Написання статті проти написання повідомлення в блозі: у чому різниця?

  1. Конвергенція блогу-статті
  2. Заплутаність клієнтів
  3. Як письменники можуть заробляти більше
  4. Деякі запропоновані кроки:
  5. Отримання перемоги

Примітка: Ви коли-небудь замислювалися, яка різниця між написанням статті та написанням повідомлення в блозі Примітка: Ви коли-небудь замислювалися, яка різниця між написанням статті та написанням повідомлення в блозі? Це тема, яка виникає багато. Крім стилю та досліджень, ви можете бути здивовані однією з ключових відмінностей між блогами та статтями. І саме тому я вирішив знову поділитися цим постом.
Насолоджуйтесь! —Кароль.

Є багато плутанини у фріланс-письмовому світі сьогодні про повідомлення в блогах і статті. Крім того, про те, що повинно платити кожен з цих типів письма.

Нещодавно я отримав багато відповіді на мій заклик до незалежних письменників припинити писати повідомлення в блогах . Багато письменників були збентежені лише тим, в чому різниця.

Так що давайте обговоримо. Тому що все змінюється. І розуміння відмінностей між цими двома письмовими бланками допоможе вам заробити більше.

Протягом багатьох років публікації в блогах і науково-популярні статті відрізнялися:

Відмінності між блогами та статтями Blog Post Article Основна думка Ваша думка не допускається Немає інтерв'ю та досліджень Чи є інтерв'ю та дослідження від надійних експертів та дослідницьких фірм Short Longer than 300 words Створено на основі ключових слів для SEO ключові слова граматика є бездоганною Стиль повсякденного письма Більш складний стиль письма Не задіяний редактор; самостійно Опублікований редактор для вас; Опублікований друкованим журналом Ставки заробітної плати зазвичай низькі; багато роботи в $ 5- $ 20 за штуку діапазон оплати від $ .10- $ 1 слово і вгору

Потім щось сталося, і за останні пару років лінії почали розмиватися.

Конвергенція блогу-статті

Повідомлення в блогах почали отримувати більше і більше подібних статей. Як базільйони блоги переповнювали Інтернет, бар почав підніматися.

Повідомлення в блогах почали мати більше інтерв'ю. Вони представили цікаві дані. Повідомлення отримали більше часу, оскільки блогери прагнули виділитися і надати більше цінності, доки 1000 слів не стануть досить стандартними, а повідомлення на 2000 слів не є рідкістю. Значення ключових слів у SEO зменшилося, коли Google розкритикував вміст із ключовими словами. Також, як блоги стали більш професійними, багато найманих редакторів.

На стороні написання статті було також рух. Багато друкованих журналів почали розміщувати копії своїх статей в Інтернеті. Раптово, заголовки журналів, необхідні для залучення трафіку, подібно до заголовків блогу та заголовків, розвивалися. Вони опублікували більше думок, керованих думками від лідерів думок. Деякі з них також розміщують блоги, де вони дозволяють авторам самостійно натискати кнопку "опублікувати".

Wordcounts скорочено для друку, оскільки прибуток від реклами мігрує в Інтернеті. Деякі журнали дійшли лише в режимі онлайн. Їхній стиль став більш легким і невимушеним.

Підводячи підсумок, два типи написання почали зливатися в одне. Визначення отримали роздратований характер, і тепер є багато плутанини.

За винятком одного: публікації в блогах, як правило, платять дерьмо, а статті часто платять краще.

Заплутаність клієнтів

Неосвічені клієнти, які насправді не знають цих двох форм, багато років займалися розмовою про них. Це ускладнило письменникам для того, щоб визначитися з написанням проектів і запропонувати їм відповідну пропозицію.

Є багато клієнтів, які називають 300-слово швидкий посади вони хочуть "статті", але як і раніше хочуть заплатити $ 5 для них.

Є також багато клієнтів, які хотіли б, щоб ви писали повідомлення в блогах на 1000 слів з двома інтерв'ю і статистичними даними, але вони хотіли б платити $ 20, тому що "це пошта в блозі".

