З'єднання смарт тв з комп'ютером через wifi. Як підключити телевізор до комп'ютера через мережевий кабель.

  1. Роз'єм для підключення ресивера Smart TV - це необхідність
  2. Бездротові з'єднання в домашній мережі
  3. Надійна домашня мережа з розетки живлення
  4. Налаштування на комп'ютері:
  5. Налаштування на телевізорі:
  6. Що необхідно для підключення телевізора до комп'ютера
  7. Перегляд IPTV на телевізорі з комп'ютера

З'єднання з інтернетом і додаткові додатки перетворюють телевізор в інтерактивне мультимедійний пристрій в домашній вітальні. Однак, щоб це було можливо, необхідно підключити телевізор до вашої локальної мережі .

Новітнє покоління, відрізняється дуже великим спектром веб-функцій, комунікаційних і мультимедійних повідомлень . Дозволяють користувачеві переглядати ресурси інтернету, запускати і використовувати додатки, відтворювати відео з YouTube, використовувати онлайн прокат відео і відтворювати зміст в потоковому режимі. Проте, кожна з цих можливостей вимагає. У цьому випадку з'являється можливість передавати через свою домашню мережу матеріали, такі, як фотографії, фільми і музику з комп'ютера на телевізор. Навіть оновлення вбудованого програмного забезпечення (прошивки) для приймача Smart TV можна здійснити за допомогою локальної мережі. Тому підключення телевізора до локальної мережі, стає настільки ж необхідним, як і супутникова антена або роз'єм живлення.

Роз'єм для підключення ресивера Smart TV - це необхідність

Через роз'єм, мережевий приймач Smart TV, встановлює контакт з маршрутизатором в інтернеті і з усіма іншими пристроями, підключеними до домашньої мережі , Наприклад, з комп'ютером або з сервером НАС, що містить колекцію музики і фільмів. Телевізори здатні не тільки викликати дані з інтернету, а також відтворювати цифровий контент з пристроїв в межах локальної мережі та обмінюватися мультимедійним контентом з цими пристроями.

Більшість моделей Smart TV обладнані роз'ємом, через який можна підключати їх в бездротову мережу LAN. Крім того, є можливість підключення приймача до бездротової мережі WLAN. Деякі телевізори мають вбудований модуль WLAN призначений для цієї мети. Інші підключаються до мережі через зовнішній модуль WLAN у вигляді USB-ключа.

Найкраще підключити телевізор до маршрутизатора або комутатора ethernet за допомогою звичайного мережевого кабелю. Традиційні підключення кабелем ethernet забезпечує високу швидкість передачі даних. Крім того, майже нечутливий до перешкод. За допомогою мережевого кабелю можна передавати навіть відео в форматі Full HD (1080p) з комп'ютера на телевізор, не побоюючись того, що "заїкань" під час відтворення. Більш того, таке підключення безпечніше, бо дозволяє створити замкнутий контур мережі, до якого не отримають доступу непрохані "гості" - за умови правильного налаштування маршрутизатора. Величезним недоліком мережі фіксованого зв'язку є необхідність протягування мережевого кабелю до телевізора.

Бездротові з'єднання в домашній мережі

Бажаючи підключити ваш телевізор Smart TV до локальної мережі і до інтернету, зовсім не обов'язково простягати кабель, і тим більше встановлювати сокети в стінах. Бездротова мережа забезпечить вам велику свободу при установці телевізора. Радіо-підключення до мережі WLAN виявляється надзвичайно практично, тим більше що в більшості будинків є маршрутизатор, так що обсяг роботи обмежується встановленням опцій бездротової мережі в телевізорі.

У деяких телевізорах модулі WLAN встановлено всередині корпусу, в інших підключаються через додатковий зовнішній модуль. Останній з перерахованих просто вставляється в роз'єм USB, а потім налаштовується з меню телевізора. Крім типу та місця розташування карти WLAN, обидва перерахованих варіанту не відрізняються один від одного в плані використання.

