IWP - Новини

Ми рекомендуємо новини в бібліотеці дизайну IWP

Бібліотека дизайну була заснована в 1950 році разом з Інститутом промислового дизайну. Відтоді унікальна колекція, що постійно доповнюється новими польськими та зарубіжними виданнями, є єдиним джерелом таких сучасних знань для дизайнерів, підприємців, керівників компаній, керівників продуктів, експертів, студентів та журналістів.
На сьогодні колекція налічує понад 46 000 примірників і є однією з найбільших колекцій в країні та світі, спеціалізованою у галузі промислового дизайну .
Бібліотека також має 700 назв журналів. Ми передплачуємо понад 70 назв з усього світу. Вони надають актуальну інформацію про останні тенденції в галузях дизайну.
У бібліотеці IWP можна використовувати не лише публікації в таких галузях, як промисловий дизайн, ергономіка, архітектура, архітектура інтер’єру, людське середовище та екологія, дизайн моди та костюмів, художня майстерність, прикладна графіка, а й такі, як управління дизайном, маркетинг, розробка новий продукт, управління брендами, тенденції, дизайн сервісу.
Ми рекомендуємо новини в бібліотеці дизайну:

Жанна Лідтка, Тім Огільві, Проектування для зростання: Інструментарій дизайнерського мислення для менеджерів   Видавництво Колумбійської школи бізнесу, 2011   Автори Жанна Лідтка та Тім Огільві знайомлять читачів із однією з найгарячіших тенденцій бізнесу - дизайнерським мисленням - можливістю використовувати абстрактні ідеї на практиці для створення нових ринкових можливостей та збільшення конкурентних переваг у бізнесі, мінімізуючи при цьому ризик
Жанна Лідтка, Тім Огільві, Проектування для зростання: Інструментарій дизайнерського мислення для менеджерів
Видавництво Колумбійської школи бізнесу, 2011
Автори Жанна Лідтка та Тім Огільві знайомлять читачів із однією з найгарячіших тенденцій бізнесу - дизайнерським мисленням - можливістю використовувати абстрактні ідеї на практиці для створення нових ринкових можливостей та збільшення конкурентних переваг у бізнесі, мінімізуючи при цьому ризик. Автори впроваджують прийоми та лексику дизайнерського мислення, показують, як за допомогою тих же методів, які використовуються для проектування об'єктів, можна вдосконалювати процеси, створювати стратегії, розробляти продукти та послуги та забезпечувати належне спілкування. На прикладі успіху продуктів Apple, а також IDEO, однієї з найбільш інноваційних дизайнерських компаній у світі, Ogilvie і Liedtka доводять, як дизайнерське мислення звільняє творчі здібності, які можна використовувати для вирішення проблем.


Пенні Спарк, Дизайн Пенні Спарк, "Дизайн. Історія дизайну "
Аркадій, 2012 рік

«Дизайн. Історія дизайну "- це видання, яке не лише вводить найважливіші факти в історію дизайну, але й показує дизайн як елемент сучасного світу, невід'ємну частину життя, моди, технології, політики, архітектури та мистецтва. Починаючи від індустріальної революції та початку масового виробництва, через розвиток нових технологій, будівництво бренду, дизайн міст та віртуального простору, Пенні Спарк розповідає про зміни та тенденції в дизайні та знайомить з діячами відомих художників, таких як Вільям Морріс, Вальтер Гропіус, Ле Корбюзьє, Коко Шанель або Заха Хадід.

Мартін Реймонд, Посібник з прогнозування тенденцій   Laurence King Pub, 2010
Мартін Реймонд, Посібник з прогнозування тенденцій
Laurence King Pub, 2010


Яка тенденція? Як працює тренд? А яка його соціальна динаміка? Посібник із прогнозування тенденцій має на меті відповісти на ці питання. Книга - це спроба наукового підходу до явища тенденції в його психологічному, емоційному та соціальному вимірі. Автор Мартін Реймонд знайомить з навичками, необхідними для розуміння та слідування тенденціям та використання їх у дослідженні, розробці та розробці продуктів. Набагато ілюстрована книга представляє різні практики спостереження за трендом, а як підручник - вона також містить численні вправи, методи, сценарії дослідження та тематичні дослідження.


Джурджа Барлет, FashionEast Джурджа Барлет, FashionEast. Привид, що переслідував соціалізм.
The MIT Press, 2010


Новаторська книга Джурджі Барлетт простежує історію функціонування та формування моди в соціалістичних режимах Радянського Союзу, Чехословаччини, Угорщини, Східної Німеччини, Польщі та Югославії.
Спираючись на архівні матеріали - жіночі журнали, журнали моди, книги з етики та приватні архіви, доповнені автором інтерв’ю з дизайнерами та редакторами моди сучасних журналів, Джурджа Бартлетт описує три тенденції соціалістичної моди - санкціоновані державою, повсякденною модою та післяреволюційне, утопічне бачення мода, яка бере свій початок у модерністському та конструктивістському мистецтві. Книга Барлетта - перша така комплексна спроба описати складне і захоплююче явище моди в соціалістичних країнах.

Більше про бібліотеку та читальний зал IWP >>

Як працює тренд?
А яка його соціальна динаміка?
IRC (Internet Relay Chat)