Який найкращий інструмент добору ключових слів для SEO та PPC?

  1. Які особливості зробити хороший інструмент дослідження ключових слів?
  2. Топ-5 кращих інструментів дослідження ключових слів
  3. Планування ключових слів Google
  4. Інструмент SEMRush Keyword Magic
  5. Ahrefs
  6. Інструмент добору ключових слів
  7. Moz

Якщо ви перебуваєте в бізнесі цифрового маркетингу, то ви повинні бути в бізнесі дослідження ключових слів. Зрештою, це є ключем до всіх успішних кампаній PPC і SEO маркетингу, і ваші зусилля дійсно не повинні бути винятком. (Якщо тільки ви не знаєте щось інше, у цьому випадку… давайте пообідати!)

Щоб створити кампанію, яка конвертує вас, потрібно дуже уважно стежити за цими ключовими словами. Під час дослідження та планування кампаній для КПП і SEO для продукту, бренду або послуги, ви повинні бути:

  • визначення відповідних ключових слів з високим рівнем наміру
  • усунення мінус-слів із міксу
  • організація кампанії у відповідних групах оголошень

Ці знання допоможуть вам приймати обгрунтовані рішення щодо вашого вмісту (які теми слід публікувати і які ключові слова використовувати) для найкращих результатів SEO. Вона також гарантує, що ви ставитеся на прибуткові коротко- та довгострокові слова у ваших КПП.

Не бійтеся! Вам не потрібно робити це самостійно. Є деякі зручні інструменти ключових слів, що знаходяться в Інтернеті-землі, які забезпечать соковиті ключові слова і допоможуть вам прийняти стратегічні рішення, які будуть вести органічний і платний трафік до ваших веб-сторінок. У цій статті ми надамо вам виклад найкращих інструментів ключових слів.

через GIPHY

Які особливості зробити хороший інструмент дослідження ключових слів?

Щоб зрозуміти, що робить інструмент для дослідження хороших ключових слів, спочатку слід розрізняти два типи дослідження ключових слів:

Традиційне дослідження ключових слів : старомодний спосіб проведення досліджень ключових слів полягає в тому, щоб ввести ключове слово "seed" до інструмента, а потім повернути діапазон ключових слів. Потім менеджери кампаній просять дані, щоб визначити теми та можливості в кожній з них.

Дослідження ключових слів на основі конкурентів : Використовуючи інструменти дослідження ключових слів, ця методологія здійснює зворотній інженерний процес дослідження, оцінюючи ключові слова, на які класифікують ваші конкуренти та оцінюючи, чи можна зробити краще. Це не те ж саме, що і показник "конкуренція", який часто відображається поряд з даними ключових слів.

Проте багато інструменти ключових слів пропонують як традиційні, так і конкурентні дослідження ключового слова. І з POV маркетолога, безумовно, немає ніякої шкоди в більшій думці і даних! Тим не менш, є кілька основних компонентів маркетологи повинні шукати при спробі знайти інструмент дослідження ключових слів.

Вона повинна створювати велику кількість ідей для ключових слів
Найбільш важливо, що найважливішим інструментом дослідження ключових слів має бути запропонувати якомога більше відповідних слів.

через GIPHY

Він повинен визначати тенденції обсягу пошуку за ключовими словами
Що таке тенденції обсягу пошуку? Я радий, що ви запитали. Це стосується середньої кількості пошуків ключового слова користувачами. Іншими словами, скільки разів це слово або вираз Googled? Зазвичай це виражається як кількість пошуків, проведених за місяць.

Він повинен показувати конкурс пошуку для ваших ключових слів
Конкурс пошуку - це кількість сторінок в Інтернеті, які містять цей термін. Цей показник допомагає оцінити, наскільки високою є конкуренція для цього ключового слова, і з якими суперечностями ви прагнете зайняти місце. Чим вище значення, тим важче конкурувати з іншими веб-сторінками за допомогою цього ключового слова. Цей показник також відомий як "складність ключових слів" і не без підстав. Це допомагає маркетологам визначити, які цільові ключові слова є реалістичними, а які ключові слова будуть надто складними. Це допомагає їм приймати рішення про те, які ключові слова кидати час, зусилля та ресурси. У SEO ідеальна комбінація - це ключове слово або термін з високим обсягом пошуку та низькою конкуренцією пошуку… але це рідкісні дорогоцінні камені.

