать його по Wi-Fi. Будуть потрібні для цього налаштування? Так, проте зараз є спеціальні програми для розшарювання інтернету по Wi-Fi, наприклад, Connectify Hotspot. Є й інші програми для цієї мети, але суть завжди одна. Також розшарити інтернет можна і за допомогою вбудованих засобів Windows , Але це вже велика тема для окремої статті.


висновок

Зазначені способи, як підключити роутер через модем, працюють в 80% випадків. Залежно від вашої моделі роутера або модему назви налаштувань, які були згадані в статті, можуть відрізнятися, але суть залишається незмінною. Тому не варто орієнтуватися в даному випадку на назви. В цілому настройка роутера і модема не займе у вас багато часу в тому випадку, якщо ви все зробили правильно.

Ще трапляються випадки, коли для підключення до інтернету використовують ADSL технології . Для цих цілей потрібно ADSL модем. На ринку сьогодні вже з'являються нові моделі модемів, які мають функції роздачі Wi-Fi. Але що робити, якщо модем вже встановлено, але він не може передавати інтернет по бездротової мережі ?

В ідеалі потрібно просто купити сучасний модем останнього покоління, який зможе без проблем транслювати Wi-Fi. З цього приводу можна проконсультуватися у свого інтернет провайдера, вони порекомендують, яке обладнання краще використовувати. Найчастіше користувачі вдаються до іншого способу і підключають до цієї системи роутер. Схема повинна бути налаштована таким чином, щоб модем по кабелю передавав інтернет на роутер, який по бездротовій мережі (або з мережевого проводу) роздасть його приймають девайсів.

Налаштування з'єднання Adsl з Wi-Fi роутером

Налаштовується ця схема наступним чином. Перед початком роботи переконуємося, що модем налаштований, а на комп'ютері є інтернет. Біля модема поміщаємо роутер, включаємо його в електромережу та приєднуємо мережевий кабель зі складу комплекту. Кабель підключається до модему в роз'єм LAN, який виробники, найчастіше, фарбують в жовтий колір. Інший кінець кабелю з'єднуємо з роз'ємом WAN на роутері, зазвичай він синій. Перед налаштуванням роутера рекомендується очистити заводські настройки. при правильному підключенні до працюючого модему роутер автоматично починає роздавати інтернет, який отримує від модему.

Перенастроювати роботу модему немає необхідності.

Дивимося відео.

Що робити якщо підключення не запрацювало

Якщо автоматично схема не запрацювала, то потрібно проконтролювати правильність налаштувань. В налаштуваннях маршрутизатора потрібно перевірити, щоб в опції WAN була встановлена ​​функція Dynamic IP. В цьому випадку роутер буде автоматично отримувати інтернет від модему. Щоб це перевірити:

 • зайдемо в налаштування роутера;
 • на вкладці Network знаходимо опцію WAN;
 • в віконці WAN Connection Type повинно бути проставлено Dynamic IP.


Якщо все правильно, то і нижні поля повинні бути заповнені автоматично Якщо все правильно, то і нижні поля повинні бути заповнені автоматично. Тепер на роутері необхідно зробити деякі налаштування: задати ім'я Wi-Fi мережі , Придумати пароль. Тепер вся система повинна працювати і без проблем роздавати інтернет.

Підключення Adsl Wi-Fi роутера


Але якщо користувач все ж купив ADSL роутер нового покоління, який має підтримку Wi-Fi, то підключення до мережі не повинно створити проблем Але якщо користувач все ж купив ADSL роутер нового покоління, який має підтримку Wi-Fi, то підключення до мережі не повинно створити проблем. Модем тепер не знадобиться, будемо приєднувати тільки роутер, який буде виконувати функції і модему і роутера одночасно. Цей пристрій оснащений потужною антеною, яка забезпечує швидке налаштування мережевої конфігурації.

На ринку бездротових технологій працюють кілька компаній, в арсеналі яких є асортимент ADSL Wi-Fi роутерів. Однією з них є знаменита тайванська компанія D-Link , Продукцію якої найчастіше використовують користувачі. Мережевий кабель з'єднується аналогічно, як у випадку з модемом. Тільки замість порту WAN, необхідно підключитися до порту Line, саме так виробники назвали порт в цьому пристрої.

Налаштування Adsl Wi-Fi роутера

Тепер залишається налаштувати роботу ADSL Wi-Fi роутера і приймати інтернет. Швидко здійснити його настройку можна за допомогою диска, який йде в комплекті з пристроєм. На диску є можливість вибрати мову: російська та англійська. Налаштування основних параметрів включає в себе внесення необхідних даних для підключення інтернету, а саме:

 • країна;
 • провайдер.

Наступні параметри налаштувань провайдери не рекомендують змінювати, а використовувати за замовчуванням:

 • протокол;
 • інкапсуляція;
 • ім'я бездротової мережі;
 • канал;
 • мережева аутентифікація.

