7 найкращих інструментів дослідження ключових слів 2017 року

 1. 1. SEMrush
 2. 2. Google Adwords
 3. Підказка: якщо ви хочете створювати пропозиції ключових слів, я використовую інший інструмент, наприклад...
 4. 3. Moz
 5. 4. Інструмент добору ключових слів
 6. 5. SpyFu
 7. 6. KW Finder
 8. Найкраща частина? KW Finder є повністю безкоштовним інструментом дослідження ключових слів - і це гаразд.
 9. Заключні думки

Якщо ви хочете, щоб Google надсилав вам більше відвідувачів, великий інструмент дослідження ключових слів є обов'язковим.

Скільки разів за минулий тиждень ви отримували на Google щось шукати? Оскільки Google обробляє в середньому 40000 пошуків кожну секунду , відповідь на це питання для більшості людей буде "багато."

Ось ще одне питання: скільки разів за останній місяць ви пам'ятаєте, що шукали щось на Google і фактично продовжували переходити на другу сторінку результатів пошуку? Скільки разів ви переглядали перші чотири? Це число, ймовірно, значно менше, якщо воно взагалі існує.

Ось чому дослідження ключових слів є настільки важливим, і використання правильного інструмента дослідження ключових слів може зробити різницю для вашого бізнесу.

Копірайтери майже завжди роблять дослідження ключових слів, перш ніж вони навіть почали працювати. Це допоможе вам визначити, для яких ключових слів ви повинні оптимізувати, і які допоможуть вам побачити вміст.

Якщо ви не впевнені, з чого почати, саме там з'являються інструменти дослідження ключових слів, і я склав список 7 найкращих інструментів дослідження ключових слів, які я коли-небудь використовував.

1. SEMrush

SEMrush це мій улюблений інструмент дослідження ключових слів, руки вниз. Цей інструмент надає як дослідження короткого, так і довгого хвоста ключових слів, а також інформацію про ключові слова як для КПП, так і для органічного трафіку. І всім нашим міжнародним читачам сподобається це: вони дозволяють вам проводити це дослідження, що стосується більш ніж 131 різних країн.

SEMrush надає дані про кількість пошукових запитів, які отримуються різними ключовими словами, а також їхню ціну за клік для AdWords, кількість результатів кожного ключового слова та рівень конкуренції ключового слова.

Вони також показуватимуть ключові слова, які відповідають фразі, яку ви шукали саме так (з усіма наведеними вище даними), і пов’язані ключові слова. Під цим, вони покажуть вам найкращі результати для ключового слова, яке ви досліджуєте, як в органічних, так і в PPC-пошуках. В основному, цей інструмент показує, хто ваша конкуренція , який є неймовірним активом.

Якщо ви не хочете витрачати багато часу на дослідження ключових слів, їх інструмент пошуку ключових слів є обов'язковою функцією. Ви можете ввести ключове слово, а потім розширити критерії пошуку, наприклад:

 • Чи хочете ви, щоб це було широко або точно
 • Діапазон CPC
 • Діапазон рівнів конкуренції
 • Діапазон гучності
 • Підрахунок слів

Чи хочете ви, щоб це було широко або точно  Діапазон CPC  Діапазон рівнів конкуренції  Діапазон гучності  Підрахунок слів

Поруч із пошуком вони матимуть відповідні доповнення ключових слів, які можна поєднати з пошуком, допомагаючи швидко знайти потрібні ключові слова.

Інструменти досліджень ключових слів SEMrush можна використовувати безкоштовно, але якщо ви хочете відстежувати ключові слова (які я рекомендую), вам доведеться оновити до платної облікового запису. Їх Pro план починається від $ 99 на місяць при щомісячній оплаті.

2. Google Adwords

Оскільки Google є однією роздачі весь трафік, це має сенс тільки, що більшість людей хочуть знати про будь-який потенційний інструмент Google дослідження ключових слів. Планувальник ключових слів Google призначений для Adwords, але якщо ви шукаєте безкоштовний інструмент для дослідження ключових слів, це саме той, з яким потрібно йти .

