Електронна торгівля SEO: Як оптимізувати ваш сайт для пошуку

 1. Електронна торгівля SEO: Як зробити ключове слово дослідження
 2. Інструменти для дослідження ключових слів
 3. Електронна торгівля SEO: Як зробити на місці оптимізації
 4. Додаткові міркування SEO для сторінок продукту
 5. Електронна торгівля SEO: Як зробити місцеві SEO
 6. Електронна торгівля SEO: Як зробити оптимізацію посилання
 7. Готові домінувати над видачами? Давайте підсумуємо 4 ключові тактики SEO:

SEO, скорочення від пошукової оптимізації, це набір тактик для поліпшення рейтингу вашого сайту для важливих ключових слів у пошукових системах, як Google і Yahoo.

Він орієнтований на органічний пошуковий трафік на ваш сайт за допомогою кліків вашого оголошення на сторінці результатів пошуку (SERP). На відміну від платних оголошень у верхній частині сторінки результатів пошуку, органічний трафік є абсолютно безкоштовним, що робить SEO особливо вагомою інвестицією.

Спеціально для роздрібних торговців, які хочуть збільшити кількість покупців, які приходять з пошукових систем. Тому що, якщо ви є квітковим магазином і займаєте перше місце за "квітами", то ви могли б бачити значне зростання продажів від створення стратегії ключових слів, орієнтованої на SEO.

Хоча більшість сучасних платформ сайту (наприклад, WooCommerce або Shopify) є "SEO-дружніми", ще багато чого ви можете зробити, щоб переконатися, що ви максимізуєте свій потенціал для ранжування. І все починається з ваших ключових слів ...

Електронна торгівля SEO: Як зробити ключове слово дослідження

Ключові слова є будівельними блоками SEO. Це терміни, які представляють ваші продукти, ті, які ви хочете знайти, коли хтось шукає їх у Google. Перш ніж пройти будь-яку оптимізацію сайту, потрібно спочатку визначити список цільових ключових слів.

Правила дослідження ключових слів:

 1. Виберіть ключові слова, які мають високу релевантність для вашого підприємства. Вибирайте трохи більш широкі терміни для рівня категорій і більш конкретні терміни для сторінок деталізації продукту. Тримайтеся подалі від занадто широких термінів, які важко класифікувати та мають тенденцію до зниження якості трафіку.
 2. Виберіть терміни, які демонструють сильний намір покупця. Хтось шукає «відгуки про кухонне приладдя» все ще перебуває на етапі дослідження, а хтось шукає «посуд для нової квартири», швидше за все, буде готовий до покупки.
 3. Перевірте обсяг пошуку за ключовими словами. Обсяг пошуку - це кількість разів пошуку ключового слова за місяць. Немає сенсу оптимізувати ключове слово, яке має мало або відсутній обсяг пошуку. З іншого боку, якщо ключове слово має надзвичайно високий обсяг пошуку і має високу конкурентоспроможність, ви ніколи не зможете досягти рейтингу 1 сторінки. Прагніть досягти балансу між релевантністю ключових слів, обсягом пошуку та конкуренцією.
 4. Використовуйте своїх конкурентів для натхнення за ключовими словами. Але будьте обережні! Просто тому, що конкурент оптимізований для ключового слова, це не означає, що це правильний термін для вас, або що вони зробили свою домашню роботу з точки зору обсягу пошуку та намірів.

Інструменти для дослідження ключових слів

Є багато різних інструментів, які допоможуть вам оптимізувати свій сайт електронної комерції для пошукових систем. Ось деякі з галузевих стандартів для отримання потрібної інформації про ключові слова:

 • Інструмент добору ключових слів Google - Просто введіть ключове слово, і інструмент Google надасть відповідні терміни та звіти про щомісячний обсяг пошуку, рівень конкуренції та ЦЗК.
 • Moz ключове слово Explorer - надає щомісячний обсяг, складність ключових слів, органічний рейтинг кліків, пропозиції ключових слів тощо. Ви також можете здійснювати пошук по домену, щоб побачити, за якими ключовими словами класифікуються ваші конкуренти. Примітка: безкоштовна версія обмежує кількість запитів, які ви можете досліджувати.
 • Серпстат - Аналогічна функціональність для Moz, Serpstat також включає в себе плати за клік інформація, щоб ви могли бачити, які оголошення ваші конкуренти і CPCs вони платять.

