Заганяємо сторінку в індексу Яндекса або Гугла за 5 хвилин

  1. Додаємо сторінку в індекс Google за пару секунд
  2. Додаємо сторінку в індекс Yandex

Чого тільки люди не придумають, щоб загнати сторінку свого сайту в індекс Яндекса або Гугла посилання купують, з різних форумів посилаються, соц.сетях спамлять, але це часто не безкоштовно, ще й чекати треба довго і допомагає не завжди. А я сьогодні покажу вас спосіб, як проіндексувати будь-яку сторінку вашого сайту швидко і безкоштовно, для цього всього-на-всього треба додати ваш ресурс в Гугл Вебмастер і Яндекс.Вебмайстер.

Додаємо сторінку в індекс Google за пару секунд

Проблеми з індексацією в Гуглі виникають рідко, в більшості випадків його бот обходить сайти по кілька разів на день, але все-таки іноді бувають винятки. Ось, у мене на днях була ситуація, коли додано статтю в Міралінкс на українському сайті була проіндексована, якщо перевіряти з України, але при цьому не проіндексована, якщо дивитися з Московського регіону, як це робить робот Міралінкс. Тому розглянемо цих пару кліків, які треба зробити для досягнення заповітної мети:

  1. Заходимо в панель для вебмайстрів від Гугла, авторізуемся і вибираємо сайт, сторінку якого потрібно загнати в індекс. Звичайно, при цьому на увазі, що він вже туди доданий.
  2. Потім в лівій панелі меню натискаємо: Сканування => Подивитись як Googlebot. Перед нами з'явитися поле, куди і потрібно буде вписати урл необхідної сторінки і натиснути на кнопку Сканувати.
  3. Після чого наша сторінка з'явитися в нижньому списку і біля її буде кнопка «Додати в індекс», Чого тільки люди не придумають, щоб загнати сторінку свого сайту в індекс Яндекса або Гугла посилання купують, з різних форумів посилаються, соц натискаємо по ній і перед нами з'явитися спливаюче вікно, де нам запропонують поставити галочку, що ви не робот, а також вибрати: сканувати тільки цей URL або сканувати цей і посилання, які йдуть з нього. Першим можна користуватися 500 раз в місяць для одного сайту, а другим тільки 10. Вибираємо будь-який, натискаємо Відправити і протягом пари хвилин вже можна перевіряти сторінку на наявність в індексі пошуковика.

Як ви можете бачити все дуже швидко і просто, тепер перейде до іншої пошукової системи.

Додаємо сторінку в індекс Yandex

Проблеми з індексацією в Яндексі зустрічаються частіше. Це важливо не тільки у випадках, коли пошукач не бачить сторінку і не посилає туди людей, а й просто при продажу посилань, коли без індексації грошей за посилання не бачити. Якраз у мене є не сплачена посилання в ГГЛ, відразу все продемонструємо на практиці.
Проблеми з   індексацією   в Яндексі зустрічаються частіше
Бачимо, що 24.07.2016 в 1:47, тобто не оплачена посилання за 692 рубля, також видно, що на балансі у мене 0 рублів.
І так заходимо тепер в Яндекс.Вебмайстер і робимо пару кліків:

  1. Вибираємо потрібний сайт, сторінку з якого будемо згодовувати роботу, натискаємо.
  2. Потім в панелі меню з ліва натискаємо Інструменти => Переобход сторінок.
  3. У який з'явився поле вставляємо посилання і натискаємо «Відправити».

Все, ми вже практично все зробили, але тільки перевіряти треба не через пару секунд, як у випадку з Google, а через пару днів, ну, ми всі знаємо, який спритний вітчизняний пошуковик
Все, ми вже практично все зробили, але тільки перевіряти треба не через пару секунд, як у випадку з Google, а через пару днів, ну, ми всі знаємо, який спритний вітчизняний пошуковик. На сайті взагалі пише, що робот це зробить протягом 3-е доби, але, на практиці все відбувається значно швидше ... В панелі, то вже через 20 хвилин писало, що робот обійшов сторінку ... Правда, реально сторінку в індексі ми зможемо побачити тільки при черговому апдейте Яндекса.

Ну, ось, все сталося через 5 днів, так як при апдейте 29.07.2016 дана сторінка вже була в індексі Яндекса.

Тепер і наша посилання в gogetlinks перейшла у вкладку «Рекламні» і денюжка за її капнула на баланс.
Тепер і наша посилання в gogetlinks перейшла у вкладку «Рекламні» і денюжка за її капнула на баланс
До речі, бували у мене випадки, коли сторінка індексувалася Яндексом практично миттєво, зразу ж після такого переобхода роботом, але бачимо, що зараз вже не так, не знаю, може вони трохи змінили алгоритм, а може воно буває по різному ...

Як бачимо, все дуже просто, стежимо за тим, як пошукові роботи обходять наші ресурси і якщо щось вони не догледіли, то допомагаємо їм за допомогою панелей для вебмайстрів, не дарма ж вони нам їх створювали. Там є ще багато цікавих функцій, про які ми поговоримо вже в нових постах.

IRC (Internet Relay Chat)