Існує досить широкий спектр, коли справа доходить до інструментів, які доступні для цифрових маркетологів дослідження ключових слів. Однак, перше міркування, як правило, є ціноутворенням. Деякі з цих інструментів безкоштовні, а інші оплачуються, а деякі пропонують як безкоштовні версії, так і платні оновлення.

Топ-5 кращих інструментів дослідження ключових слів

Деякі вказівники щодо того, що слід шукати в дослідницькому інструменті для ключових слів, наведені нижче.

Планування ключових слів Google

Планувальник ключових слів Google є безкоштовним інструментом; однак для його використання необхідно мати обліковий запис AdWords. Іншим основним обмеженням цього є те, що він надає лише дані про пошукові запити, які відбуваються в Google… але знову ж таки, це найпотужніша пошукова система в сучасних цифрових умовах.

Взагалі кажучи, цей інструмент дуже сподобався, відомий і використовується серед цифрових маркетологів і SEO. Раніше відомий як інструмент добору ключових слів Google, Google поєднав переваги та функціональні можливості попереднього інструменту та інструмента оцінки трафіку AdWords. Він пропонує як нові ідеї щодо ключових слів, так і дані для таких ключових слів, як кількість кліків і показів, які можна отримати від цих слів. З цієї точки зору він ідеально підходить як для SEO, так і для PPC.

З цієї точки зору він ідеально підходить як для SEO, так і для PPC

Планувальник ключових слів Google також оцінить, скільки коштуватиме ставка для певного ключового слова, якщо потрібно, щоб ваше оголошення з'являлося у верхній частині першої сторінки результатів пошуку Google, коли хтось вводить запит, що відповідає вашому слову. Це допомагає планувати бюджет SEM (маркетинг у пошукових системах).

Для чого корисний цей інструмент? Створення більшої кількості ключових слів на основі вашого початкового списку.

Які недоліки планувальників ключових слів Google? Без активного облікового запису Google він надає лише обсяг пошуку за ключовими словами.

Інструмент SEMRush Keyword Magic

SEMrush Інструмент ключових слів Magic є інструментом вибору для дослідження ключових слів і розуміння для багатьох маркетологів. Він пропонує конкурентоспроможні дані, щоб допомогти вам Snoop на ваших конкурентів, розуміючи, які ключові слова вони використовують, щоб піднятися на сторінку на Google SERPs. Це допоможе вам створити кращий вміст і зайняти трафік ваших конкурентів.

Зворотні посилання (сайти, які посилаються на веб-сторінку) є важливим елементом здорової стратегії SEO, без них у вас виникнуть труднощі з успішним виконанням в SERP. SEMrush може допомогти вам поліпшити свій план гри зворотного доступу. Крім того, це ідеально підходить для створення мільйонів ідей для ключових слів, які можна фільтрувати та зберігати в інструменті.

З безкоштовної версії, ви можете зробити 10 запитів на день, що, безумовно, достатньо для меншої операції, або коли ви тільки починаєте. Як ваш бізнес зростає, і ваш SEO потребує розширення, ви, ймовірно, захочете оновити доступ до більшої кількості пошуків.

Для чого корисний цей інструмент? Величезний вибір ключових слів і збереження історичних даних ключових слів.

Які є мінуси SEMrush? Ціни трохи високі для деяких.

Ahrefs

Ahrefs також є фаворитом SEO експертів. Вона виконує як основні, так і складні завдання, включаючи глибокий аналіз ключових слів, відстеження ключових слів, аналіз зворотних зв'язків і аудит сайту, щоб допомогти вам поліпшити органічні рейтинги веб-сайту. Він має всі функції, необхідні для виконання традиційних досліджень ключових слів. Особам SEO подобається його простий в навігації користувальницький інтерфейс і вид знімка з інформаційної панелі. В даний час він може похвалитися, що він пропонує найбільший у світі індекс зворотного зв'язку, який становить 15 трлн.