Інструмент пошуку Google Adwords є дуже ефективним і надзвичайно простим у використанні. Якщо ви новачок у дослідженні ключових слів і просто хочете отримати швидку інформацію про обсяг пошуку та рівень конкуренції декількох ключових слів, які ви маєте на увазі, це відмінний інструмент для використання. Просто введіть певні ключові слова, які потрібно порівняти, а потім перегляньте результати. Ви зможете побачити обсяг пошуку, загальний рівень конкуренції та запропоновану ставку AdWords.

Підказка: якщо ви хочете створювати пропозиції ключових слів, я використовую інший інструмент, наприклад SEMrush або Moz.

Хоча Google Adwords дасть вам безліч пропозицій, я завжди виявляв, що вони не завжди дуже доречні для того, що я шукаю, і що інші інструменти можуть зробити це краще, навіть коли ви включите пошук критерії для ключових слів, які тісно пов'язані з пошуковими термінами.

3. Moz

Moz є одним з кращих ресурсів, доступних, коли мова йде про SEO, так що це не дуже дивно, що їх провідника ключових слів така велика.

Я люблю інтерфейс Moz і як вони дають вам дані про ключові слова. Він простий у читанні, що робить його ідеальним рішенням як для фахівців, так і для новачків. Вони покажуть вам як числові, так і візуальні зображення щомісячного обсягу пошуку ключового слова, його можливість ранжування, пріоритет і складність. Вони також покажуть вам пропозиції ключових слів і аналіз SERP, який є фантастичним і докладним.

Вони також покажуть вам пропозиції ключових слів і аналіз SERP, який є фантастичним і докладним

Якщо ви не хочете платити за інструмент ключових слів, Moz не є для вас найефективнішим вибором.

Ви можете здійснювати пошук за двома запитами на день безкоштовно, але вам потрібно перейти на платний план, якщо ви хочете шукати більше. Оскільки вам напевно потрібно шукати більше, ви будете платити 150 доларів на місяць за їх основний план. Вони мають безкоштовну 30-денну пробну версію, однак, ви можете перевірити її і побачити, як вам сподобається.

4. Інструмент добору ключових слів

Наш наступний інструмент є зрозумілим, і він буквально названий Інструмент добору ключових слів (від keywordtool.io). Можна шукати ключові слова на різних мовах, але не так багато, як це доступно.

Цей інструмент дослідження ключових слів є ефективним, автоматично надає вам пропозиції щодо ключових слів, які не обов'язково відображатимуться на інших сайтах (які він має намір робити), а також їхній обсяг пошуку, CPC і конкурс Adwords. Для того, щоб отримати будь-яку фактичну інформацію про ключові слова, вам потрібно перейти на Інструмент добору ключових слів Pro (який трохи вводить в оману копію сайту). Цей план становить $ 88 на місяць, і якщо ви просто робите дослідження ключових слів для Google, я рекомендую вибрати один з інших інструментів за ціною.

Цей план становить $ 88 на місяць, і якщо ви просто робите дослідження ключових слів для Google, я рекомендую вибрати один з інших інструментів за ціною

Ось де насправді входить значення цього інструменту: інструмент добору ключових слів має інструменти дослідження ключових слів для декількох пошукових систем, а не лише Google. Якщо ви хочете зробити дослідження ключових слів для YouTube, Bing, Amazon, App Store або eBay, вони отримали пропозиції (і дані) для ключових слів . Якщо відео YouTube, наприклад, є центральною частиною вашої маркетингової стратегії, це може коштувати грошей.

Якщо відео YouTube, наприклад, є центральною частиною вашої маркетингової стратегії, це може коштувати грошей

5. SpyFu

Як пропозиції назви SpyFu є інструментом дослідження конкурентів, який прагне допомогти вам поліпшити результати вашого бізнесу, зрозумівши, як отримує їх конкуренція. Якщо ви хочете зрозуміти, як ваш конкурент використовує ключові слова у своїй маркетинговій кампанії, це інструмент.

Ви можете ввести URL вашого конкурента, і SpyFu витягне всі дані ключових слів на ньому. Ви зможете побачити кількість ключових слів, на які вони класифікуються, оціночну кількість кліків за місяць, які отримують сайти, та співвідношення органічного та платного трафіку.

Ви зможете побачити кількість ключових слів, на які вони класифікуються, оціночну кількість кліків за місяць, які отримують сайти, та співвідношення органічного та платного трафіку

Ви також зможете переглядати платні ключові слова, як вони зберігають свій статус на головній сторінці, їх ключові слова та їхні провідні конкуренти.