Після нескладного процесу настройки можна приступати до роботи. У міру своїх потреб кожен користувач може індивідуально налаштувати роботу маршрутизатора, використовуючи його функціональні можливості. Через вікно браузера виходимо на роутер. Виробник використовує для налаштувань англійська мова , Тому перейти на російський можливості немає.

Розглянемо основні розділи налаштувань:

 1. DeviceInfo. В цьому розділі розташована вся інформація про пристрій, його прошивці і драйвери. Користувач тут може побачити якість з'єднання ADSL і пропускну здатність.
 2. AdvancedSetup. У цьому розділі здійснюється детальна настройка характеристик роутера, використовуючи широкий вибір мережевих параметрів.
 3. Wireless. Ця функція дозволяє вибирати конфігурації для настройки бездротової мережі Wi-Fi.
 4. Diagnostics. У цьому розділі можна діагностувати стан всіх з'єднань: локального, DSL і інтернету.
 5. Management. Це пункт управління девайсом, де зібрані всі функції, які відповідають за його працездатність.
 6. Telnet. Цей протокол містить весь потенціал пристрою, дозволяє детально налаштувати кожну функцію.

Якщо ви не знаєте, як з'єднати adsl модем з роутером за допомогою кабелю, наша стаття відповість на всі ваші запитання. Проблеми, як правило, з'являються при спробах налаштувати таке підключення. Однак нічого важкого насправді в цьому немає.

Для з'єднання маршрутизатора і adsl модему , Ми будемо використовувати звичайний мережевий кабель. Той, який поставляється в комплекті з модемом / роутером або той, який ви завжди можете придбати окремо.

Для чого взагалі потрібна з'єднання двох схожих пристроїв? Якщо ви використовуєте adsl-Інтернет, то у вас, природно, встановлений модем. Безліч з них не володіють можливістю роздачі Вай-Фай.

Отже, є кілька варіантів:

* Ви можете придбати новий adsl модем, з можливістю роздачі мережі по бездротової технології . Такого обладнання сьогодні безліч. Для того, щоб не зробити помилку при виборі, просто відвідайте свого інтернет-провайдера або зателефонуйте йому, і він уточнить, яка модель і якого виробника буде кращою індивідуально для вас. Крім того, він може запропонувати власний пристрій . Багато провайдерів мають свою мережеву техніку, яка і рекомендується ними до використання;

* Ви можете придбати звичайний Вай-Фай роутер будь-якого виду, і виконати підключення до модему за допомогою мережного кабелю. Про це ми і поговоримо докладніше. У модему є LAN - мережеві виходи. Завдання роутера - брати інтернет від модему і роздавати його по повітрю.

Все досить легко, запасіться самим налаштованим і роздає інтернет модемом, роутером Вай-Фай і мережевим кабелем. Далі приступайте до з'єднання всього цього устаткування і його подальшій настройці. Для настройки використовуйте адреси та й дані для входу admin і admin.

Особливості підключення маршрутизатора до adsl модему.

Перед тим, як приступити до з'єднання, скиньте все. Навіть в тому випадку, якщо ви тільки що принесли його з магазину і не використовували раніше ніколи.

В LAN роз'єм модему вставте один кінець мережевого кабелю (зазвичай роз'єм виділений жовтим кольором і має відповідний підпис). Модем може мати кілька таких роз'ємів, нам підійде будь-який з них. Інший кінець підключіть до синього WAN роз'єму. Задача виконана!

Якщо ви скинули налаштування роутера, і ваш модем веде автоматичну роздачу IP, то роутер вже повинен роздавати і мережу по Вай-Фай. До маршрутизатора по мережевому кабелю , Ви маєте можливість підключення пристроїв, раніше підключених до модему.

Як налаштувати маршрутизатор?

Якщо в автоматичному режимі все працювати не стало, займіться настройками роутера. Модем в будь-якому випадку чіпати не потрібно. Однак він повинен бути вже налаштованим, тобто, вести роздачу інтернету. Для початку, перевірте, чи є автоматичне отримання IP-адреси в налаштуваннях маршрутизатора. За умови автоматичної роздачі IP модемом. Далі зайдіть в налаштування роутера, вам потрібна вкладка WAN.

Важливо, якого бренду і якої моделі у вас роутер, так як назва вкладки може бути різним - мережа, Інтернет і так далі. Прослідкуйте, в розділі Тип WAN з'єднання (WAN Connection Typе) повинен бути встановлений Динамічний IP-адреса (Dynamic IP). Виконайте необхідну установку і збереження налаштувань. Тепер IP від ​​модему ви повинні отримувати автоматично. Виконайте перезавантаження модему і маршрутизатора.

Після цього робота всіх пристроїв не повинна викликати ніяких проблем.

Як налаштувати маршрутизатор?
Будуть потрібні для цього налаштування?
Для чого взагалі потрібна з'єднання двох схожих пристроїв?
Як налаштувати маршрутизатор?
IRC (Internet Relay Chat)