Ось деякі з найбільш дурних часових поясів у світі

  1. Одноразова держава Китаю
  2. Гренландія
  3. Ньюфаундленд
  4. Півгодинна банда
  5. Часовий пояс Ne-паллінг
  6. Занадто близькі для комфорту
  7. Австралія
  8. Зокрема ці австралійці

Як громадяни великої нації Королівської обсерваторії в Грінвічі, первинному меридіані і офіційному призначеному центрі світу, ми, британці, можемо забути химерну безглуздість часових поясів.

Часові зони .

Чому летить на захід від Лондона до Мадрида, це призводить до перенесення годинника на один часовий пояс на схід - годину вперед?

І хто-небудь коли-небудь думав про дріт поштою через річку Guadiana між Іспанією та Португалією, де ваш політ через річку є так швидкий - у 45 милях за годину - що ви висаджуєтесь у Португалії одна година раніше ніж ви лишали Іспанію?

Або, дійсно, один міжнародний кордон, коли ступаючи однією ногою по горах, означає, що ви крокуєте три з половиною години назад в часі?

Часові зони принесли світу незрозумілі примхи, оскільки 26 країн, включаючи тодішнє незалежне Гаваї, зібралися у Вашингтоні в 1884 році на конференції «Меридіан». У 1940-х роках гітлерівська розгортка зупинила Францію, використовуючи GMT, і поклала кінець «амстердамському часу», де Голландія пробігла двадцять хвилин попереду Лондона. Одного разу крихітний тихоокеанський архіпелаг дав США остаточне холодне плече, буквально переходячи на інший день, щоб піти від них.

І хоча це, ймовірно, краще, ніж альтернативна система, де колись кожне місто встановлювало годинник до полудня, коли сонце було найвищим і інтеграція була проклята, стандартизація часових поясів призвела до деяких дуже дивних побічних ефектів.

І хоча це, ймовірно, краще, ніж альтернативна система, де колись кожне місто встановлювало годинник до полудня, коли сонце було найвищим і інтеграція була проклята, стандартизація часових поясів призвела до деяких дуже дивних побічних ефектів

Так сильно стіни, так мало часу. Зображення: Vin Crosbie.

Одноразова держава Китаю

Третя за величиною країна в світі, Китай розкинувся по азіатському континенті, охоплюючи шосту частину світової ширини від 75 градусів до майже 135 градусів на захід, по довготі. Коли сонце піднімається на найдовший день у далекому східному місті Цзямуси, у Великобританії о 7:24 вечора, але коли воно піднімається на крайньому заході, в Кашгарі, о 11:29 вечора.

І все-таки вся країна має лише один часовий пояс. Я маю на увазі, я розумію, ви хочете тоталітарної держави і все, що, але наявність однієї частини країни, де зимовий день не починається до майже 10 ранку здається трохи нелогічно.

Насправді, це настільки нелогічно, що половина міста Урумчі, на сході Китаю, використовує свій неофіційний часовий пояс, а інший працює в робочий день з 11:00 до 19:00, щоб пояснити, що день у Пекіні був невиправданим. Що неймовірно складно - як Apple дізналася, коли оновлення iOS мовчки поставило всіх користувачів на місцеву неофіційну часову зону, тобто сигнали тривоги багатьох людей вийшли через дві години пізніше, ніж вони очікували.

Приємно, однак, єдиний часовий пояс означає, що якщо ви можете домовитися про Тибетське нагір'я і Гімалаї, ви можете перейти в Афганістан і повернути свій годинник на три з половиною години - найбільша зміна часової зони сухопутних кордонів на планеті. Більше про це пізніше.

Але на закінчення, розберися, Китай.

Не насправді, що зелений. Зображення: Антоніо Бовіно.

Гренландія

Гренландія є ще одним досить великим місцем (хоча його положення на крайній півночі більшості картографічних проекцій робить це виглядати більше ніж це є насправді). Це не так само помилки, як у Китаї.

Якщо що-небудь, насправді, йде занадто далеко в інший бік. Найбільш майже весь Гренландія працює на GMT-3. Протягом кількох невеликих кутів наполягають на тому, щоб вони мали справу по-своєму.

Повітряна база Туле, яку управляють ВПС США на північному заході Гренландії, працює на GMT-4, а в США Danmarkshavn метеостанція (постійне населення: вісім) працює на GMT. Немає особливої ​​причини.

Тим часом, 18-ий за величиною місто Гренландії Цетокторформіт (Так, дійсно), бігає на GMT-1 разом з дуже багато ніхто крім Azores та Cape Verde.

Тим часом, 18-ий за величиною місто Гренландії   Цетокторформіт   (Так, дійсно), бігає на GMT-1 разом з дуже багато ніхто крім Azores та Cape Verde

Не фактично Ньюфаундленд, але дратує французька річ. Зображення: Кен Екерт.