Ваша робота в якості позаштатного письменника полягає в тому, щоб прорізати бика і дістатися до того, що дійсно є завданням - тоді, поговоріть про те, що цей концерт повинен дійсно заплатити.

Як письменники можуть заробляти більше

Справа в тому, що клієнти завжди намагатимуться зробити все дешевше. Це до письменників, щоб виховувати клієнтів про те, що вони просять, і що справедливе оплати за те, що вони хочуть, щоб ви писати.

Доброю новиною є те, що конвергенція повідомлень у блогах та статей повинна запропонувати письменникам кращі можливості оплати. Повідомлення в блогах підростають - вони все частіше не є потворними сестрами статей. Таким чином, вони повинні платити більше, як статті, які вони часто є.

Але це до письменника, щоб зробити кроки, щоб скористатися ці зміни на ринку.

Деякі запропоновані кроки:

  1. Визначте його. Коли клієнт повідомляє, що вони хочуть статей, або вони хочуть публікації в блогах, попросіть їх визначити, що вони означають. Чи брали участь інтерв'ю? Скільки? Яка довжина шматка?
  2. Похитуйте їх. Продайте їх на думці, що те, що вони хочуть, вважається статтею про письменників. Це миттєво підвищить ваші ставки. Зробіть свій випадок, чому це концерт статті.
  3. Продаємо статті. Коли ви розмовляєте з клієнтами, які не знають, чого вони хочуть, продайте їх за думкою, що ви повинні писати статтю для них, а не повідомлення в блозі, якщо вони хочуть, щоб їх контент-маркетинг був успішним. Поділіться новинами про те, як Google нехтує на короткі повідомлення, керовані ключовими словами.
  4. Продаж оновлень блогу. Якщо вони хочуть посади для існуючого блогу, продавати їх на цінність прийняття їх блог на наступний рівень, більше звіт-історія, журнал типу почуття, і що це може зробити для їх репутації і видимості.

Написання статті проти блогу: Що стягувати

Там, де більшість авторів пощастило отримати $ 100 пост для повідомлень в блогах - і я рекомендую вам спробувати зробити, щоб ваш пол для написання блогу - ставки статей, як правило, набагато краще. Я написав багато на $ 300 - $ 500, і багато іншого на $ 600 - $ 2000, залежно від довжини і складності.

Багато менші щоденні газети платять в діапазоні $ 75 - $ 100 для коротких статей, але мають перевагу, надаючи вам більш вражаючі кліпи для вашого портфеля. Ви також отримаєте бонус від навчання повідомити історію, яка закладає основу для отримання краще оплачуваних статей у майбутньому, від підприємств або журналів.

Отримання перемоги

Справа в тому, що статті та статті в стилі блогу передають більше повноважень. Вони вражають більше клієнтів вашого клієнта. Проекти будуть більш успішними, і ці клієнти з більшою ймовірністю найнять вас, щоб писати більше. Це класичний безпрограшний варіант - ви можете стягувати додаткові кошти з самого початку, і, швидше за все, в кінцевому підсумку отримуєте більше роботи від клієнта, тому що вони будуть щасливішими з отриманими результатами.

Це все налаштовує вас піти за краще оплачуваними ринками журналів, якщо ви маєте таку мету у вашому списку завдань 2018 року.

Якщо вас лякає ідея написання статей у стилі статей або повномасштабних статей, дізнатися більше про написання статей .

Ідея пошуку експертів, проведення інтерв'ю або перевірки досліджень зводить деяких письменників, я знаю. Але повірте мені, ви можете вивчити цю справу. Я все це дізнався на роботі, шляхом проб і помилок.

Чи є у вас поради щодо написання статті проти написання блогу? Давайте обговоримо Facebook .

Давайте обговоримо   Facebook

Чи брали участь інтерв'ю?
Скільки?
Яка довжина шматка?
Чи є у вас поради щодо написання статті проти написання блогу?
IRC (Internet Relay Chat)