, Ціноутворення на позиціювання, скільки коштує позиціонування сторінки?

 1. Відкрийте нашу пропозицію Вибравши BauerSEO, ви можете бути впевнені, що ви наймаєте найкращих спеціалістів...
 2. Позиціонування під фразою - плата за ефект
 3. Ціноутворення на позиціювання з платою за ефект
 4. Позиціонування під фраз - оплата в гібридному режимі
 5. Прайс-лист з фіксованою платою + ефект
 6. Позиціонування під фраз - абонентська плата
 7. Позиціонування з метою підвищення видимості сайту
 8. Тематичне дослідження ефектів позиціонування
 9. Що потрібно для використання наших послуг?

Відкрийте нашу пропозицію

Вибравши BauerSEO, ви можете бути впевнені, що ви наймаєте найкращих спеціалістів SEO / SEM. Ми маємо більш ніж десятирічний досвід роботи в галузі. Ми завжди налаштовуємо наші послуги індивідуально, враховуючи три основні фактори:

 • Ваші потреби - щоб виконані заходи мали принести бажаний ефект;
 • Ваші варіанти - не перевантажувати свій бюджет;
 • Потенціал Вашого сайту - підготувати довгострокову стратегію просування і подальшого розвитку Вашої компанії.

Флагманські послуги нашої компанії - це, звичайно, професійне та ефективне позиціонування веб-сайтів і рекламних кампаній Google Ads (AdWords) Флагманські послуги нашої компанії - це, звичайно, професійне та ефективне позиціонування веб-сайтів і рекламних кампаній Google Ads (AdWords). Запрошуємо Вас до наступних підсторінок сайту, де Ви дізнаєтесь про нас і нашу пропозицію:

У нашій пропозиції ми виділяємо дві основні моделі співпраці: позиціонування за фразами ( з розрахунком за ефект , з фіксованою платою і абонементне врегулювання ) або позиціонування з метою підвищення загальної видимості сайту ,
Якщо ви все ще відчуваєте невпевненість у світі SEO і не можете визначитися з формою і типом співпраці, див як вибрати SEO або Зв'яжіться з нами - Ми надаємо думку і допомогу.

Скільки коштує позиціонування?

Ми встановлюємо ціни на позиціонування сайту на основі різних факторів, які ми перевіряємо під час переговорів. Під час підготовки пропозиції ми беремо до уваги такі елементи, як обсяг розкрутки сайту та дії, що здійснюються, кількість ключових слів у контракті або бізнес-цілі вашої компанії. Звичайно, це залежить від обраної моделі співпраці. Просування інтернет-магазину або веб-сайту компанії? Ми пропонуємо індивідуальні рішення для малих, місцевих компаній, а також найбільших гравців у своїй галузі. На першому етапі інтерв'ю ми підготуємо для Вас повністю необ'єктивний проект кампанії SEO - переконайтеся в нашій ефективності і нехай ваш бізнес розвиває свої крила!

Позиціонування під фразою - плата за ефект

В основі цієї моделі співпраці лежить врегулювання ефекту, тобто наявність обраних ключових фраз у топ-10 природних результатів пошуку Google. Це все менш популярна форма просування через його низьку гнучкість і обмеження лише для певної групи виразів. В основному це пропонується для невеликих компаній, які хочуть досягти результатів для конкретних ключових фраз. Остаточний внесок обмежений бюджетом, встановленим під час переговорів під час підписання контракту.

Ціноутворення на позиціювання з платою за ефект

КонкурентоспроможністьПонад ТОП 10Ціна на ТОП 10-6Ціна на ТОП 5-4Ціна на ТОП 3-2Ціна за ТОП 1Під 10000

0 PLN 33 PLN 37 PLN 40 PLN 45 PLN 10000 PLN - 100 000 0 PLN 44 PLN 49 PLN 55 PLN 59 PLN 100000 - PLN 250000 0 PLN 55 PLN 60 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 100 PLN 150 PLN 170 PLN 189 злотих

Чисті ціни. Зазначені суми можуть змінюватися. Зверніть увагу на прайс-лист SEO.


Позиціонування під фраз - оплата в гібридному режимі

Модель співпраці на основі гібридної оплати - з фіксованою абонентською платою і частиною ефекту, де ціна на вираження є відносно нижчою. Звичайно, оплата за ефект також обмежена заздалегідь визначеним бюджетом. Більшість коштів з фіксованої плати перераховуються для інвестицій і становлять безпеку діяльності по позиціонуванню.

