Етапи seo оптимізації сайту в Ульяновську

  1. Напрямки пошукової оптимізації сайту.
  2. Етапи сео оптимізації

Раніше ми оглядово розповіли про те, що таке пошукове просування , А тепер зупинимося на понятті пошукова оптимізація та розглянемо етапи цього процесу більш докладно. Для початку визначимося з основними напрямками роботи seo-оптимізатора, а потім, перерахуємо основні етапи оптимізації в хронологічному порядку.

пошукове просування

Напрямки пошукової оптимізації сайту.

Сукупність заходів, які застосовують для поліпшення позицій сайту в пошуковій видачі Google і Яндекс (іноді і інших пошукових систем) називається оптимізацією. Роботи по сайту ведуться в трьох напрямках:

  • доробка внутрішніх чинників;
  • Являє собою процедуру усунення проблем з додаванням відомостей про сайті в базу даних пошукового робота, іншими словами, виявлення помилок у визначенні основного дзеркала сайту, відсутності або некоректного синтаксису файлів robots.txt і sitemap.xml, наявності дублів сторінок. Перераховані проблеми негативно впливають на процедуру індексації сайту, тому підлягають оперативному виправленню.
  • доробка зовнішніх чинників;
  • По суті, мета зовнішньої оптимізації зводиться до отримання посилань на сайт з інших ресурсів, для збільшення популярності вашого сайту і зміцненню його позитивної репутації.
  • оптимізація сайту під мобільні пристрої.
  • Головні недоліки сайту не адаптованого для прийому мобільного трафіку: використання горизонтальної прокрутки для читання тексту, маленькі пункти меню, за якими неможливо клікнути і потрапити на потрібну сторінку з першого разу, нечитаний контент. Під впливом загального негативного враження від роботи сайту хочеться швидше його закрити і перейти на більш зручний ресурс. Всі ці недоліки суттєво впливають на поведінковий фактор і гарантовано збільшують відсоток відмов, що позначається на позиціях сайту в пошуковій видачі.

Якісна опрацювання всіх напрямків оптимізації є гарантією високих рейтингів пошукових систем інтернету і служить міцною основою для процедури просування.

Етапи сео оптимізації

Послідовність процедур пошукової оптимізації сайту в Ульяновську та ж, що і в інших регіонах Росії. Принципових відмінностей в роботі немає, нюанси можуть виникнути тільки в ході підбору основних ключових слів для «продають» сайтів, так як рівень конкуренції в регіонах може бути різним. Отже, всі роботи можна умовно розділити на кілька етапів.

Перший етап - створення семантичного ядра сайту. Що під цим мається на увазі? Семантичне ядро ​​- це набір слів, за якими ваш сайт можна знайти в пошукових системах. До вибору ключових запитів потрібно підходити відповідально, при цьому дотримуючись грамотне співвідношення високочастотних, середньочастотних і низькочастотних ключових слів (процедура проводиться з урахуванням специфіки регіону, в нашому випадку ведемо підбір фраз по місту Ульяновськ). Ця робота вимагає високої концентрації, тому що спрямована на привернення уваги як цільової аудиторії, таки пошукових машин Яндекса і Google. Якісне семантичне ядро ​​здатне виділити вас з величезного числа сторінок інших сайтів і забезпечити більш високим рейтингом.

Другий етап - наповнення сайту контентом. Підбір ключових слів марний, якщо вони не будуть згадуватися в тексті. Також, недостатньо обмежитися їх простим перерахуванням. Для того, щоб сайт був цікавий не тільки пошуковим машинам, а й цільової аудиторії, він повинен містити корисну і цікаву для користувача інформацію. Включення ключових слів і словосполучень в структуру сайту має бути рівномірним і не суперечити загальній тематиці сайту. Також Яндекс і Google пессімізіруют сайти-плагіатори, тому не забуваємо писати строго унікальні статті.

Третій етап - внутрішня перелінковка сайту, робота з анкорами. Існує думка, що інтернет складається з контенту і посилань, причому існування одного без іншого неможливо. Завдяки внутрішньої посилальної масі, сайт краще і швидше індексується і просувається по низько- і середньочастотних запитах, поліпшується поведінковий фактор.

Четвертий етап - після усунення всіх внутрішніх недоліків, проводиться зовнішня оптимізація сайту, яка спрямована на отримання якісної посилальної маси. Домогтися збільшення ваги сайту можна шляхом його реєстрації в каталогах. За розміщення посилання в своєму каталозі, багато ресурси стягують певну плату, однак ефект від реєстрації в каталогах досить відчутний і сприяє впевненому просуванню. Головне правило - використовувати тільки «білі» каталоги і уникати посилального вибуху.

Додатковий етап - загальна доопрацювання. Оптимізація сайту - це процес безперервний. Щоб утримувати високі позиції в пошукових системах і зберігати інтерес цільової аудиторії до свого сайту, недостатньо одноразово провести комплекс заходів щодо оптимізації. Ваші конкуренти розвивають свій ресурс постійно, тому важливо «тримати руку на пульсі». Щоденний аудит вашого сайту дозволить вчасно відстежити зміни в його позиціях або зниженні інтересу користувачів і вжити заходів щодо запобігання негативним наслідкам.

Даний контент захищений від копіювання, для цитування авторських матеріалів зверніться в службу підтримки [email protected]

Що під цим мається на увазі?
IRC (Internet Relay Chat)