Заблокувати інстаграмм на час. Як видалити сторінку в інстаграме назавжди або тимчасово

 1. Як видалити акаунт в Інстаграме з телефону
 2. Як вийти з Інстаграма на комп'ютері
 3. Як вийти з Інстаграма назавжди
 4. Як тимчасово заблокувати акаунт Instagram
 5. Як назавжди видалити акаунт в Інстаграме
 6. Як видалити сторінку в інстаграме назавжди
 7. Відео
 8. Чи потрібно Вам це?

Користувачі все частіше замислюються, чи можна піти з Інстаграма, т до необхідності знати, як правильно провести дію. Це викликано створенням нового призначеного для користувача угоди, де керівництво залишає за собою можливість розпоряджатися фотографіями користувачів для комерційних цілей. До того ж, тут стало з'являтися багато набридливої ​​реклами, всіляких тестів і акцій. Як вийти з Інстаграма з айфона або іншого мобільного?

Як видалити акаунт в Інстаграме з телефону

З звичайного мобільного телефона не можна деактивувати профіль, а ось смартфон дасть таку можливість. Багато хто користується мобільними пристроями версії андроїд, тому розглянемо алгоритм: як вийти з Instagram через телефон андроїд або будь-який інший. Зробити це трохи складніше, ніж з комп'ютера, вам потрібно виконувати дії тільки в браузері. прочитайте покрокову інструкцію про те, як видалити Інстаграм аккаунт з телефону і приступайте:

 • Заходьте в мобільний браузер свого смартфона.
 • Переходьте на сайт соціальної мережі (instagram.com).
 • Копіюєте адресу або набираєте його в адресному рядку.
 • Натискаєте на кнопку «увійти» внизу сторінки.
 • Вводите свої особисті дані (логін, пароль). Заходьте на свою сторінку.
 • Наводите на свою аватарку, щоб вибрати пункт «редагувати профіль».
 • На сторінці внизу знаходите «я хочу видалити свій аккаунт», натискаєте.
 • Далі вам потрібно вибрати причину, яка спонукала вас ліквідувати свій профіль з соціальної мережі. Система буде пропонувати альтернативні рішення для того, щоб ви не йшли повністю. Але якщо ви точно впевнені в своєму бажанні - продовжуєте сміливо рухатися до наміченої мети.

Додаток видалено, але фото і дані зберігаються. Ви завжди відновитеся при бажанні. Якщо вас цікавить питання, як повністю стерти себе в соцмережі без можливості відновлення, то після введення свого пароля натискаєте на червону кнопку «назавжди деактивувати мій акаунт». Улюблені фотографії, які знаходяться на вашій сторінці, ви зумієте зберегти, скачавши в інтернеті програму Instaport. Клавіша натиснута - ви видалені назавжди!


Як вийти з Інстаграма на комп'ютері

З комп'ютера позбутися свого аккаунта трохи простіше, але і тут доведеться діяти за схемою:

 • Щоб видалити сторінку в Інстаграме заходите на їх офіційний сайт і авторізуетесь.
 • Вставляєте логін і пароль.
 • Один раз клацаєте мишкою на ваше ім'я, входите, потрапляєте в поле редагування профілю.
 • Клікаєте кнопку справа внизу «я хочу видалити свій аккаунт». Профіль видалено. Дуже просто!

Існує прискорений спосіб ліквідації. Для цього:

 • Вбийте в пошуковий рядок instagram.com/accounts/remove/request.
 • Відкриваєте сторінку. Для авторизації вводите свої пароль і логін.
 • Далі вказуєте дані для деактивації. Час трохи скоротиться, процедура злегка спроститься. Робіть як вам зручніше!

Як вийти з Інстаграма назавжди

Ви дізналися як видалити профіль в Інстаграме. Щоб ще більше полегшити вам процес і зробити його зовсім доступним, наше відео відповість на ваше запитання - як назавжди піти з інстр. Якщо в майбутньому ви вирішите знову почати користуватися цією соціальною мережею , То доведеться завести нову адресу електронної пошти. Минулої електронною поштою для реєстрації користувача вже не можна.

Було досить просто відкрити настройки програми на телефоні і натиснути «Видалити акаунт». Я скористався цією приємною функцією і отримав півгодини вільного часу в день :).

У черговому оновленні цю функцію з налаштувань програми прибрали. Замість неї додали дві нові: тимчасово заблокувати акаунт і видалити акаунт назавжди. Розповім про кожну з них докладніше.

Як тимчасово заблокувати акаунт Instagram

Якщо ви вирішите тимчасово заблокувати свій акаунт, всі ваші налаштування, фотографії, коментарі та лайки стануть прихованими, але не втечуть, і знову стануть доступними вам, коли ви вирішите активувати свою обліковий запис .

Що потрібно, щоб тимчасово заблокувати свій Інстаграм:

 1. Увійдіть в акаунт на instagram.com з мобільного браузера або комп'ютера. Заблокувати акаунт з програми Instagram не вийде.
 2. Натисніть на свій псевдонім у верхньому правому куті екрану і виберіть Редагувати профайл (Edit Profile).
 3. Натисніть Тимчасово заблокувати мій акаунт (Temporarily disable my account) справа внизу і дотримуйтесь інструкцій.

Щоб заблокувати свій акаунт, потрібно в нього спочатку увійти. Якщо увійти ви не можете, то спочатку потрібно буде відновити пароль.

Якщо ви хочете, щоб ваш акаунт став прихованим, можна не блокувати його, а зробити приватним або забанити неприємних людей.

Як назавжди видалити акаунт в Інстаграме

На замітку: якщо ви видаляєте свій обліковий запис, то ваш акаунт, фотографії, відео, коментарі, лайки та список фоловерів будуть видалені без можливості відновлення.