Ньюфаундленд

Залишаючись у схожому географічному регіоні, Newfoundlanders вирішили заплутати впорядкованість канадських часових поясів. Основна частина країни робить речі досить простими, проходить від GMT-4 на сході, через GMT-5 в Торонто і Квебеку, GMT-6 у Вінніпезі, GMT-7 в Едмонтоні до GMT-8 у Ванкувері на заході.

Проте, Ньюфаундленд? - Ні, - подумали вони. "Давайте підемо з GMT-3.5, тому що ми здорово."

Це в основному тому, що Ньюфаундленд був окремою колонією, коли часові зони стали річчю, тому він мав право встановити власний часовий пояс. Близько ста років по тому, у 1963 році, коли вона була включена до незалежної нації Канади, уряд провінції спробував натиснути її на синхронізацію з рештою атлантичного регіону Канади. Переміщення було в основному зірвано пучком часу NIMBYs. Стан у вас, Ньюфаундленд.

Незважаючи на справедливість, 6 080 людей Сен-П'єра і Мікелона, що висять на островах з часів Французької імперії, наполегливо дотримуються GMT-3, хоча найближче функціонуюче місце, яке використовує це ... Бразилія.

Бразилія

Афганістан шукає військових. Зображення: Армія США.

Півгодинна банда

Це підводить нас до основного кластеру країн, де хтось вирішив, що це було неприйнятно, щоб сісти на півгодини з перешкод з рештою світу.

Іран працює на GMT + 3½, Афганістан на GMT + 4 ½, Індія на GMT + 5 ½, а Бірма використовує GMT + 6 ½.

Причини для всіх з них не зовсім зрозумілі, хоча, зважаючи на велику участь Британської імперії та її вузьких схильностей у регіоні, цілком ймовірно, що це наша вина.

Справді, стандартизований часовий пояс Індії, хоч на півгодини від того, щоб бути здоровим, не такий божевільний, як раніше, ніж він став незалежним. Під час Раджа колонія діяла три рази: час Бомбея, GMT + 4: 51 (так); Час Мадрас, GMT + 5: 21 (я знаю); і Час Калькутти (GMT + 5: 54).

Що стосується Афганістану, якщо сумніваєтеся, винні Тоні Блер і сподіваюся, що всі перестануть ставити питання.

О, та тоді є північна Корея, котрий бігає на GMT + 8½, але що не особливо має значення тому, що ніхто не любить їх anyway.

О, та тоді є північна Корея, котрий бігає на GMT + 8½, але що не особливо має значення тому, що ніхто не любить їх anyway

Хороші поля. Зображення: Міністерство сільського господарства США.

Часовий пояс Ne-паллінг

Мабуть, найчастіше заплутана вся нація в часі - Непал, який працює на GMT + 5¾. Теоретично, це тому, що середній час в Катманду - так само, наближення за рік, коли сонце знаходиться на найвищому рівні опівдні - становить 5 годин, 41 хвилину і 16 секунд попереду GMT.

Все ще смішно, хоча.

Все ще смішно, хоча

Кірімати, що заплутано частина Кірібаті. Зображення: NASA.

Занадто близькі для комфорту

Очевидно, що зрештою ви потрапите так далеко навколо світу, що все починається знову. Якщо ви не знаєте, про що я говорю, сідайте на край свого місця через будь-яку адаптацію навколо світу за 80 днів і будете вражені.

По суті, Міжнародна Лінія Дата є точна протилежна сторона світу до Грінвіча Первинний Меридіан, і де ви перестаєте бути попереду Лондона і почати бути за ним. Іншими словами, на Далекому Сході Росії вони вже починають завтра, але сьогодні Аляска тільки що продовжується.

Проблема полягає в тому, що хоча Тихий океан є порожнім місцем для скидання лінії, де є два дні, це не зовсім порожній, тому лінія трохи відхиляється.

Дуже далекий східний острів Великого Діомеда в Росії працює на GMT + 12, хоча він знаходиться всього за 2,4 км від найближчої частини США на діомеді, Аляска, де використовується GMT-9. Алеутські острови - в основному, хвіст Аляски - простягаються по лінії 180 градусів, що є теоретичною міжнародною лінією дат, але всі вони використовують GMT-10, тому що це просто простіше.

Але є два місця, де лінія змінилася в недавній історії, що призвело до деяких дивних подій.