Якщо ви збираєтеся придбати модуль WLAN у версії USB, визначте модель рекомендовану виробником для вашого телевізора. Хоча можна підключити до USB-порту і будь-який інший ключ USB з мережним адаптером WLAN, але можна зіткнутися з проблемами сумісності драйвера внутрішнього програмного забезпечення телевізора. Проблема в тому, що кожне пристрій USB , Має призначений на постійній основі ідентифікатор виробника. На його основі, виробники приймачів Smart TV мають можливість визначення виробника модуля, а в програмному забезпеченні телевізора, наприклад, блокувати чужі карти WLAN.

Підключивши телевізор до бездротової мережі, ви повинні мати на увазі, що діапазон хвиль WLAN залежить, у величезній мірі, від місцевих умов. Поширення хвиль WLAN всередині приміщень перешкоджають явища відскоку пов'язаного, перш за все, з елементами з металу, залізобетону і скла, а також перегородок з гіпсокартону. Чим далі далі телевізор розміщений від маршрутизатора і чим більше стін, стель, скляних дверей і предметів інтер'єру знаходиться між цими двома пристроями, тим гірше і повільніше буде бездротовий зв'язок.


Чим далі далі телевізор розміщений від маршрутизатора і чим більше стін, стель, скляних дверей і предметів інтер'єру знаходиться між цими двома пристроями, тим гірше і повільніше буде бездротовий зв'язок

Надійна домашня мережа з розетки живлення

Якщо мережі ethernet лякають вас своїми клубками дротів, а бездротова мережа WLAN вам здається занадто чутливою до перешкод, ви можете передавати дані по мережі ... електричного струму вашої квартири. Правда, рішення цього типу - PowerLine або HomePlug - не так багато, і вони менш стійкі до перешкод, однак, в разі коротких дистанцій це не повинно мати впливу на передачу даних.

Велика перевага мережі PowerLine - проста устновка. Зручний мережеві модулі, які своєю формою і розмірами дуже нагадують зарядний пристрій мобільного телефона , Необхідно поставити в гніздах харчування. Після цього модулі PowerLine, як правило, готові до роботи. Один з модемів PowerLine підключається кабелем ethernet до маршрутизатора інтернет, а потім поміщається в найближчу розетку. Другий модем підключається аналогічно до телевізора і розетки. Цього достатньо, щоб встановити з'єднання з телевізором через енергосистему будинку.

Швидкість передачі даних в мережах PowerLine перевищує швидкість передачі даних в мережах WLAN. При використанні стандарту HomePlug AV можна теоретично отримати передачу до 500 Мбіт / с. Максимальна продуктивність при використанні нового стандарту HomePlug AV2 досягає 1 Гбіт / с. Однак в обох випадках реальна швидкість передачі даних залежить від якості і властивості проводів систем.

Хоча мережі PowerLine сприймаються як безпечніше бездротових WLAN, але вони не досягають такого рівня безпеки, як кабельні мережі Ethernet. За запевненням виробників потік даних обривається на лічильнику витрати енергії. Незважаючи на це, рекомендується захистити вашу мережу PowerLine, встановивши пароль. Особливо виправданим виявляється це в багатоквартирних будинках. Якщо струм поширюється правильно в межах будинку, сусідові не вдасться захопити ваші дані, тому що лічильник електроенергії поміщений в кінці побутової електричного кола , Являє собою нездоланний бар'єр для потоку переданої інформації . Проте, середній користувач не може самостійно перевірити розподілу електроенергії в своєму будинку.

Модеми Home Plug справляються з кількома фазами - за умови, що всі три фази ведуться паралельно всіх об'єктах. У старих будівель це не так очевидно. Так що, якщо контрольні світлодіоди, що сигналізують про готовність мережі ethernet не засмагати, це не повинно означати відмови модемів PowerLine. У ситуації, що склалася рішенням проблеми може виявитися межфазовие з'єднувач, який продається в магазинах електротоварів. Пам'ятайте, однак, що пристрій цього типу має бути обов'язково встановлено кваліфікованим слюсарем.