Ви також зможете переглядати платні ключові слова, як вони зберігають свій статус на головній сторінці, їх ключові слова та їхні провідні конкуренти

Якщо ви хочете використовувати ці дані для виконання регулярних пошуків і відстеження ключових слів, які використовують ваші конкуренти, ви можете перейти на один з платних планів, які є дуже доступними і починаються від $ 33 на місяць при щорічній оплаті.

Якщо ви хочете використовувати ці дані для виконання регулярних пошуків і відстеження ключових слів, які використовують ваші конкуренти, ви можете перейти на один з платних планів, які є дуже доступними і починаються від $ 33 на місяць при щорічній оплаті

6. KW Finder

KW Finder подібний до інструмента Google Adwords; він навіть підтягує подібні результати, які не є настільки виразними, як безпосередні результати від SEMrush і Moz. З мого досвіду з KW Finder, пошуки набагато краще, якщо ви помістіть деякий час вручну додати в фільтри, як мінус-слова та додаткові ключові слова, які ви хочете включити .

Подібно до інших дослідницьких інструментів, цей покаже вам пропозиції щодо ключових слів, як вони змінюються в часі, кількість пошуків, CPC і рівень складності. Це робить це все ефективно і чисто.

Це робить це все ефективно і чисто

Мені подобається цей інструмент - це дані, які вони надають на найвищих рейтингах для цього ключового слова.

Вони покажуть вам інформацію, як кількість зовнішніх посилань на сайті, кількість акцій Facebook і Google+, оціночні відвідування на місяць, а також повноваження сторінки. Все це цінна інформація, яка може дати вам уявлення про те, де ваша сторінка могла б потенційно потрапити до них, без необхідності робити додаткові дослідження з окремим інструментом або на іншій сторінці.

Найкраща частина? KW Finder є повністю безкоштовним інструментом дослідження ключових слів - і це гаразд.

7. Google Analytics

Хоча це не обов'язково інструмент дослідження ключових слів, він дасть вам цінну інформацію про те, як ключові слова, які ви оптимізували досі, насправді виконують для вас . Ви можете зрозуміти, що ви могли б почати рейтинг для більш ключових слів з більш складною конкуренцією, наприклад, або що тільки ключові слова на певні теми працюють для вас.

Якщо ви переходите до Google Analytics, натисніть кнопку "Придбати на канали", а потім натисніть "Органічний пошук". Ви повинні гіпотетично побачити ключові слова, які шукали користувачі, щоб знайти ваш сайт. Улов: ці ключові слова майже всі заблоковані.

Улов: ці ключові слова майже всі заблоковані

На щастя, є спосіб обійти це.

Якщо ви перейдете до консолі пошуку на вкладці "Придбання", а потім клацніть "Запити", ви зможете побачити різні пошукові запити (так звані "ключові слова"), до яких ви знайшли користувачів. Можливо, вам доведеться налаштувати це, але це легко зробити і займає лише кілька хвилин; ти можеш подивіться, як тут . Використовуйте цю інформацію, щоб оцінити і контролювати свої ключові слова, щоб побачити, що працює, і що потрібно змінити.

Заключні думки

Усі ці інструменти нададуть вам необхідну інформацію про ключові слова, які вас цікавлять.

Не забувайте реалістично оцінювати ключові слова, для яких оптимізується, оскільки багато нових підприємств іноді краще оптимізувати ключові слова з меншою конкуренцією. Зі збільшенням повноважень вашого сайту підвищується конкуренція ключових слів, які ви обираєте.

Як ти гадаєш? Які інструменти дослідження ключових слів ви використовуєте? Які ваші улюблені? Поділіться своїми думками в коментарях нижче!

Скільки разів за минулий тиждень ви отримували на Google щось шукати?
Ось ще одне питання: скільки разів за останній місяць ви пам'ятаєте, що шукали щось на Google і фактично продовжували переходити на другу сторінку результатів пошуку?
Скільки разів ви переглядали перші чотири?
Найкраща частина?
Як ти гадаєш?
Які інструменти дослідження ключових слів ви використовуєте?
Які ваші улюблені?
IRC (Internet Relay Chat)