Зробити заставку, обкладинку, значок, картинку і відео на YouTube

 1. Як зробити заставку для відео на YouTube самостійно
 2. Як зробити обкладинку для відео на YouTube - основні правила
 3. Як зробити значок для відео на YouTube - розміри і особливості
 4. Як зробити картинку для відео на YouTube замість обкладинки
 5. Як зробити відео для YouTube - основні варіанти новачкам
 6. Статті про просування і монетизації в YouTube

Як зробити заставку для відео на YouTube самостійно  Як зробити заставку для відео на YouTube - важлива частина комерційного успіху фільму

Як зробити заставку для відео на YouTube самостійно

Як зробити заставку для відео на YouTube - важлива частина комерційного успіху фільму. Заставка показується як статичне зображення до початку перегляду фільму. Якщо вона погано виглядає, людина може відмовитися від цього відео. Красива картинка набагато приємніше, ніж темний фон або обрана навмання сцена з фільму.

Спочатку слід підготувати зображення. Графічний файл не повинен перевищувати 2 Мб, співвідношення ширини і висоти картинки - 16: 9 (як розмірів монітора і широкоформатних фільмів). Бажано, щоб і зменшена картинка (для попереднього перегляду в браузері) виглядала привабливо. Еротику на YouTube використовувати заборонено.

Коли файл готовий, потрібно завантажити його. Заставка вимагає підтвердження через мобільний телефон, як і завантаження великих фільмів (тривалістю понад 15 хвилин). Приходить СМС і потрібно ввести отриманий код в віконці в своєму акаунті. Потім вибрати на диску комп'ютера файл і підтвердити завантаження. Відповідь на питання, як зробити заставку для відео на youtube, не так вже й важкий. Читайте також, як оформити канал на YouTube.

Накрутка переглядів на канал YouTube

Як зробити обкладинку для відео на YouTube - основні правила

Багатьох користувачів цікавить, як зробити обкладинку для відео на YouTube. Обкладинка - те ж саме, що заставка або значок. Виготовлення заставки описано в попередньому розділі. Власникам акаунтів спочатку пропонують на вибір три автоматичних обкладинки. При гарній репутації і підтвердження аккаунта через СМС можна завантажувати власні довільні зображення. Сам процес, як зробити обкладинку для відео на YouTube, відноситься до сфери комп'ютерного дизайну.

Як зробити значок для відео на YouTube - розміри і особливості

Як зробити значок для відео на YouTube було розглянуто в попередніх розділах (значок - те ж саме, що заставка). Зазвичай беруть дозвіл 1280x720 пікселів (мінімальна ширина 640, співвідношення сторін 16: 9). Допустимі формати файлів BMP, GIF, PNG, JPG. Про те, як зробити значок для відео на YouTube в цих форматах, можна дізнатися в популярній програмі Фотошоп - досить вибрати формат, в якому зберігається зображення.

Як зробити картинку для відео на YouTube замість обкладинки

Питання, як зробити картинку для відео на YouTube, був детально розглянутий в попередніх розділах, оскільки картинка - те ж саме, що заставка, обкладинка та значок.

Можливо, вас зацікавить кілька рад по оптимізації вашого каналу.

Як зробити відео для YouTube - основні варіанти новачкам

Для початку відео треба зняти і зберегти. Можна використовувати професійну або любительську камеру, смартфон, мобільний телефон. Від роздільної здатності залежить якість фільму. Вибір цікавої теми залишається за автором. Уміння рівно тримати камеру купується тільки через досвід.

Ще один варіант, як зробити відео для YouTube - скласти його з частин чужих фільмів. Тоді виникають проблеми з авторськими правами. Якщо передбачається, що фільм переглянуть тисячі, краще потурбуватися отриманням дозволу від авторів.

У будь-якому випадку знадобиться редагування відео. Потужним інструментом вважається програма Premiere від компанії Adobe. Фільми знімаються «з надлишком», краще мати під рукою побільше матеріалу. Потім з нього складають цікавий фільм. Також корисно додати красиву заставку. Як зробити картинку для відео на YouTube, пояснюється далі в статті.

Наступний етап, як зробити відео для YouTube - завантаження фільму. Передбачається, що його творець вже має аккаунт на YouTube. Увійшовши під своїм ім'ям, потрібно знайти і натиснути кнопку Upload. З'явиться віконце для вибору файлу. Поки фільм завантажується, можна заповнити опис ролика. За цим словам його знайдуть глядачі.

Коли відео оброблено, з'являється посилання на нього. Тепер можна вказувати її, рекламуючи фільм.

Дізнайтеся, як можна заробляти на вашому контенті в ютубі, прочитавши докладну інформацію на нашому сайті.

Як замовити розкрутку каналу (перехід по палаючої посиланням):

Накрутка лайків і передплатників на канал YouTube


Статті про просування і монетизації в YouTube

 1. Швидкість накрутки передплатників
 2. Якість передплатників і ціна
 3. 8 секретів набору передплатників
 4. Як безкоштовно накрутити перегляди
 5. Youtube коментарі
 6. Оформлення каналу Youtube
 7. Скільки платять за перегляди на Youtube
 8. Шапки для каналу
 9. Оптимізація каналу Youtube
 10. Як змінити посилання каналу на Youtube
 11. Як зробити: заставку, обкладинку, значок
 12. Як створити канал на Youtube
 13. Ключові слова Youtube

IRC (Internet Relay Chat)