Видалити акаунт у додатку на телефоні не вийде, тому, як і для тимчасового блокування, доведеться зайти на сайт інстаграма через мобільний браузер або з комп'ютера.

Після цього відкривайте

Добрий день. Сервіс Instagram можна сміливо назвати найпопулярнішим ресурсом для обробки і публікації фото. Численні інструменти і фільтри дозволяють кожному користувачеві відчути себе справжнім профі в області фотографії і створити свій «фотошедеврів». Ось тільки буває і так, що хочеться створити нову сторінку або вам просто набридла реклама. У таких випадках виникає цілком слушне запитання - як видалити сторінку в Інстаграме. Сьогодні ми розберемося з цим питанням, і я розповім вам прості способи ліквідації сторінки в даному сервісі.

Для багатьох користувачів буде видалено назавжди - це крайні заходи, саме тому слід подумати добре. Тут є два варіанти розвитку подій:

 • безповоротне усунення
 • тимчасове блокування

Численні фото відновити вже не вийде, а після створення нової доведеться заново шукати передплатників і набирати лайки. Чи потрібно вам це? Якщо відповісти важко, то скористайтеся тимчасової блокуванням. Для цього можна використовувати як смартфон, так і комп'ютер.

 • Заходьте в свій профіль на сайті instagram.com і натискаєте кнопку «редагувати профіль»:


com і натискаєте кнопку «редагувати профіль»:

 • Перегортуєте вниз і в нижньому правому куті знаходите ссилочку з тимчасової блокуванням аккаунта:


Перегортуєте вниз і в нижньому правому куті знаходите ссилочку з тимчасової блокуванням аккаунта:

 • Далі доведеться вибрати причину блокування і ввести свій пароль, ну і залишається тільки натиснути велику синю кнопку, яка відкриється нижче, з цим легко впорається і ваш телефон:


Далі доведеться вибрати причину блокування і ввести свій пароль, ну і залишається тільки натиснути велику синю кнопку, яка відкриється нижче, з цим легко впорається і ваш телефон:

Тепер Ваш аккаунт буде приховано до того моменту, поки Ви повторно не ввійдете. Зверніть увагу, що тимчасова деактивація доступна не частіше ніж один раз на 7 днів.

Як видалити сторінку в інстаграме назавжди

Ви все ще хочете деактивувати сторінку повністю? Тоді читайте далі.

Варіант перший:

 • Зайти на офіційний сайт сервісу Instagram.
 • Увійти в свій профіль з використанням імені користувача і пароля.
 • Після того, як ви опинилися в своєму акаунті, заходите у вкладку «Редагування профілю»:


Після того, як ви опинилися в своєму акаунті, заходите у вкладку «Редагування профілю»:

 • Багато хто думає, що тут можна тільки змінювати свої дані, але в дійсності, тут розташовується заповітна ссилочку «Я хочу видалити свій аккаунт».
 • Після переходу за посиланням, слід вибрати причину безповоротного відключення або написати свою.
 • Далі вводите пароль для підтвердження деактивації.
 • Останній крок - натискаємо «назавжди видалити мій акаунт».

На жаль, в 2017 році розробники деактивували таку можливість, надаю можливість тільки тимчасового блокування. Тобто, Ви можете один раз заблокувати і більше не заходити на свою сторінку, яка стане невидимою для навколишнього світу.

Другий варіант - більш простий:

 • У комп'ютері переходите по посиланню. До речі, цей лінк я знайшов в довідковому розділі офіційного сайту Instagram.
 • Вводите свій пароль і логін, так Ви відразу опинитеся на сторінці з питанням про причини відходу з сервісу інстаграм:


Вводите свій пароль і логін, так Ви відразу опинитеся на сторінці з питанням про причини відходу з сервісу інстаграм:

 • Після надання своїх відповідей просто назовсім відключаєте особистий аккаунт.

Різниця в цих двох варіантах тільки в тому, що в другому випадку ви відразу потрапляєте на потрібну сторінку. Раджу подивитись наступну інструкцію , Яку я записав спеціально для своїх читачів.

Відео

Видалення з мобільного пристрою

Якщо ви є користувачем Андроїд, заходите в меню налаштувань, вибираєте «Додатки». Тут ви знайдете весь встановлений на пристрої софт, в тому числі - Instagram. Один раз тапніте на назві програми для входу в детальні опції. Залишилося тільки натиснути на кнопку «Видалити» і підтвердити свою дію:


У різних версіях Android інтерфейс відрізняється, і написи можуть бути іншими.

Якщо у вас Айфон, дії будуть іншими. Знаходьте на пристрої додаток, після чого натискаєте його значок і утримуєте протягом декількох секунд. Далі в верхньому кутку з лівого боку з'являється «Х», клікаєте на нього і тиснете на деактивацію:


Далі в верхньому кутку з лівого боку з'являється «Х», клікаєте на нього і тиснете на деактивацію:

Чи потрібно Вам це?

А може, немає необхідності позбавлятися від профілю, адже можна просто туди не заходити або не заливати відразу фото з мобільного. Сервіс дозволяє просто усунути непотрібний знімок, для цього вибираєте фото для видалення, під фотографією розташована кнопочка додаткового меню, де є дія «видалити».

Важливо відзначити, що якщо вже ви вирішили піти з фотосервісу назавжди, відновитися потім вже не вийде. Всі дані, що розташовувалися на сторінці, видаляються разом з профілем. Маю велику надію, що інформація про те, як видалити сторінку в Інстаграме, була для вас корисною. Не забудьте рекомендувати її друзям. З радістю відповім на виниклі питання.

З повагою, Віктор!

Як вийти з Інстаграма з айфона або іншого мобільного?
Чи потрібно вам це?
IRC (Internet Relay Chat)