Більшість сучасних СМАРТ-ТВ телевізорів оснащені як мінімум LAN-портом для підключення його до Інтернету через роутер. При цьому на ТБ можна не тільки борознити простори Інтернету, але і дивитися фільми з підключених до цієї ж мережі комп'ютерів. Але роутер поки ще є не в кожній квартирі, а дивитися фільми і вилізти в Інтернет з телевізора хочеться. Що робити? Можна підключити телевізор до комп'ютера через LAN роз'єм безпосередньо. Для цього нам знадобиться мережевий кабель .
Зауваження: Тут може виникнути невелика складність - звичайний «прямий» ethernet-кабель може не підійти, хоча сучасні мережеві карти вміють як-би «перевертати» кабель логічно. Тоді потрібно буде пробувати зворотний LAN-кабель (так званий «Крос-овер»).


Включаємо один кінець мережевого патч-корду включаємо в мережеву плату комп'ютера:


Другий - в LAN-порт телевізора:


Перевіряємо за індикаторами залінковалісь чи пристрою. Після цього приступаємо до підключення телевізора до локальної мережі. Почнемо з мережевої плати комп'ютера.

Налаштування на комп'ютері:

Тут є два варіанти розвитку подій:

Перший - це просто підключити телевізор через LAN до комп'ютера без доступу в Інтернет. В цьому випадку треба на мережевий комп'ютера прописати статичний IP-адресу - нехай це буде 192.168.1.2 з маскою 255.255.255.0:

0:

На телевізорі треба буде теж прописати Ай-Пі з цієї ж підмережі - наприклад, 192.168.1.3.

Другий - це підключення телевізора через комп'ютер до Інтернету. Для цього Ваш комп або ноутбук повинен бути підключений до Інтернет через WiFi або USB-модем. Тоді ми просто скористаємося вбудованим в Windows механізм ICS - Internet Connection Sharing. Він дозволяє вирішити доступ в глобальну мережу клієнтам локальної. Для цього в мережевих підключення вибираємо те, через яке підключені до Інтернет і клікаєм по ньому правою кнопкою миші. Відкриється вікно властивостей підключення в якому нас цікавить вкладка «Доступ»:

На ній треба поставити галку «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернет даного комп'ютера ». Нижче треба вибрати «Підключення по локальній мережі» або «Ethernet» і натиснути кнопку OK. В цьому випадку IP-адреси прописувати не потрібно - ні на мережевої карти, ні в телевізорі - все присвоїти автоматично.

Налаштування на телевізорі:

На телевізорі все робиться дуже просто. Як приклад я розгляну телевізор LG. На інших марках, незважаючи на зовнішню відмінність в меню, сенс дій такий же - просто дійте аналогічно.

Заходимо в Настройки і переходимо в розділ Мережа:


Заходимо в Настройки і переходимо в розділ Мережа:

Вибираємо пункт Налаштування мережі. Відкриється спеціальний майстер конфігурації:


Відкриється спеціальний майстер конфігурації:

Далі все залежить від того, який з варіантів Ви вибрали і налаштували на комп'ютері. Якщо всього лише підключаємо комп'ютер до телевізора через LAN-порт, то натискаємо на кнопку «Налаштувати підключення» і прописуємо IP-адреса 192.168.1.3 з маскою 255.255.255.0.

Якщо Ви пішли іншим шляхом з використанням механізму ICS, то просто натискаємо на «Далі». запускається автоматична настройка з'єднання з мережею:


Натискаємо на «Закрити». Ось і все - Ви успішно підключили телевізор до комп'ютера через LAN роз'єм.

Я давно хотів подивитися новий фільм на своєму телевізорі, але чекати, поки його нарешті покажуть на провідних каналах, не дуже хотілося. На жаль, показ в кінотеатрах я пропустив, так що довелося діяти за обставинами. Я вирішив, що найкращим варіантом буде звичайне підключення через мережевий кабель - це не так складно, послідовність дій освоїть будь-хто.
Природно, я був зацікавлений і в тому, щоб на телевізорі можна було дивитися IPTV. У цьому плані все просто - комп'ютер для телевізора стає великим жорстким диском. Усі наступні маніпуляції ніяк не вплинуть на ефективність роботи. Експеримент проводився над телевізором SAMSUNG LE-32D550. Якщо у вас телевізор, що підтримує технологію DLNA або Ethernet, алгоритм підключення досить простий.