Електронна торгівля SEO: Як зробити на місці оптимізації

Оптимізація вашого сайту для пошукових систем передбачає внесення змін до тегів, вмісту та архітектури, щоб чітко вказати двигунам, про який ваш сайт і кожна сторінка в ньому. Кінцева мета полягає в тому, щоб переконати пошукові системи, що сторінка вашого сайту є найкращим ресурсом для відповідного пошукового запиту, щоб вона розмістила вас у верхній частині результатів пошуку.

Перш ніж робити щось інше, переконайтеся, що ваш сайт відповідає цим 5 обов'язковим користувачам:

 1. Google надає перевагу сайтам, які є безпечними (використовуйте https у URL-адресі). Якщо ви ще цього не зробили, переконайтеся, що ви перейшли на протокол https (а 301 перенаправляє http-версію на версію https. Чи допоможуть вашій веб-команді чи постачальникам хостингу це зробити, або виконайте пошук "як перенаправити 301 <введіть назву платформи> »для інструкцій).
 2. Мобільні дружні. Через поширеність використання мобільних пристроїв Google повільно розгортає індекс для мобільних пристроїв. Це означає, що він буде базувати свої рейтинги на мобільній версії вашого сайту. Якщо у вас є чуйний сайт, ви зрозуміли. Якщо у вас є мобільна версія вашого сайту (наприклад, m.yoursite.com), потрібно переконатися, що вміст відображається в мобільній версії. Якщо ваш сайт не підходить для мобільних пристроїв, потрібно зробити його швидшим і швидким.
 3. Швидкість сайту є важливою частиною алгоритму ранжирування. Перевірте час завантаження тут і прагніть до 85/100 або вище.
 4. Простий . Переконайтеся, що структура вашого сайту проста і зрозуміла, оскільки жодна сторінка не перевищує 3 кліки від домашньої сторінки.
 5. Унікальний вміст . Google не є шанувальником дубльованого контенту, і наявність його на вашому сайті може негативно вплинути на ваш рейтинг. Варіанти продукту, однаковий продукт, доступний у декількох категоріях, та інші фактори можуть призвести до дублювання вмісту на сайтах електронної торгівлі. Обов'язково використовуйте канонічні теги щоб повідомити пошуковим системам "canon" або основну URL-адресу, що їм слід призначити всі значення пошуку.

Після того як ви звернулися до великої п'ятірки, настав час вирішувати оптимізацію категорій і продуктів. Перейдіть до ключових слів на сторінки категорій і продуктів. Дотримуйтеся одного головного ключового слова на сторінці - немає ключового слова! Потім додайте до сторінок згадки про ключові слова в усіх наступних місцях, якщо це можливо:

 1. URL : ідеальна URL-адреса має бути короткою, легко читаючою та вільною від непотрібних літер, цифр і символів.
 2. Тег заголовка: тег заголовка відображається на вкладці сторінки у верхній частині браузера. Спробуйте включити ваше ключове слово як можна ближче до початку тега заголовка, як це можливо і дотримуватися близько 70 символів, якщо це можливо, щоб уникнути усічення в видачах.
 3. Тег H1 : Тег H1 зазвичай є заголовком сторінки. Якщо це має сенс, використовуйте також ключове слово тут.
 4. Текст зображення alt : Альтернативний текст використовується для опису того, що має зображення - корисно для людей з порушеннями зору та для павуків пошукових систем. Включіть тут своє ключове слово також, якщо це має сенс із зображенням.
 5. Мета опис : це те, що пошукові системи часто використовують для резюме, що відображається під заголовком переліку в видачах. Вона не впливає на рейтинги як такі, але шукачі бажають, щоб їхній запит повторювався тут, а добре написане опис може заохотити клік.
 6. Тіло копії : Загальне правило полягає у використанні ключового слова 2-3 рази на 200-300 слів копії. Важливо, щоб не засвоювати якомога більше згадок - це призведе до появи прапора зі спамом у пошукових системах. Ваша копія повинна читатися природно, і ключові слова не повинні відчувати себе примусовими. Не бійтеся використовувати варіанти ключових слів - пошукові системи дуже хороші у зв'язуванні семантично пов'язаних термінів.