Для чого корисний цей інструмент? Ahrefs має великий блог і активну спільноту з соціальних каналів / приватних груп, які корисні для обміну знаннями. Якщо ви користуєтеся цим інструментом чи ні, ви повинні перевірити цю спільноту.

Які недоліки Ahrefs? Ціноутворення. Ahrefs нічого не дають безкоштовно, а деякі вважають, що їхня структура цін висока.

Інструмент добору ключових слів

Keywordtool.io працює на Google Autocomplete. Він запропонує ключові слова, які користувачі вводять у вікно пошуку. Просто введіть своє слово чи термін, а інструмент добору ключових слів запропонує відповідні ключові слова довгого хвоста. Цей інструмент є унікальним, оскільки надає інформацію про ключові слова не лише для пошукових систем, як Google. Keywordtool.io дозволяє маркетологам робити дослідження ключових слів в Amazon, eBay, YouTube і багато іншого.

Безкоштовна версія надає вам сотні пропозицій щодо ключових слів, фактично до 750 ідей з кожного терміну. Розширена (платна версія) пропонує вдвічі більшу кількість запропонованих термінів. Ви можете виконати пошук за ключовими словами на цілих 83 мовах, що є чудовим, якщо ви досліджуєте міжнародні регіони.

Для чого це добре? Пропонуються довгі хвости варіантів ключових слів.

Які недоліки інструмента добору ключових слів? Безкоштовний інструмент надає лише пропозиції щодо ключових слів, а також не надає жодного іншого аналізу даних або функціональності.

Moz

У нинішньому ландшафті, SEO експерти дійсно вважають Moz блог фантастичний ресурс для навчання SEO або заточення ваших навичок. Крім того, це великий ресурс з усіма функціями, необхідними для розвитку вашого бізнесу в Інтернеті та трафіку веб-сайту, включаючи дослідження ключових слів (безкоштовний варіант дає вам більше пропозицій ключових слів, ніж SEMrush), обсяг пошуку, складність та інші показники.

Moz ключове слово Explorer приходить безкоштовно з Moz Pro видання. Крім того, ви можете отримати доступ до неї безкоштовно, але ви будете обмежені двома пошуковими запитами на день. Це дуже обмежує і, ймовірно, недостатньо, щоб зробити детальні дослідження ключових слів. Безкоштовний інструмент великий, але коли вам потрібно оновити, їх ціноутворення є одним з найбільш розумних варіантів. Він також пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, яка дасть вам можливість вивчити повний набір функцій SEO. Більше того, вони продовжують постійно оновлювати свої функції.

Для чого це добре? Пропонує сотні ідей щодо ключових слів, а також обсяг пошуку та релевантність ключових слів у безкоштовній версії.

Які мінуси Moz Keyword Explorer? Лише два запити для вільного користувача. Вам потрібно перейти на платну версію (Moz Pro) для доступу до повної функціональності.

Кредити зображень

Зображення функції: Unsplash / Joanna Kosinska

Всі скріншоти від Estelle. Прийнято серпня 2018 року.

Усі GIF-файли через GIPHY

Зображення 1: через Об'яви Google

Зображення 2: через SEMRush

Зображення 3: через ahrefs

Зображення 4: через KeywordTool.io

Зображення 5: через Moz

Які особливості зробити хороший інструмент дослідження ключових слів?
Іншими словами, скільки разів це слово або вираз Googled?
Для чого корисний цей інструмент?
Які недоліки планувальників ключових слів Google?
Для чого корисний цей інструмент?
Які є мінуси SEMrush?
Для чого корисний цей інструмент?
Які недоліки Ahrefs?
Для чого це добре?
Які недоліки інструмента добору ключових слів?
IRC (Internet Relay Chat)