Що необхідно для підключення телевізора до комп'ютера

  • Телевізор з роз'ємом RJ-45 (роз'єм для порту LAN)
  • Комп'ютер, в якому є мережева карта (інтегрована не рахується). Втім, якщо вам не потрібно зберігати з'єднання з інтернетом, можна зупинитися на інтегрованої карті;
  • Мережевий кабель. Обов'язково перевірте, що він достатньої довжини, в іншому випадку вам доведеться переставляти щось з техніки або купити кабель достовірніше.

Реалізація з'єднання комп'ютера з телевізором через LAN


Реалізація з'єднання комп'ютера з телевізором через LAN


У мене не було додаткової мережевої карти , Так що я просто пішов в магазин і купив D-link DFE-520TX. Я не пішов в магазин, купивши карту. Цю карту треба встановити в спеціальний PCI слот в материнку, що я і зробив.Після цього я включив комп'ютер, а операційна система (У мене стоїть Windows 7) встановила всі без моєї участі.

Там же я знайшов мережевий кабель. Втім, ви можете зайти в інший магазин - я просто пропоную вам свій варіант. Кабель був обжатий прямо, але ніякого особливого значення це не має, ви цілком можете купити кабель, обтиснутий по типу кросовер. сучасні пристрої , Як правило, працюють на будь-якому типі кабелю, самостійно визначаючи, що їм пропонує користувач.

Після цього я з'єднав комп'ютер з телевізором за допомогою цього кабелю. Тепер потрібно було налаштувати з'єднання. Я зробив все просто: скачав спеціальну. До цього я спробував використовувати, але вона чомусь не спрацювала, так що довелося шукати інші варіанти в мережі. Втім, я ні про що не пошкодував - налаштувань у HMS набагато більше, і в ній є функція, що дозволяє транслювати IPTV відразу на телевізор. Далі я приведу коротку інструкцію по роботі з цією програмою:Фільми перетягуються в віконце програми. Після натискання кнопки Запуск починається їх трансляція на телевізор. Якщо включити його в цей момент, можна побачити, що в пункті меню Source доступний пункт All Share.Все - як бачите, досить прості дії допомогли мені насолоджуватися фільмами в хорошій якості прямо на екрані мого телевізора. Втім, це далеко не все - є прослуховування музики і переглянь зображень.


Перегляд IPTV на телевізорі з комп'ютера

На самому початку я говорив, що хотів би дивитися IPTV на великому екрані . Зробити це трохи складніше, але цілком реально. Для початку вам знадобиться програма VLC media player (за умови, що HMS ви вже встановили).

Відразу відповім на питання - ця програма дійсно необхідна, тому що при трансляції IPTV HMS може взяти потік відео тільки з неї. Звичайно, є альтернативи, але їх не так багато, так що я взяв найбільш відому. Коли відеоплеєр розпакується і встановиться, я прив'язав його до HMS. Робиться це так: Настройки> Медіа ресурси-> Інтернет ресурси, після чого в віконці, що з'явилося прописується шлях до папки, в яку був встановлений ваш плеєр.


Робиться це так: Настройки> Медіа ресурси-> Інтернет ресурси, після чого в віконці, що з'явилося прописується шлях до папки, в яку був встановлений ваш плеєр


Тепер файл з расшіреніем.m3u (я знайшов його в тій же папці, в якій лежить програма IP-TV Player - вона скачується з сайту провайдера) переносимо в HMS (просто перенесіть його в папку «Інтернет-телебачення»).Також такий файл можна знайти в інтернеті.
Залишився останній крок: в HMS проходимо за наступним шляхом: Настройки> Транскодер-> Профіль транскодування і ок.Там вибираємо Вхідний потік (Інтернет-телебачення) і закінчуємо настройку. Після цього досить перезавантажити сервер, а після зайти в папку «Інтернет-телебачення» на вашому телевізорі.

Що робити?
IRC (Internet Relay Chat)