Не бійтеся використовувати варіанти ключових слів - пошукові системи дуже хороші у зв'язуванні семантично пов'язаних термінів

Додаткові міркування SEO для сторінок продукту

Щоб оптимізувати сторінки продукту, потрібно використовувати ключове слово у всіх вищезазначених місцях, а також враховувати:

 • Додавання відгуків . Покупці покладаються на відгуки, щоб зробити свої покупки рішення, і з точки зору SEO, вони також допомагають додати зміст і згадування ключових слів на вашій сторінці. Якщо ви ще не включили їх, ви можете легко додати відгуки, подібні до служби Yotpo або PowerReviews .
 • Збільшення вмісту . Сторінки продуктів на інших веб-сайтах, які є більш складними, мають більше шансів перевершити вас. Щоб залишатися конкурентоспроможними, прагніть до 500-1000 слів, включивши вміст навколо опису продукту, функцій, переваг, специфікацій, матеріалів та випадків використання. Багаті медіа, такі як фотографії та відео, можуть допомогти ще більше.
 • Оптимізація для конверсій . За нашими Історія покупців 48% покупців говорять, що привабливі фотографії є ​​важливими, а 34% хочуть бачити погляди на 360 °. Звичайно, безкоштовна доставка, знижки та відгуки були надзвичайно важливими.

Звичайно, безкоштовна доставка, знижки та відгуки були надзвичайно важливими

Електронна торгівля SEO: Як зробити місцеві SEO

Роздрібні торговці з цегляно-мінометними пунктами також хочуть оптимізувати присутність кожного магазину в пошукових системах. Ви можете створити локальний SEO, виконавши наведені нижче дії.

 • Зробіть свою інформацію про компанію Google My Business максимально надійною: включіть зображення, адресу веб-сайту, годинник тощо.
 • Переконайтеся, що ваші місцеположення мають цитати у всіх основних онлайн-каталогах (Yelp, YellowPages, SuperPages тощо).
 • Будьте обережні, щоб відповідати NAP (ім'я, адреса, номер телефону) у всіх списках. Такі послуги BrightLocal або Moz Локальний допоможе вам керувати цим процесом.

Електронна торгівля SEO: Як зробити оптимізацію посилання

Величезна частина алгоритму ранжування пошукових систем - це кількість і якість вхідних посилань на ваш сайт, а також кількість внутрішніх посилань на вашому сайті.

“Вхідні посилання” - це посилання, які створюються на різних веб-сайтах і вказують на ваш власний сайт. Для пошукових систем вхідні посилання є доказом Вашого довіри - якщо багато інших посилаються на Вас, то Ви повинні бути законним ресурсом.

"Внутрішні посилання" - це посилання, які посилаються на сторінки вашого власного веб-сайту. Міцна внутрішня структура зв'язків допомагає поширювати сік зв'язків з високих сторінок авторизації на всьому сайті і полегшує пошуковій системі пошук відповідного вмісту.

Нижче описано, як підвищити профіль свого посилання:

 • Перехресні посилання між сторінками продукту, і якщо у вас є блог, перехресні посилання між повідомленнями в блозі та категоріями та сторінками продукту відповідно.
 • Посилання на ключові слова та / або описовий текст прив'язки, а не "більше дізнатися" або "натисніть тут".
 • Напишіть освітній вміст навколо продуктів, які ви продаєте - поради, посібники зі стилю, серію інструкцій тощо. Зробіть це корисним та цікавим, щоб інші почували себе змушеними зв'язатись з ним та поділитися ним.
 • Використовуйте ключові слова в своїх соціальних посадах і заохочуйте переходи до вмісту сайту.
 • Скористайтеся максимально ефективними партнерськими відносинами, групами, до яких ви входите, благодійними організаціями, які ви підтримуєте, і т.д. - якщо вони ще не пов'язані з вами, запитайте, чи додадуть посилання на ваш сайт.
 • Співпрацюйте з провідними представниками соціальних мереж у вашій категорії, щоб досягти ширшої аудиторії.

Готові домінувати над видачами? Давайте підсумуємо 4 ключові тактики SEO:

 1. Визначте свої ключові слова . Прагніть досягти балансу між релевантністю ключових слів, обсягом пошуку, наміром та конкуренцією.
 2. Здійснюйте оптимізацію на місці : зверніться до 5 обов'язкових користувачів (безпечний, зручний, мобільний, швидкий, простий, унікальний) і додайте ключові слова до 6 основних елементів сторінки категорії та продукту.
 3. Якщо у вас є фізичний магазин, не забувайте про місцеві SEO . Заявляйте лістинг для Google Мій бізнес і створюйте посилання на найпопулярніші онлайн-каталоги.
 4. Оптимізуйте профіль свого посилання . Підвищуйте внутрішні посилання та створюйте зовнішні посилання з інших високоякісних сайтів.

Готові домінувати над видачами?
IRC (Internet Relay Chat)