У грудні 2011 року Самоа вискочив уперед на один день і просто пропустив 30 грудня (цього року ніхто не отримав шість гусей). Це повинно було позбутися від старого похмілля, яке дав країні його король у 1892 році, який перемістив країну на схід від лінії «Дата», щоб наблизити її до Америки. Це стало непрактичним, оскільки Самоа наблизився до Австралії та Нової Зеландії, набагато ближчих сусідів, і тому 2011 року країна перейшла від 21 години за Сіднеєм - найближчим великим діловим центром - до трьох годин попереду, що стало більше сенсу. .

Хоча, на жаль, для американців, він залишив Американське Самоа закоренілий, тільки 70 км, але 24 години один від одного (25 влітку).

І тоді існує Республіка Кірібаті, яка стала незалежною у 1979 році, об'єднавши три колонії - Великобританії - острови Гілберт, а також острови Фенікс і Ліну з США. Але це було проблемою, оскільки колишній біг на GMT + 12, в той час як острови Фенікс і Лінія працювали на GMT-11 і GMT-10 відповідно.

Таким чином, вони висунули всю країну до західної сторони Line Date в 1995 році, створивши часові пояси GMT + 13 і GMT + 14, і перетягнувши всю лінію на 2000 миль на схід. Коли ви пам'ятаєте, що Лінійні острови знаходяться далі на сході, ніж Гаваї і більшість Аляски, це досить дивно.

Найбільш забавна примха з усього цього означає, що на короткий момент кожного дня (свого роду) відбуваються відразу три дні (вигадливо-хиткий, нетривалий… ви знаєте, що тренування). О 10:30 ранку в середу в Лондоні, о 11:30 вечора у вівторок на острові Ніуе, що належить Новій Зеландії, і о 12:30 в четвер у Лінійних островах Республіки Кірібаті (вимовляється «Кірібас»).

Який безлад.

Ваш мозок на патріотизм. Зображення: Phil Whitehouse.

Австралія

Теоретично це не складно. Ви берете вашу велику країну, послужливо розділену на держави, що проходять зі сходу на захід, і ви даєте їм відповідні часові зони.

Держава Західної Австралії працює на GMT + 8, що добре. Робота виконана. Штати Новий Південний Уельс, Тасманія, Вікторія, Столична територія і Квінсленд працюють на GMT + 10. Котрий є сорт штрафу.

Логічною річчю для середніх штатів Південної Австралії та Північної Території було б працювати на GMT + 9, чи не так? Тим більше, що вони майже ідеально поширюються на 135 градусів на захід, до центру зони +9 часових поясів.

Але не. Вони беруть GMT + 9½, тому що в світі немає нічого чистого.

І навіть цього недостатньо через ускладнення. Південні штати Південна Австралія, Новий Південний Уельс, Тасманія, Вікторія та Столична територія використовують літній час, але інші три держави цього не роблять.

Таким чином, за півроку Австралія переходить від наявності трьох часових поясів до п'яти. Який безлад.

Щоб зробити це гірше, є Лорд Howe Острів, котрий є технічно частина Нового Південного Уельсу, але підуть на півдорозі до Нової Зеландії. Під час зими в південній півкулі, вона використовує GMT + 10½, лише на півгодини вперед від Сіднея і тому подібного, але взимку вона використовує літній час на півгодини вперед - працює на GMT + 11. Що робить його єдиним місцем у світі, який не перемикає повний годинник на літній час.

Eucla, в Західній Австралії, любить бути важким. Зображення: Yewenyi.

Зокрема ці австралійці

Оскільки деякі люди просто хочуть спостерігати, як світ горить, на дальній східній частині Західної Австралії є трохи містечко з 86 чоловік, яке вирішило бути химерним і просто винайти свій часовий пояс.

Евкла, і кілька бідних відсталих поблизу, використовує GMT + 8¾. Очевидно, з цього часу нісенітниця ви можете в основному просто робити те, що ви хочете.

Ніхто не скаже Корнуоллу, що вони отримають ідеї.

PS

Гей, хлопці, пам'ятаєте, що влітку в Росії було перехід на літній час, а потім просто залишилося там, тому що їм подобалися світлі вечори? Так що можна зв'язувати. За винятком тоді вантажі людей мали крах автомобіля у ранку так вони повернули його назад .

Джек Мей є постійним учасником CityMetric та твітів @JackO_May .

Хочете більше цього? Слідуйте за CityMetric Twitter або Facebook .

Чому летить на захід від Лондона до Мадрида, це призводить до перенесення годинника на один часовий пояс на схід - годину вперед?
Або, дійсно, один міжнародний кордон, коли ступаючи однією ногою по горах, означає, що ви крокуєте три з половиною години назад в часі?
Проте, Ньюфаундленд?
Логічною річчю для середніх штатів Південної Австралії та Північної Території було б працювати на GMT + 9, чи не так?
Хочете більше цього?
IRC (Internet Relay Chat)