Блог: важливість RSS-каналу та оптимізації мапи сайту

  1. Чому це має значення
  2. Як оптимізувати свій канал RSS
  3. Мапи сайтів HTML і XML
  4. Як 360 PSG може допомогти

Чому це має значення   RSS Feed Оптимізація звучить фантазії, але це дійсно дуже просто

Чому це має значення

RSS Feed Оптимізація звучить фантазії, але це дійсно дуже просто. RSS (також відомий як Really Simple Syndication) - це формат, який використовується для синдикації вмісту в Інтернеті стандартизованим способом. Є різні RSS читачі там, що кожен може використовувати, щоб слідувати декільком RSS-канали, просто ввівши URL-адресу веб-сайту або конкретний RSS-канал URL в Reader. Отримати RSS-канали для 360 PSG блог і стрічка новин

Якщо на вашому веб-сайті є стрічка новин або блог, потрібно переконатися, що обидві пошукові системи можуть правильно індексувати їх, а користувачі можуть легко їх знайти та підписатися.

Як оптимізувати свій канал RSS

360 PSG пропонує простий у встановленні модуль RSS Feed в обох Розподіл CMS і новий 360 CMS . Найкращий спосіб оптимізувати канал - подати його до Google Feedburner . Це інструмент, який налаштовує ваш RSS-канал і робить його зручним для пошуку. Після того, як ваш RSS буде оптимізований і опублікований у Feedburner, його можна буде спільно використовувати де завгодно, і читачі з легкістю додадуть їх до своїх читачів.

Мапи сайтів HTML і XML

Файли XML Sitemap дуже схожі на RSS-канали, оскільки вони побудовані на одній мові: XML (або Розширювана мова розмітки ). Важливо мати XML Sitemap вашого веб-сайту, щоб подавати в пошукові системи, такі як Google і Bing, за допомогою Інструментів для веб-майстрів. Наші контент-менеджери автоматично створюють XML-мапи сайту для кожного веб-сайту, заощаджуючи час і гроші наших клієнтів. Ось наш XML Sitemap , як приклад.

Мапа сайту HTML - це тематична сторінка на вашому веб-сайті, яка містить перелік усіх сторінок і категорій по всьому сайту. Мапи сайтів HTML, як правило, відображаються в тому ж дизайні, що й інші веб-сайти, і дозволяють відвідувачам знайти певну сторінку з "пташиного погляду". Ось наш мапа сайту HTML , як приклад.

Як 360 PSG може допомогти

Наші технічні фахівці з підтримки можуть переглядати будь-які запитання, які ви можете мати про користь цих інструментів, які надають наші менеджери вмісту.

Зв'яжіться з нами щоб дізнатися більше про ці потужні функції, які пропонують наші системи керування вмістом.

Зацікавлені у створенні нового сайту з 360 PSG? Скористайтеся формою нижче, щоб розпочати роботу!

Зацікавлені у створенні нового сайту з 360 PSG?
IRC (Internet Relay Chat)