Прайс-лист з фіксованою платою + ефект

КонкурентоспроможністьФіксована платаЦіна за ТОП 10-6Ціна для ТОП 5-4Ціна за ТОП 3-2Ціна за ТОП 1Під 10000

Мінімум 150 PLN 27 PLN 32 PLN 35 PLN 39 PLN 10000 - 100000 37 PLN 39 PLN 45 PLN 49 PLN 100000 - 250 000 PLN 47 PLN 51 PLN 57 PLN 69 PLN 250000 PLN 500 000 PLN 67 PLN 87 PLN 100 PLN 100 PLN 500,000 - PLN 10000 PLN 88 PLN 97 PLN 119 PLN Більше PLN 10000 107 107 PLN 127 PLN 150 PLN 169

Чисті ціни. Зазначені суми можуть змінюватися. Зверніть увагу на прайс-лист SEO.


Позиціонування під фраз - абонентська плата

У моделі з абонентською платою фіксується вартість позиціонування веб-сайту. Це остаточна ціна послуги, що дозволяє легко планувати витрати на інвестиції. Крім того, авансова плата дозволяє ширше планувати більш просунуті позиціонування та довгострокову концепцію просування сайту. Свобода при обміні фразами збільшує гнучкість співпраці.

Позиціонування з метою підвищення видимості сайту

Модель у розрахунку на підписку фокусується на позиціонуванні з метою підвищення видимості сайту в результатах пошуку. Повною гнучкістю та показом найсильніших сторінок веб-сайту сприяють переваги цього рішення. Підхід до сервісу всебічно, без обмежень у вигляді списку вибраних фраз, збільшить видимість веб-сайту для збільшення числа ключових фраз.

Тематичне дослідження ефектів позиціонування

Нижче ми представляємо наслідки наших дій у контексті різних типів веб-сайтів, а також правильно підібрану модель співпраці. Ключовим аспектом ефективного позиціонування є аналіз конкуренції, перевірка визнання та ідентифікація просунутого бренду та вибір правильних ключових виразів з самого початку співпраці.
Позиціонування інтернет-магазину - найкраще рішення при просуванні інтернет-магазинів - збільшення його видимості до довгохвильових виразів - тобто більш детальних виразів, з так званих додаткових носіїв. Їм легше позиціонувати, збільшити CTR і в кінцевому рахунку вплинути на просування цих більш складних виразів. Позиціонування може бути зневірене від просування конкретних продуктів і його варіантів, виходячи все вище і вище в категорію ієрархії. У наступному випадку ми зосередилися на оптимізації категорії для відомих виробників і видів обладнання в галузі лісового господарства. Додавання контенту, оптимізація головного розділу та усунення дублікатів призвели до перших ефектів у збільшенні відвідувань веб-сайту через 3 місяці.


Місцеве позиціонування - найкраще рішення при просуванні інтернет-магазинів - збільшити його видимість до довгохвильових виразів - тобто більш детальних виразів, з так званих додаткових носіїв. Їм легше позиціонувати, збільшити CTR і в кінцевому рахунку вплинути на просування цих більш складних виразів. Позиціонування може бути зневірене від просування конкретних продуктів і його варіантів, виходячи все вище і вище в категорію ієрархії. У наступному випадку ми зосередилися на оптимізації категорії для відомих виробників і видів обладнання в галузі лісового господарства. Додавання контенту, оптимізація головного розділу та усунення дублікатів призвели до перших ефектів у збільшенні відвідувань веб-сайту через 3 місяці.


Позиціонування сторінки компанії - ключовим аспектом просування веб-сайту компанії було визначення ключових фраз, які дозволили ефективно збільшити трафік веб-сайту та збільшити розпізнавання бренду. Перші оптимізаційні заходи дозволили незначно збільшити, індексацію наступного змісту, а також записи в каталогах і просування бренду, підвищивши ефективність у наступні місяці. Ви можете помітити помітний трафік у робочі дні (зменшується для вихідних та святкових періодів). Це вказує на відповідне визначення одержувача сторінки, тобто бізнес-клієнта.


Що потрібно для використання наших послуг?

Перш за все, бажання існувати в Інтернеті і відкриті ділові відносини з компанією позиціонування. Це не відбудеться без веб-сайту. Як частина наших послуг, ми проводимо діяльність з веб-мастерингу, але ми самі не створюємо нові веб-сайти. У вас ще немає сторінки? Використовуйте наші поради, щоб створити дружній сайт для SEO і почати конкурс з самого початку.
Якщо у вас є веб-сайт, вам необхідно співпрацювати з:

 • доступ на рівні адміністратора до панелі керування вмістом CMS,
 • доступ до вихідних файлів сайту для зміни коду, наприклад, за допомогою доступу до FTP-сервера, на якому розміщено веб-сайт.

Без можливості впровадження оптимізаційних змін ми не вплинемо на максимально можливу кількість факторів ранжирування. У разі співпраці з компанією, що керує веб-сайтом, ми готуємо документи з рекомендаціями для впровадження на веб-сайті і контролюємо хід робіт.

Скільки коштує позиціонування?
Просування інтернет-магазину або веб-сайту компанії?
Що потрібно для використання наших послуг?
У вас ще немає сторінки?
IRC (Internet Relay Chat)