Крок № 5 стратегії вхідного маркетингу: підхід SEO & SEA

  1. Пошукова оптимізація та реклама в пошукових системах
  2. Використовуйте як SEO, так і SEA у вашій стратегії SEO
  3. Заповніть цю стратегію SEO за допомогою SMO, оптимізації соціальних медіа

Ми рухаємося в нашій серії кроків, щоб запровадити стратегію вхідного маркетингу. Нагадаємо, ми переглянули стан справ , цілі та КПІ , персони покупців , і зміст маркетингу ,

Стратегія пошукового маркетингу (SEM) знаходиться в корені логіки Вхідний маркетинг , Коли ви здійснюєте пошук у Google, чи бачите 2-ю сторінку результатів? Ні. Загалом, якщо ви ще не знайшли потрібного для себе, ви переглянете свій вибір ключових слів.

Це місце, яке ваш сайт займає в пошукових системах, має великий вплив на його трафік . Якщо сайт ефективний і швидко перетворює відвідувачів на клієнтів , то епоха, в якій цифрове значення має першорядне значення цей SEO може навіть залежати від здоров'я всього вашого бізнесу.

Отже, яку стратегію прийняти, щоб бути «найкращим можливим, як можна довше»?

Пошукова оптимізація та реклама в пошукових системах

Невелике нагадування, є дві школи, природні посилання та платні пошуки ;

SEO (пошукова оптимізація) - це набір методів, спрямованих на природне поліпшення позицій різних сторінок веб-сайту в результатах пошуку для заданих ключових слів.

SEA (реклама в пошукових системах), часто практикується на Google Adwords , передбачає поширення ваших текстових оголошень з посиланням на вашу сторінку або сайт в результатах пошуку. Таким чином, ваш сайт буде штучно класифікований, і вам буде стягнуто певну суму при кожному натисканні користувача, сума більш-менш в залежності від аукціону, який був розміщений на відповідному ключовому слові. Чим більше ключове слово є конкурентоспроможним, тим дорожче. У повідомленні Google "оголошення" вказується, що ваше посилання спонсоровано.

У повідомленні Google оголошення вказується, що ваше посилання спонсоровано

Використовуйте як SEO, так і SEA у вашій стратегії SEO

На Markentive ми надаємо перевагу підходу SEO. Це не означає, що ми забороняємо СЕО, навпаки. Обидві методи мають переваги та недоліки, і було б нерозумно проти них. Ось чому.

SEA є актуальною, оскільки вона дозволяє вам добре класифікувати, не витрачаючи час на написання контенту регулярно і у великих кількостях. Так, але тут це може бути дуже дорогим і його штучний атрибут має просте наслідки: ви зникнете з пошукових систем в день, коли ви перестанете платити . Крім того, якщо ви хочете з'явитися серед перших трьох результатів, то аукціони часто дуже високі.

Замість того, щоб використовувати його в поодинці, це розумно використовувати це МОРЕ, щоб дати вашому SEO підвищення, бачачи його як основу вашої стратегії SEO . Вона передбачає створення регулярного контенту та значної кількості (наприклад: статті в блогах). Наявність внутрішніх посилань і зворотних посилань є важливим, сторінки Вашого сайту повинні бути оптимізовані, з максимальним числом ключових слів , закликом до дії, відповідними субтитрами ... Це створення звичайного вмісту потребує багато робота і час. Але, крім вільної, вона дуже ефективна в довгостроковій перспективі .

Алгоритм пошуку Google фільтрує результати та засуджує посередній вміст, щоб дати користувачам Інтернету найкращі результати. Практики Black Hat (поради щодо покращення SEO на шкоду якісному вмісту) слід уникати.

Заповніть цю стратегію SEO за допомогою SMO, оптимізації соціальних медіа

соціальні мережі - це чудова можливість поділитися своїми зміст , Їх використання є дуже важливим, оскільки деякі з відвідувань вашого сайту будуть надходити з цього каналу. Ви збільшите ваш SEO, тому що чим більше ваших сторінок видно, тим більше Google надає їм перевагу. Чим більше Google схиляється до них, тим більше вони видно, і ви перебуваєте в центрі доброчесного кола .

З цієї точки зору, платна реклама в соціальних мережах повинна бути розглянута, оскільки вона надасть кращу видимість вашим повідомленням і, отже, вашому контенту (нижче, приклад посади Facebook "підвищений"). Знову ж таки, платне рішення є дійсним, але успіх у довгостроковій перспективі не відбудеться без гарного природного змісту.

Мала академічна точність, ця платна реклама потрапляє в поле SMO, а не SEA, причому остання зосереджується тільки на покупці ключових слів безпосередньо в пошуковій системі.

Резюме: SEM = SEO + SEA + SMO

На закінчення, використовуйте чисте створення контенту як основу, маючи на увазі, що оплата за підвищення не заборонена. Але навіть якщо допінг дозволений, він не замінює ваших тренувальних занять!

Підхід SEO та SEA є частиною глобальної стратегії і працює в синергії з іншими важелями, такими як контент-маркетинг. Якщо ви хочете мати глобальне бачення створення стратегії вхідного маркетингу, завантажити наш білий папір!
Ян Ouzegdouh,
Консультант з в'їзного маркетингу на @Markentive_FR

Отже, яку стратегію прийняти, щоб бути «найкращим можливим, як можна довше»?
IRC (Internet Relay Chat)