Ефективність каталогів - результати тестування

 1. 1 сторінка
 2. 2-а сторінка
 3. висновок

Я почав більше місяця тому маленький зубчик перевірити потужність записів у каталогах. Я вирішив, що записи не будуть ще більше зміцнюватися, тому ступінь їх індексації та потужності залежить тільки від того, скільки вони отримають від внутрішніх зв'язків в окремих каталогах.

Для тестів я вибрав 2 сторінки, які мали достатню кількість зв'язкових розривів, так що будь-яка індексація раніше отриманих посилань не сильно порушила результати каталогізації. Звітування до каталогів не відбувалося занадто швидко або надто багато, тим більше, що я не використовував обширну базу даних, але вирішив перевірити публічну базу, підготовлену Gdaq.

1 сторінка

Контрольовані фрази:

 • англійська
 • Курс англійської мови
 • Вивчення англійської мови
 • розвивати

Інші дані:

 • База даних довідника: на жаль, через те, що деякі каталоги з бази даних не відповідали типу (інформаційному сервісу) та темам (освіті) мого сайту, я використовував список Gdaq і деякі мої, додаючи до вільних і платних каталогів.
 • Перше посилання: 28 березня
 • Останні посилання: 18 квітня
 • Кількість поданих заявок: 41
 • Кількість прийнятих записів: 29 (деякі пошукові системи не здійснюють пошук за адресою, що ускладнює пошук записів, тому кількість може бути трохи вище)
 • Кількість індексованих записів: 22

Беручи до уваги невелику вибірку каталогів і виключно короткий тестовий період, я представлю результати цієї фрази, яка була пов'язана з найбільшою кількістю індексованих записів (і точно з 12) - курсом англійської мови .
Беручи до уваги невелику вибірку каталогів і виключно короткий тестовий період, я представлю результати цієї фрази, яка була пов'язана з найбільшою кількістю індексованих записів (і точно з 12) - курсом англійської мови
Як ви можете бачити, підвищення позиції було спочатку дуже незначним, але легше стрибати з топ-100 на кілька десятків позицій, ніж з другої десяти до першої. Ally Спочатку я збирався опублікувати результати тесту точно через місяць, кілька днів тому, але тепер ви можете побачити більший стрибок. (сьогодні це десята позиція), можливо, через зміни алгоритму Google (але цього разу знову).

Незрозуміло збереглася фраза есе , до якої була пов'язана одна з підсторінок. Тому я мав додаткові обмеження, пов'язані з тим, що лише деякі з каталогів дозволяють посилатися на зміст описів на підсторінки. На деякий час з другої десятки вона підскочила навіть до 7-ої позиції, але пізніше вона опустилася на ще нижчу позицію, ніж перед каталогізацією, щоб повернутися до положення 9 сьогодні.
Незрозуміло збереглася фраза есе , до якої була пов'язана одна з підсторінок

2-а сторінка

Я вирішив перевірити поведінку сторінки, яка ще не була в топ-100 на деяких фразах і де ці фрази були менш конкурентними, ніж у випадку 1 сторінки.

Пов'язані фрази:

 • субсидії для компаній
 • ідеї для бізнесу
 • бізнес-консультації
 • відкриття бізнесу

Інші дані:

 • База даних каталогу: лише вибрані каталоги зі списку Gdaqa
 • Перше посилання: 13 квітня
 • Остання посилання: 21 квітня
 • Кількість поданих заявок: 35
 • Кількість прийнятих записів :? (на жаль, велика частина вільних каталогів не повідомляє вас про затвердження / відхилення запису або має тривалий період очікування для модерації, пошукова система також не завжди шукає адресу сайту, тому важко визначити їх кількість тут)

На найменші стрибки на позиціях, ймовірно, вплинув факт поновлення зв'язків, ніж індексація записів з контрольованими якорями.

Окрім того, що словосполучення "бізнес-рада" негайно підскочило до 4-ої позиції і залишалося там весь час, а словосполучення "ідеї для бізнесу" стрибало тільки сьогодні з вершини 100 до 74, зміни виглядали наступним чином.
Окрім того, що словосполучення бізнес-рада негайно підскочило до 4-ої позиції і залишалося там весь час, а словосполучення ідеї для бізнесу стрибало тільки сьогодні з вершини 100 до 74, зміни виглядали наступним чином

висновок

Перш за все, згадаємо про короткий тестовий період (особливо з іншого боку) і про те, що було легше контролювати прийняття окремих записів в платних довідниках (практично всі вони повідомляють електронною поштою про прийняття або відхилення вступу), ніж у вільному доступі. Що стосується списку Gdaq, то це найкраще підходить для інтернет-магазинів через те, що поряд з каталогами сторінок ви знайдете в його базі також каталоги компаній і магазинів. Тому, якщо я вирішу повторити тест на ефективність каталогізації, я розширю її тест і використовую лише його список, який на 100% пристосований до моїх вимог.

Висновок з цього тесту (і попереднього досвіду каталогізації) полягає в тому, що каталогізація дає ефекти , але їх ступінь залежить (крім таких очевидних факторів, як, зокрема, ступінь конкурентоспроможності пов'язаних фраз) у значній мірі зі списку каталогів . Під час підготовки бази даних ми повинні враховувати не тільки PR або візуальні питання (про те, чи добре керується каталогом), але й чи регулярно він модерується. З одного боку, ми можемо звернути увагу на дату додавання останніх записів, а з іншого - на час очікування додавання нашого сайту. BWT, нещодавно я отримав підтвердження електронною поштою про додавання запису сайту, про який я повідомив два роки тому і який не існував довгий час. Adjust Ми також повинні налаштувати список на тип сторінки, яку ми хочемо зв'язати. Тут корисний варіант встановлення фільтрів, в яких можна видобувати різні типи сторінок, наприклад, каталоги сторінок, каталоги компаній, каталоги магазинів, веб-сайти оголошень тощо. Завдяки цьому на етапі конфігурації проекту вже доступні лише типи сторінок, на які ви можете вибрати. повідомлятиме про нашу послугу.

Після перших раптових стрибків у позиції першої сторінки за фразою «відпрацьовувати» можна побачити, що збільшення кількості посилань досить швидко відображається на позиціях, хоча в цьому випадку ми спостерігаємо значні коливання пізніше. Каталогізація корисна на мій погляд головним чином на самому початку, коли вам потрібні будь-які посилання для індексування сторінки та надання їм відповідних якорів, а також для збереження регулярності у зв'язках. Тому, якщо у нас є посилання на наш сайт, добре пізніше залишити каталоги сторінок, які будуть використовуватися, коли з деяких причин ми сповільнюємо темпи отримання посилання з інших джерел.

Здійснюючи висновки з цих графіків, ми повинні прийняти поправку до стрибків з сьогоднішнього дня, оскільки вплив на них міг би бути порушений деякими змінами в алгоритмі. Такі підозри випливають з того, що на багатьох сторінках я бачу неприродне і несподіване зростання позицій, але поки що рано описувати подробиці цих змін.

IRC (Internet Relay Chat)